reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Papitka slodkie malenstwo:)

ja wpadlam tylko na chwile,mlodego uspilam ,zaraz wskakuje do wanny i ide pomagac a pozniej t ma przyjsc.

Czy sie spodziewalam zareczyn ,cos mi nabakiwal o tym ale ja myslalam ze sobie jaja robi:-D
 
reklama
RenataT mi to sie wydaje ze za brata oddała bym siostre ;) hehe .. Teraz te Malolaty okropne , szpileczki , papierosy , starsi koledzy brr ; // Ja mam Starsze rodzenstwo ( 2 siostry , i bliźniaków , siostra + brat ) no i młodszą . Mój brat rodzynek .:p
 
Ostatnia edycja:
Wiesz Milena duzo zalezy od dziewczyny. Mego brata 15-letniego panna ( w jego wieku ) jest jedną z tych nielicznych zwyklych nastolatek w naszej miejscowosci. A inne?? matko i corko. ja chyba nie dzisiejsza jestem.. albo wychowywana inaczej. Lub za stara :) no ale zebym ja z takim makijazem, tak ubrana jak co po niektore do szkoly np wychodzila to by mnie ojciec z domu nie wypuscił.Caly rok prowadzalam i odbieralam F ze szkóły gdzie jest podstawówka, gimnazjum i liceum. czasami Oczy mi na wierzch wychodzily. i ja z tych bardziej tolerancyjnych. Pyskowania tez malo było. bo wiedzialam czym to groziło.Ale nie powiem ze strasznie grzeczna bylam, bo nie bylam. ze mnie to taki łobuz był. Musialam sobie radzić z samymi chłopami :D za to moi bracia nadrabiali pyskówkami.
 
czarnuszka Witam . Napisz coś więcej bo utaj dziewczyny ciekawe z kim mają doczynienia ; )
RenataT oo widzisz , nie wiedziałam jak mam o określić . Moja siostra jest właśnie tego typu , makijaż itd .
ja osobiście wiem ze jestem młoda bo to ledwo 18 lat , ale taki makijaz nigdy . Zreszta zobaczcie sobie kto mnie ma na facebooku , np jej zdjecie . z moich znajomych wpiszcie Roksana , i bedzie pisac ze siostra , powinno .
 
Ostatnia edycja:
sandra nie pisz poista pod postem bo dostaniesz zrypkę :-D jak dodajesz coś do wypoiwiedzi uzyj opcji "edytuj" :-p
no to fajnie że wybraliście jakieś inne miejsce .. tak chyba najlepiej :-)
no i super że tak rodzinka cieszy się na wieść o dziecku :-) u nas wózek sponsorowali teście :-p ja wybierałam :-D też nasze córki sa ich pierwszymi wnuczkami... a u mojej mamy zaś uuuu :-p ona to ma już 6 wnucząt :p z czego Emma jest najmłodsza:-)
papitka fajna sesja:-) no i śliczny słodziaczek oczywiście ! a co do osikania sie może za luźno zapinasz pampersa?? pamiętaj ze one są rozciagliwe więc jeśli zapniesz równo z ciałkiem to będzie i tak miał komfortowo a jeśli luźno to będzie zawsze mu wylatywać i co chwile przebieranie
malenstwo a gdzie masz faceta?? nie wieedziałąm ze gdzieś wyjechał
magda nie wiem czy się płaci jak dziecko nie przyjdzie do szkoły a nauczyciel nic nie wie , w przedszkolu napewno nie .. w szkole wiem że napewno nauczyciel dzwoni wtedy do rodzica się pytac co się dzieje z dzieckiem że nie ma go w szkole
nom Milena Ty bez makeup-u :-p hihihi


dobra nadrobiłam ide dalej no i na dwór :-) bo sup-er pogoda u nas to trzeba skorzystać ;-)


 
FIKUSEK gratuluje zaręczyn.

PAPITKA to ci Kubuś w ciągu dnia daje trochę popalić.
Dobrze, że przynajmniej w nocy ładnie śpi.
Minki Kubuś ma cudne a i starszy pan przystojny.
Mój też miał taki czas, że przez jakieś dwa miesiące każdy pampers przelatywał i wszystko do przebrania miał, u chłopców to podobno normalne.

MALEŃSTWO Ty już chyba o tym pisałaś ale sorki nie pamiętam gdzie jest Twój B,że piszesz, że daleko od was.
Gratulacje rocznicy

MILENA dzięki za namiary.
Ile lat ma Twoja młodsza siostra??
Doczytałam, a co z nią nie tak?? Hmmm też doczytałam, ja mam 17 letnią siostrę.
Ale nie każda taka jest, że papierosy, szpileczki, starsi faceci ale nie ma co ukrywać, że niektóre panienki to szkoda gadać.

VEGAS to za robotę się wziąść jak chcecie drugiego dzieciaczka.

SANDRA to super, że już prawie wszystko dla dzidzi jest.
A wiadomo co będzie?? Chłopiec czy dziewczynka???

CZARNUSZKA witaj.
 
reklama
Do góry