reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej
hej
ja dzisiaj jestem padnięta i niewyspana, wstałam o 3 bo zawoziłam P do pracy i zanim usnęłam było przed 5 a po 7 przyszła do mnie Amelka i tak się wyspalam

mamolinka witaj, ślicznie wyglądacie

Milenka mnie szwy nie bolały, ciągnęły trochę ale nie bardzo

Soksy współczuję Ci bardzo z powodu kuzyna

Wampi Tobie też współczuję sytuacji z dziadkiem
 
Soksy bardzo mi przykro... Mam nadzieje że kuzyn nie będzie cierpiał zbyt mocno...

Witam się i ja:)

My jutro idziemy na zakończenie lata będzie grało Lato z Radiem do 10 do 14 będą występy dla dzieci koleżanka będzie rozdawała balony zresztą pewnie pójdę z jej narzeczonym ich 4 letnią córką i moją przyjaciółką heheh kiedyś to 10 byśmy imprezę odsypiali a nie na występy dla dzieci chodzili:p
Ale za to wieczorem sami wyjdziemy bo będzie Perfekt i Bracia:)
 
Soksy wiem co czujesz oby jak najmniej cierpiał . Trzymam mocno kciuki za zdrowie . Wiem co przechodzisz ja widziałam mamę w dniu śmierci i ciągle ją widzę ach... .
kasiek to imprezowo sie szykuje :)
aneta bidulo odespisz sobie jak mlode pojda do szkoły :)
mamolinka90 wow jakie wyjesteście sliczne i owszem podobne:)
Ewi zdróweczka dla młodego i dla cb równiez , jak się wogóle czujesz ?
Renata może zrób jakies badania bo dość chyba często źle się czujesz?
Milena nie pomoge z szwami ja je miałam na brzuchu :> Szybkiego powrotu i czekam na zdj .

Małego jeszcze kaszel męczy pogoda pochmurna ale ciepło. Dostałam część zdj z sesji ale tych bioeliźnianych najwięcej :> wiec nie pokaze :D
 
soksy bardzo mi przykro...

Wczoraj raz do Oliski podeszłam, wzielam na ręce przytuliłam dałam buziaka, pogłaskałam po główce i usneła, płaczu nie było;-) oby się dziś powtorzyło:-)
 
SNOOPY co Ty jeszcze nie oszalałam by prać pożyczkę na szkolenie dla psa czy coś takiego, zresztą jak złodzieje po fachu mają już upatrzone to uwierz ale żaden pies nie jest dla nich przeszkodą, słyszałam przypadki, że dla okradzenia kogoś potrafią nawet załatwić psa.
A co do ogrodzenia pod prąd, to jak złodziejowi coś się stanie to wtedy Ty będziesz odpowiadać.
Cos Ci opowiem.'
W miejscu gdzie mieszkała kiedyś moja mama z rodzicami swoimi do sąsiada w nocy wchodził złodziej pod drabinie do okna.
Gospodarz tego domu to zauważył, a że akurat miał w domu siekierę, wziął ją i odrąbał złodziejowi rękę jak ten doszedł do parapetu.
Zgadnij kto został osądzony?????
Oczywiście gospodarz domu.
Sędzia na pytanie gospodarza co miał zrobić?? Pozwolić się okraść i Bóg wie co jeszcze??
Powiedzieli mu, że a może ten pan szedł z wizytą?
No to ja dziękuję za takie wizyt nocne przez drabinę i okno.
POLSKIE PRAWO NIESTETY ALE JEST PORYPANE.

MAMOLINKA witaj.
Śliczne z Was dziewczyny.

SOSKY zdrowia dla brata.

OLA dawaj zdjęcia.
 
reklama
Ola a no szykuje:) Zdrówka dla malucha;)

Snoopy
gratulacje:):)

Dorotar
a dlaczego na policje nie dzwonił tylko siekierę łapał??

A my jedziemy w niedzielę z rodzicami do ZOO:) Bardzo się cieszę bo spotkam się z siostrą z którą na chwilę dosłownie widziałam się w sierpniu a wcześniej na Wielkanoc... A to Dominiki chrzestna niby idzie na 15 do pracy ale zdążymy od rana pobyć razem. Musze tylko fotelik znalaźć jak nie znajdę to pozostaje mi podkładka od koleżanki niby od 15 kg jest no ale mam nadzieje na znalezienie fotelika:)

Domka założyła takie duże skrzydła nie wiem skąd je siostra miała i lata frrrrrrrrrrrrrrrrryyy po podwórku i mówi że jest wróżką właśnie Agata tworzy jej różdżkę;P
 
Do góry