reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Fikusek a no to chyba ze tak:) My tez nie planujemy tu zapuszczac korzeni na stale.. mysle ze max do 2,5-3 lat:) Moze lepszy poziom zycia ale bez bliskich to nie zycie.. jak sie ma glowe na karku to i w PL da sie rade:)
Papitka ja takze prosze o twoje namiary na FB. Ooo to ja widze ze Kubus pokazuje co potrafi;) Az jestem pelna podziwu ze taki maluszek a tak malenko spi:p Inne dzidziory to spia, a mamuski czekaja az sie obudza a u ciebie to odwrotnie jest:) Mam nadzieje ze da w nocy odpoczac;)

Do juterka:):-):-D:tak::happy:
 
reklama
Cześć Wam:-) Wreszcie weekend:-) Jakoś po tym urlopie jak poszłam do pracy to w ogóle nie mogę się wyspać:-p
Martynka po tym urlopie bardzo źle znosi rozłąki ze mną jak jadę do pracy, strasznie płacze:-( Zaczęłam z domu cichaczem się wymykać żeby mnie nie widziała.. :-(
W środę ma mój mąż urodzinki i tak dumam ciągle nad prezentem dla niego. Niby mam już plany co do tego, ale myślami jestem przy tych urodzinkach jego.
@ mam i tylko się wkurzam.. Tak strasznie chciałabym drugiego Bąbelka.. a tu czekać trzeba..

Dorotar po prostu będę szukać pracy, nie jakiejś konkretnej:tak: Niestety maturę jak się ma, bez zawodu szczególnego, to się bierze co jest. Planuję jakoś moją karierę wzbogacić, może jakieś kursy czy coś... Na studia może i by mnie było stać, ale nie pójdę, wolę byśmy mieli kasę na nowy dom.
Aneta F słodka Amelka:-) Moja córa też tak zazwyczaj śpi:-)
Fikusek raz jeszcze gratuluję zaręczyn:-) A macie już datę ślubu?:-p Masakra z tym krzewem, kto go w ogóle wymyślił:baffled: A gdzie taki krzew Mały dorwał?
Kasiek fuuuu, nie cierpię koperku, a co dopiero jakaś zupa z niego:-p
Eve mi się wózeczek bardzo podoba:tak: Moda idzie naprzód.
Papitka moja córa w wieku Twojego Kuby też już sporo czuwała:tak: A jak noce? Dalej w porządku?
Burzowata szmat czasu Cię nie było, czemu? Ładnie wyglądasz:tak: Adaś też słodziutki:tak:
 
oh ale jestem padnięta !! dopiero co wróciliśmy i uspilismy dziewczyny ..
masakra :-)
sandra a przeprowadzka dlaczego??? masz już wszystko pokupione na przyjście dzidziusia na świat?? spodziewasz sie chłopca czy dziewczynki?? a już doczytałam że ma być Wiktor ;-)
hello fikusku :-) gratuluje zaręczyn :* i wspólczuję z tym krzewem
eve to zależy od gustu... ja bym akurat nie kupiła .. wolę tak jak Milena normalniejsze wózki :-p
magda nom... u nas w miasteczku jest tak ze jeśli się nie opuści ani jednego dnia to się dyplom dostaje , a jesli sie opuści to nie ma dyplomu...
a jeśli się przekroczy właśńie tą dopuszczalną liczbę godzin to niestety ale się nie przechodzi dalej ... i nawet nie ma na to żadnego usprawiedliwienia :no:
Vegas a co na te urodzinki planujesz??


oki nadrobiłam żeby na jutro za dużo nie było a teraz zmykam polezeć z męzem :-p hehe

 
a ja ostatnio tylko praca i praca przepraszam ze tak wpadam i wypadam ale wchodze na chwilke i zaraz spadam:(
mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni.
Fiskusekaaaa...KOchana Gratuluje:* a powiedz spodziewałaś się zręczyn były planowane czy tak Cie zaskoczył:)
 
fikusek gratulacje. ja jestem świeżo po ślubie... stresujące przeżycie. tym bardziej że ja jestem ze śląska, a mąż z kaszub, więc mieszanka gości wybuchowa:-D
vikamcia ja jak wspomniałam jestem ze śląska, a mąż z kaszub i nie chcieliśmy mieszkać ani na śląsku ani na kaszubach. jakoś tak wyszło że Bydgoszcz. Właściwie mąż tu znalazł dobrą pracę. Dla małego większość już mam, nie mam nic dla siebie do szpitala... W sierpniu mąż ma urlop to zrobimy wyprawę na sklepy... Moja rodzinka oszalała na punkcie małego (to pierwszy wnuk będzie) więc chrzestny zaopatrzył małego w wózek, a mamusia we wszystkie ciuszki. Termin mam na 27 września i będzie synuś- Wiktor.

15km pod Bydgoszczą mieszkam. Za Brzozą Bydgoską, dokładnie w Kobylarni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie ale tutaj widze drukujecie :pPP

Sandra witaj milo :-)
Fikusek kurczeja pierwsze slysze o tym krzewie? :szok:

Ja sie zbieram a sprzatanie dziś ale co mi sie nie chce ;-) Leń mnie dopadł ;P
 
Hej.
Fikusek - Mój tak ma od 3 trzech dni że spać nie chce.
Magda - Namiary wysłane. Do tej pory i ja tak czekałam aż wstanie a teraz czekam aż zaśnie;-)
Vegas - Doczekasz sie zobaczysz:tak:. Oj to niedobrze że musisz sie wymykać przed mała żeby nie płakała.A noce jak były takie są z jednym budzeniem, chociaż jak zaśnie po takim dniu to i do 4 śpi.:-D

Chciałaś porównanie oto moje dwa chopy ;d
Moje.jpg

Plus mini sesyjka na moim wyrku hihi
Zdjęcie0487.jpgZdjęcie0488.jpgZdjęcie0489.jpgZdjęcie0490.jpgZdjęcie0491.jpgZdjęcie0492.jpg
 
Ostatnia edycja:
hejka dziewczyny.

Papitka
podobny do Cb bardziej ;p

super sesyjka. fotogeniczny ;*

dzis slonecznie sie zapowiada u mnie.
do 15 w pracy a potem chyba sobie drzemke zrobie. senna dzis jestem.

Z B mamy rocznice pierwsza bycia razem.
wink2.gif
ale szkoda że jest daleko ode mnie.
unhappy.gif
obiecał że jak przyjadę lub jak on wróci to coś zrobimy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry