reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
misiakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.jpgDSC01080.jpgSAM_3319.jpgjkkhgk.jpg
1. z tatą
2.z mama
3. Tymon
4. proszę oto JA w całej okazałości


nasza rodzinka

o udało się proszę
 
Ostatnia edycja:
Mmama witaj;)Ja tez jestem z Bydgoszczy//a skąd dokładnie jestes??

Ja dzisiaj zjechałam z dzialencji ogarnąc hacjendę hehe.

W sobote robiłam imprezke z "młodymi"sąsiadami a wczoraj z ich rodzicami mini posiadówka przy grilu...
Kurzawa w domu straszna jak pomysle ze jeszcze nasz pokój...no ale bynajmniej bedzie spokoj na lata;):tak:
 
MAMAAA - w tym linku co Ci dałam jest też opisane jak zdjęcia wstawić ;-) o widzę już sobie poradziłaś :-) słodzinka z Tymka ;-)

SALI - marzy mi się posiadówka przy grilu chyba będę musiała zorganizować :-p
 
Ostatnia edycja:
sali04 Szwederowo

kasia88kasia proszę dodałam , i w awatarze też dodałam zdjęcie i będę pamiętała aby nie pisać posta pod postem
 
Ostatnia edycja:
mamaa tak na przyszłość nie pisz posta pod postem tylko używaj edycji jeśli od poprzedniego nie minęła godzina:)
Tymek słodziak:) A Ty jeszcze buzią nam się pokaż:)

Sali ja już chyba na chwilę mam dość grila:p

201207283165.jpgZobacz załącznik 486745201207283170.jpg201207293195.jpg201207293187.jpg
Macie Domkę z namiotowania :)
 
Mamaa- Witaj. Śliczny synuś.
Mój mi daje czadu tak źle tak niedobrze wymagania ma jak 150. :szok: Całymi dniami na dworze a jak do domu wracamy to się budzi i dawaj na ręce chodzić. Ręce mi odpadają nogi w tyłek wchodzą a kręgosłup łamie w pół. Jak usiądę was poczytam trochę to jest spoko ale już na odpisywanie nie mam czasu i siły hiihi. Cyca nie ciągnie po jakimś czasie przystawiania zaczął mi się burzyć odpychać złościć i koniec, odwraca łepek i nawet nie spojrzy no a pokarmu trochę jeszcze produkuje. A już szło tak dobrze ze i bez kapturka pociągał:-(.
 
MAMAA - no teraz to wyglądasz jak forumowiczka pierwsza klasa :-D :-p jak natrafiłaś w ogóle na to miejsce ? ;-) nudzi się w domu pewno co ? :-p

KASIEK - Domka super wygląda w tych krótkich włosach muszę Ci powiedzieć ona wiedziała co robi :-D :-p


A ja tak spojrzałam na zegarek i się zdziwiłam :szok: prawie 2h szukałam pracy i tak mi czas zleciał że szok :-p :-D
 
kasiek88kasiek fajna masz córeczkę
Papitkaa ale Ty masz maluszka w domku fajnie mój to już duży chlopaczek
femme fatal szukałam jakiegoś forum dla mam i trafiłam na wasze, no trochę się nudzi Tymek jest grzeczny więc w domu sobie po sprzątam ,wypiorę, coś tam ugotuje w czasie gdy on się bawi zabaweczkami albo gdy śpi .

PYTANIE KIEROWANE DO MAM KTÓRE MAJĄ STARSZE DZIECIACZKI jak długo karmiłyście dzieci piersią? ja nadal daje małemu bez cycka nie uśnie z butelki mleka nie ruszy ale wodę czy soczek tak.
 
reklama
Do góry