reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A co do tej trampoliny, to sama ją muszę polecić, moja koleżanka ma prawie taką samą i w wakacje skaczemy na niej ciesząc się jak głupie :-):tak:
 
reklama
dorota dokladnie takie , życie męczyła sie 8lati powiem że przynajmniej teraz odpoczywa . Równiez mi przykro , ale cóż poradzić . U nas najwiekszym pocieszeniem był mały ale sie bałam że przez moje przeżycia coś mu będzie ale na szczęście zdrowy .
lorata teraz to uważaj na skakanie :D
 
W sumie na festynie ciężko było ją ściągnąć... Ale teraz kupimy im własną i będziemy mieli z głowy:-p tylko dla nas to jakaś gigantyczna bo nie wierzę że M się oprze skakaniu z dziećmi:-D

aleksandra szkoda że zmarła... Ja z moją po porodzie zaczełam dopiero normalnie żyć i gadać...
 
Ostatnia edycja:
Snoopy, Dorota, mój właśnie taki jest, tak to biadoli że pojechał by za miasto, odpocząć... jak proponuje wyjazd we dwoje (jeszcze wtedy w ciąży nie byłam), to on że woli na ryby, czasami z nim jeździłam... teraz już zapowiedział że w tym roku będzie wędkował... masakra zamiast z żoną pojechać w fajne miejsce to on woli z bratem na rybach, i weź tu faceta zrozum... ale dałam mu już spokój, wolę by na tych rybach siedział niż pielęgnował swoją drugą pasję... bilard...
Malwina, super atrakcje ogrodowe, fajnie że możecie sobie na to pozwolić... my w mieście:-)
Dorota, ja miałam być na swoim weselu w ciąży, ale okazało się że to ciąża pozamaciczna...
 
witam popoludniowo;)
My juz po obiadku, posprzatalam ale kurcze miki wstal i znow sie bawili i pierdzielnik zrobili:eek:
jak ja kocham sprzatac... :dry:

Za oknem sie poprawilo i juz nie pada, ale temperatura cudowna... 5 stopni... :dry:
super kiecki mielyscie, ja w sumie 6 lat temu mialam taka normalną jak na tamte czasy... pleneru nie mielismy nie byl jeszcze taki modny wtedy;] a i slub szybko organizowany ;-)
o prosze:
 

Załączniki

  • DSC03498.JPG
    DSC03498.JPG
    54,6 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC03482.jpg
    DSC03482.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Cześć Dziewczyny kiedyś sie tu odzywalam ale pewnie nikt mnie nie pamieta.

Jestem Agnieszka mam synka Igora z jego ojcem jestem od prawie 3 lat. Ucze sie zaocznie, P ma w tym roku mature i pracuje oczywiscie.

Chcialam w szczegolnosci napisac do Ciebie Lorata bo gdy ja zaszlam w ciaze tez mialam 16 lat a zaraz stuknie mi 18. Czas szybko zleci i ciesz sie ciaza bo ja bardzo zaluje ze caly ten piekny czas praktycznie przeplakalam.
Gratuluje blizniat i powiem jeszcze ze u mnie tez jest duze prawdopodobienstwo ze kiedys tez bede miec blizniaki ;)

Malwina
po obejrzeniu zdjec jestem w lekkim szoku bo mieszkamy na tym samym osiedlu ;D

Aleksandra bardzo wspolczuje.
 
Do góry