reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka

młodamamusia super ze zaglądasz!!! :) fanie z ejuz o sprawie :tak: a jak łobuziak rosnie? ;-) psoci Ci pewnie :-D hehehe
Vegas nie nie biore juz, przytylam i narazie chce schudnąc i moze dopiero cos dobrac, ale niewiem... zobaczymy 100% lepiej sie czuje bez prochów :tak:

Ja wpadam na chwilę, na 9 do dentysty mam, tata przychodzi i posiedzi z Hanią i Mikim, a ja pojadę, ale mgła... :dry: ehh moz emi sie uda biblioteke zaliczyc ehhh...
Ogólnie zycze wam juz milego weekendu bo pewnie juz nie zajrze... :*
 
reklama
Hej Dziwuszki;)
Miałam tyle do pisania a jak zaczęłam to z głowy wszystko uciekło;/
Renata chyba Cie nie przywitałam wiec Witoj:-DRodzinka fajowa...a ja od małego chciałąm syna Filipa i długo sie tej wersji trzymałam:tak:

Co do malowania to ja pierwszy raz na blond w wieku 14 lat sie pofarbowałam,jakos koniec 7 klasy...malowałam sie tez szybko,ale delikatnie...mialam tolerancyjną mame była zdania ze uczysz sie na błędach i jak teraz patrze na niektóre gówniary to widze siebie wielkie dorosłe z fajka i piwem,ale wiem ze polowa z nich z tego wyrosnie bo ja tez tak mialam,ale pomalowane 7 latki to juz obłęd;)

A co u mnie...
Tymek od dwóch dni nosi aparat ,ma go nosic 4 godz dziennie ale jakos mu to niewychodzi;/Musze go przyzwyczajac do niego.

We wtorek byłam na zebraniu w szkole.Podsumowanie roku.
Tymek super sobie radzi z przedmiotami,z wszystkiego ma ocene B(oceny A były na poczatku na zachetę:tak:)
Mam nadzieje ze dalej bedzie sobie tak swietnie radził i lubił sie uczyc.
Na zebraniu były obecne dwie studentki logopedii i beda przychodzic do Tymka w ramach wolontariatu;)
Ta jego wada spowodowana jest jego zgryzem i mam nadzieje ze minie a polega na tzw świszczenie(zamias "c" "sz") i ogólnie szeleści hehe.Ja tez szeleszcze przez moja szpare :-D

W ogóle jestem mega szcześliwa,Moja przyjaciólka która mieszka ok km ode mnie,wprowadza sie blok obok JUPIIII:-D:-)
Kuouj a tutaj mieszkanie więc bede ją miala na wyciągnięcie ręki;)
 
No mały kima , a potem sprzatanko jak wstanie .

wicie ja to ostatnio myslę , że chciala bym żebymoj tata znalazł sobie jakąś kobitke :) mineło już troche czasu tylko chyba on nie myśli o tym . Jakos takmyslę , że byłby szczęśliwszy przy kimś się starzec :>
 
VEGAS LORATA zamilkła to ostrym komentarzu ale nie pamiętam która jej napisała, ja podejrzewam że była trollem.

A ja muszę się zabrać za sprzątanie póki Melci nie ma za cholerę mi się nie chce.
 
Witajcie jeszcze nie nadrobiłam:), ale zaraz sie za to zabiorę

Liza trzymam kciuki za wizytę,
sali gratulacje, masz zdolnego syna:) tylko pozazdrościć:)
alekasandra wszystko zalezy od tego co "siedzi" w Twoim tacie, może jeszcze nie jest gotowy, a moze juz szuka tylko nikogo nie znalazł:)

Mój syn wczoraj, mówi do swojej babci :
K:Ja bede duży jak tata, mądry jak ciocia ( ciocia studentka:tak: ) i ładny będę jak mama:-D.
B: A po babci jaki bedziesz?
K: ( chwila namysłu) Fajniutki!

Jak ten mój syn coś wymyśli to normalnie masakra:-p
 
Hej.
miałam wcozrja nadrobić ale wyszło ze niestety nie mogłam.
Justynka dzisiaj przedszkola nie ma więc dwójka w domu i od rana rumor. a najlepsze że ona rano wstaje tuż przed budzikiem S żeby go wyłączyć i potem już nie śpi.
Zaraz trzeba sprzątnąć i się położyć. rzeczywiście coś Snoopy zamilkła. mam nadzieję że u niej wsio ok.
Gosia no niestety kasy w aptece zostawia się co nie miara.:no:.
Vegas no to gratulacje dla J.
Dorotar Współczuję, ma być zastępstwo i nie wiedza kiedy w jakie dni itp? Lipę tam odstawiają i tyle.
Renata skąd dokładnie jesteś? a nie robiłaś żadnych badan takie zawroty i bóle głowy to raczej normalne nie są. a co do imienia dla trzeciego to fajnie, my już limit wyczerpaliśmy na imiona i teraz mamy problem.
Kasia a ja normalnie mogę sobie skopiować pisany tekst. a co do dwójki dzieci to niestety jak ktoś jst przyzwyczajony do jednego to dwójka to już rumor się robi:-D.l ech a ja za 6 miesięcy będę miała trójkę w domu. a Kacperek jest przezabawny.
Liza Współczuję tego męczenia się z @. a u nas z rocznika Justynki nie puszczają do zerówki, a te dzieci które w tamtym roku poszły jako 5 latki zostaną jeszcze jeden rok w zerówce wiec Justynki tez nie puszczam. no i rzeczywiście jak nikt nie będzie puszczał swoich dzieci do pierwszej klasy to Hani też może nie puszczać w końcu ma już swoje koleżanki.
Młoda no to teraz już z górki praktycznie. Gratulacje.
Wampi Zdrówka.
Aleksandra A ile lat ma twój tata jak można zapytać. powiem tak na miłość nigdy nie jest za późno.;-).
 
Sali witaj, i gratuluje mądrego syna. Jestem ciekawa jak moj kawaler sobie poradzi sobie w 1 klasie. Uczyc sie lubi, pisac juz mniej, No ale do szkoly chodzi z radsoscią. Specjalne ksztalcenie dostał tylko do 3 klasy, bo jest ogromna szansa ze wyjdzie z autyzmu i dalej pomoc edukacyjna dodatkowa nie bedzie mu potrzebna. Oj bardzo bym chciala.


Zimno u nas. Tak bardziej jesiennie jest. A pop poludniu po zakupy musze jechac. chce sie jak psu kija lizac.No ale sama sie lodowa nie uzupełni.

Umi wygadanego masz synka. Moj mlodszy gadula tez non stop nawija.Czasami to takimi tekstami rzuca, ze dosc mam.

Ulubione jego rozmowy są na temat tego czemu mama niema siusiaka.Jakis czas temu slyszalam rozmowe F i O..."

O: nie mozna ciągac sie za siusiaka
F wiem, nie ciągam
O: ale nie mozna, mama CIĄGALA I ULWALA SOBIE
F: co? mama nie miala siusiaka
O: miala! taka! ulwala sobie i telaz jej klef leci

az osmarkalam sie .. musial podejrzec mnie jak @ mialam..



A kiedyś w sklepie Oskar pytal mojej kuzynki

O:ciocia a ty masz cycki?
M: mam
O: moja mama tez, ale stlasnie male.

i taka mina zniesmaczona.. a ludzie gapili sie na mnie jakby mi wpsołczuli :D hehehehehehe





Ewi jestem spod Bialegostoku. 15 km na zachod w strone Łomzy, Wawy i potem trzeba jeszcze 10 km odjechac.No i taka ohydna miejscowosc. Granatem bym w nią rzucila.A przez szczuczyn czesto przejezdzam. Tesciów mam z pod Bialej Piskiej :)

Co do zawrotów glowy i boli. Mam je od dawna. Lekarz podejrzewał migrene.. ale zadnych badan nic nie zlecił. Inny podejrzewa na tle nerwowym. i tu mi sie zgadza.. bo ja mam problem z nerwami. a ostatnio to juz wogole sama ze sobą niewyrabiam. Moze tez pogoda wpływa na ten moj stan.Na szczescie tabletki pomagają.
 
Ostatnia edycja:
wampi, współczuje choroby:/ masakra po prostu. A co do dziadzia, to fajnie tak na starość dzielić z kimś smutki i radości:tak:
RenataT dobre z tym "ciaganiem:":-p:-D. Dzieci mają takie pomysły nie raz, że człwoiek jest w szoku.
Ewi czemu dzis przedszkola nie ma?
 
No juz po dentyscie, wsio zrobione, Daniel dzielny i teraz kontrola za 4 mies :tak:

Na szczescie dzis juz drugi dzien@ wiec o wiele lepiej, pierwszy dzien to porazka u mnie ;//// ehhh
Ewi z Hania grupy odejdą 6 latki bo ma chyba z 6 dzieciaków rok starszych takze tak czy tak mialaby kolezanki, no ale wiadomo , sama niewiem trudna decyzja przedemną...
Umi ten Twój Kacper to jaki mądrala :-D hehehe jak tam przygotowania do urodzinek KAcpra? kurcze chwla i 3 lata skonczy :tak: :-D
Wampi zdrówka!

U nas dzis cieplo ale w domku posiedzimy bo Hanie bierze przeziębienie ;//// widac nawet po jej oczach ehhh :( no ale oby szybko przeszlo.
 
reklama
Dzięki dziewczyny tata ma 55 lat w październiku będa dwa lata jak mama odeszła . pocieszył sie Kaprem ktory sie urodził poł roku później , ale chyba by mu bylo lepiej z kimś, ale to cieżkostwierdzić co tata myśli .
liza - zdrowka dla Hani uwazajcie bo panuje jakiś wirus.
Wampi zdrowka i dla ciebie
U nas piekna pogoda wyjde z malym do apteki i do domciu musze uważać teraz
 
Do góry