reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasiu wiadomo,że będę chciała jak najszybciej być po...Ale tak bardzo nie chcę iść do szpitala:zawstydzona/y: Co do spania to ja czuję sie cały czas śpiąca...W nocy śpię 10 godzin i w dzień jeszcze ze dwie...Inaczej nie daję rady...Ale leżeć i odpoczywać też za bardzo nie mogę,bo też mnie coraz bardziej plecy bolą i żebra...i od paru dni potwornie bolą mnie nogi:no:
 
reklama
No i właśnie dlatego ja wole robić niż leżeć... Nawet siedzenie sprawia mi niekiedy ból... A spać to ja też śpie w nocy 10godzin bo od 1-2 do 12, a i wdzień niekiedyjak już naprawde nie mam co robić to sie zdrzemne... a jeśli chodzi o szpital... Bedziesz miała przy sobie ukochaną kruszynke, wtedy nic innego sie nie bedzie liczyło... wiadomo bedzie ciągneło do domu ale zobaczysz że zleci :tak:
 
Netgirl przyznaj się,że Twoją Despi to bocian przyniósł:-p Jak Ci tak głupio,że inne cierpią,a Ty nie to możesz rodzić za mnie:-p Mi głupio nie będzie:laugh2: Przepraszam kochana,ale z tym smsem to mnie rozbawiłaś....Bidulka:-p A jak tam z mężem?
 
Cześć dziewczynki.
Jak dzisiaj początek dnia?
Asiowo No to Malutka straszny płaczek. Skoro tak płacze to z pewnością brak jej towarzystwa. A Ty na dodatek tyle zajęć masz. Współczuję. Ale dasz radę.
 
I znowu week i znowu pustki. Ja nie wiem czy odezwę się jeszcze dzisiaj lub jutro bo dzisiaj Stadium of Sound Dj Tiesto i Alex M.O.R.P.H :tak::tak::tak:. Ale się wybawię. Fajnie,że Netgirl z Twoim już lepiej.
A Miśka jest silna i dzielna i na pewno da sobie radę. Co do nieznośności Filipka podejrzewam,że jest zazdrosny:tak:
 
Asiowo No to Malutka straszny płaczek. Skoro tak płacze to z pewnością brak jej towarzystwa. A Ty na dodatek tyle zajęć masz. Współczuję. Ale dasz radę.

Dzieki:tak: Ale nie taki całkiem płaczek...:-p Płacze jak głodna, jak ma w pieluszce pełno, jak śpiąca albo jak musi sama zostać... :tak: wiec z reguły biore ja ze soba np. do pokoju jak sprzatam albo do kuchni jak zmywam czy robie obiad...:-pi Ona sobie obserwuje:tak:
 
naj lepiej :-):-)żeby wogle nie dochodzilo do tego żę mąż albo narzyczony czy chlopaka podniesie ręke na swoją kochaną to potem robi to dalej i jest coraz gorzej naj lepiej żeby wogle nie podnosil reki przeciwko drugiej osobie mój byly był taki ale nie ma co ciesze się że znalazłam tego jedynego kochanego męża on przynajmniej nie podnosi na mnie reki i nie dochodzi do tego żeby mnie bił jest cudownie i tyle a wam dziewczyny zycze żebyście nie dopusciły do tego że wasza dróga połóka podnosi nawas reke i dochodzi do pobicia :wściekła/y:pozdrawiam.
 
Wiki mam nadzieję,że się nie obrazisz ale piszesz troszke nie do ładu nie do składu,ale nie wiem może wynika to z tego,że tak się przejmujesz tym co piszemy:tak:
 
reklama
NETGIRL -też kiedyś ten test zrobiłam ! :[ a tam tyle tego było :-p gdyby ten sms jeszcze był w miarę tani a nie że on chyba z 20zł :|

WIKI -no faktycznie zamieszałaś :| :-p


Co do porodów to ja nie chce nawet myśleć ... boje się :-p

A teraz żegnam raczej dzisiaj mnie tu nie będzie :-) jakieś kino w planach więc miłego dnia ;-)
 
Do góry