reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hmm... cos wiecej o mnie ;) Mieszkam w Holandii, studiuje na ostatnim roku finanse. Mam coreczke Zuzie, ktora ma 2 latka i 2 miesiace. Z mezusiem jestem rok i siedem miesiecy po slubie. Od tego miesiaca zaczelismy sie starac o rodzenstwo (mam nadzieje siostrzyczke) dla naszej coruni. IMG_3196.jpg a to nasze zdjecie najbardziej aktualne ;) z wakacji w PL i wesela znajomych ... Jezeli ktos jeszcze ma jakies pytania to pytajcie a odpowiem, bo nie mam pomyslu co moglabym wiecej o sobie napisac.
 
reklama
mamolinka potwierdzam co napisała wampi śliczne jesteście:-)


Laski czymajcie &&&& Położyłam Oliwkę po jedzonku do łózeczka zamiast do mnie na łózko i liczę że uśnie jak tak to będzie przełomik;-)
 
Snoopy12 dzieki sliczne :) Oj wiem cos na ten temat, ciezko oduczyc dziecko zasypiania w mamusinym lozku. My walczylysmy na szczescie tylko 2 dni :) pierwszy byl najgorszy. Serce mi sie krajalo jak slyszalam placz Zuzi, ale postanowilam byc twarda i po 15 min usnela, drugiego wieczoru byla chwila placzu i sen a na trzeci zasnela jak by robila to od zawsze ... Zycze powodzenia
 
mamonilka noo śliczne obie jesteście :) Zuzia na pewno ma Twój uśmiech ale pierwsze to też pomyślałam że do Ciebie podobna:)
Długo jesteście w Holandii??
Snoopy trzymam kciuki&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Mamaolinka witaj :) piękne z was kobity :)

Snoopy powodzenia w nauce samodzielnego spania we wlasnym łózeczku zycze. U nas bylo z tym roznie.. i do tej pory chlopcy lubią przychodzić do nas. Jakby mogli to by ze mną spali :D
 
milena czekam na wasz powrót i zdjecia :)
witam nowa mamę super z was dziewczyn potwierdzam usmiech ma po mamie.

ja jestem mega przybita byłam dzis zawiesc mojeo kuzyna i kuzynke do ich brata który miał kolejna operacje . Ma raka jelita grubego. Po operacji sie obudzil i bylam u niego ale wyglada strasznie bieze morfine 2.0 i tak go strasznie boli raka ma juz rozsianego po calych jelitach do tego zapalenie otrzewnej. żałuje troche ze weszlam do niego bo teraz mam go ciagle przed oczami ale z drogiej strony scisnał mnie na reke i na chwile otworzyl oczy powiedzial ze sie cieszy ze jestesmy. A ja teraz ciagle go mam przed oczami do tego jego brat i siostra zalamani i wszyscy mamy wrazenie ze to bylo pozegnanie....
przepraszma ze wam tu takie rzeczy pisze ale musialm to jakos wyrzucic (co i tak mi nie pomoglo)
 
Dziekuje za mile slowa i cieple przyjecie na forum :-) Ja w Holandii jestem juz ponad 6 lat, a corcia sie tu urodzila :)
Soksy bardzo mi przykro z powodu kuzyna. Napewno nie jest latwo widziec kogos bliskiego w takim stanie. Musisz byc silna bo Wasza sila jest mu teraz potrzebna.

Dobranoc dziewczyny, kolorowych :-)
 
reklama
helloł :)

Sosky przykro mi z powodu kuzyna.

Ewi44 mialaś przezycia. nie zazdroszcze szpitali ;/ A czemu na ginekologii wylądowalaś?? No i zdrowka dla Mareczka.na samą mysl o zabiegu mnie boli ;/

pospalam dziś do 7. Oskar 2 razy w nocy mnie budził ;/ i mam czuje sie jakbym wogole nie spala ;/ zaraz jade na wioche kwiatki przesadzac :) czekam az malzon po mnie przyjedzie :)
A potem do kuzynki. Urodzin dziś ma. mam nadzieje ze nie upije sie, bo jutro kac bedzie jak stąd do gór.

I kijowo sie czuje. Mdlo mnie po wszystkim. gdyby nie fakt ze jeszcze wczoraj @ byl to bm sie testowala. jesc nic nie moge bo mnie od razu rzwie ;/ a jak nie zjem to mnie z głodu rwie ;/ okropnosc ;/
 
Do góry