reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ja na ostatnim wiejskim weselu jakim byłam się zatrułam bo był spirytus podobno za miast wódki.... powiedziałam że więcej nie pójdę na takie i już 2 lata nie dałam się skusić na taka wiejską potupaje weselną:-D

SMACZNEGO:-D
 
reklama
Wampi tylko koloryzuje na ciemny brąz:")

Femme dziekuje , Twoja Nina tez na starszą wygląda :) dobrze pamietam ze Ty w Gdansku mieszkasz teraz???
 
MALWINA - 30km od Gdańska mieszkam ;-)

FIKUSEK - oj leci leci ;-) Twój smyk dalej jest słodziutki ;-) nosi jeszcze okularki ?

SNOOPY - wysłałam zaproszenie ;-)


Ja ostatnio jadam na śniadanie makaron podsmarzany z jajkiem ... mmmm ale muszę przestać bo to pewnie strasznie tuczące :-D:-p


Uciekam do pracy :-( z tel pewnie później zajrzę ;-)
 
hej u nas tez snieg pada od rana:)
gosdia,aleksandra super sukienki obie śliczne:) ja juz jakos wstawiałam kiedys zdjecie w sukni slubnej,
aleksandra ja tez jestem niska i drobna tzn przed ciaza byłam szczulejsza:) i sporo sukien sie namierzylam zanim znalazłam taka w miare tylko ze ja wyporzyczałam nie kupowałam bo potem nie miałabym co z nia zrobić:)
lorata ja tez chce juz jakiegos wesela na szczescie albo i nie mam w tym roku 3wesela w maju lipcu i wrzesniu tylko nie wiem czy isc na te w maju bo niki jeszcze mala bedzie
pogody wam dziewczyny zycze na chrzciny ja na szczescie mała juz dawno ochrzcilam:)

a niki zaczyna nasladowac wszystkich:) jeszcze nie dawno pisałam ze słabo mowi a teraz jak sie rozgada to trajkocze ładnie mama mowi jak wyjde z pokoju to krzyczy mamma mamma az przyjde a ostatnio do meza wołala mama he:) ogolnie to mowi: nie, bziu, mama, baba, bubu, buba i daj i jeszcze czasem jakies słowa jej wychodza:)
 
famme hehehe patrząc na Ciebie to Tobie nawet 2kg na plusie nie zaszkodzą:-D

malwina ja też chyba się farbne, bo moje włosy każdy w innym odcieniu:-D

do mamy dzwonię żeby mi ciemny brąz kupiła:-p

mirabelka jak na takiego malego bąbelka to niezła trajkotka:-D będziesz miała jak ja z Alą też zaczeła mówić mama z tym że jak miała 5 mieś a teraz gada tyle że czasami zamykam się w łazience żeby z 5 min mieć spokoju:-D
 
Ostatnia edycja:
Femme ja tez 30 km od Gdanska tylko pewnie w innym kierunku:")

A ja Ci kiedyś wysłałam zaproszenie na fb i nie prezyjęłaś:baffled:
 
Ostatnia edycja:
wampi fakt klimat na takich weselach świetny, ale skutki wypicia nawet 3kieliszków niewiadomo czeko są opłakane... tydzien po weselu jeszcze wymiotowałam... mama powiedziała że dlatego że to w remizie strażackiej było (strażak się hajtał)... z kumplem poszłam jako osoba towarzysząca...

malwina patrząć na to że obie z pod Gdanśka jesteście to i tak niedaleko do siebie macie:sorry2: ja do każdej mam daleko:-p jak się przeprowadzimy do kammy będę miała najbliżej:-D
 
reklama
Do góry