reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MALWINA bo ja nie akceptuje osób których nie kojarzę a ze mam słaba pamięć do ludzi i krótko byłam jak ty pisałas to po prostu Cię nie rozpoznałam :-) jak bede w domu sprawdzę jeszcze raz wybacz :p ty z tego co pamiętam to z tczewa w druga stronę moja siostra tam mieszka ;)

SNOOPY he he dobra dobra jak by mi w cycki poszło albo w dupe to spoko ale to w boczki cholera idzie :p

FIKUSEK u Niny niestety też brak poprawy póki co a już rok minął :( no ale pomoc to normalne dopiero jak zacznie rosnąć więcej to wada powinna się bardziej cofać ale ta moja bidula to bez okularów w ogóle nie chce chodzić bo mało widzi więc już są jej częścią jak by i już się przyzwyczaili ze będzie nosiła już pewnie zawsze chyba że sobie kiedyś soczewki za życzy :p

No i więcej nie odpisze bo nie pamiętam a z tel pisze i ciężko by było mi teraz cofnąć. Stronę nie tracąc tego co już z trudem napisałam :p muszę w lepszy tel zainwestować :-)
 
reklama
Hej;-)
W koncu usiadlam na chwile. U nas wszytsko ok, maly raczkuje, wstaje a nawet przy czyms zrobi ze 2 kroczki. Wczoraj bawil sie wstal i wszedl na pudelko z zabawkami. Oddalam parce licencjacka, teraz czekam na termij obrony. Podobno sporo osob z mojgho roku przekladalo tak jak ja i ja jedyna napisalam. A i zapomnialam ze razem z praca trzeba miec zdjecia do dyplomu, w dziekanacie prosilam zebym mogla doniesc.
Dorota, w welonie nie moze byc dziewczyna w ciazy albo majaca juz dziecko. Ja bylam kiedys swiadkiem na slubie kuzynki, miala 18 lat i byla w ciazy zamast welona miala taka ozdobe we wlosach. Co do gaworzenia moj ciagle tata, baba i jeszcze kilka slow mu sie udaje ale ogolnie woli sie wspinac i rozrabiac;-)
Aleksandra sliczna mialas suknie, w moim stylu;-)m taka chciala ale nie wiem kiedy pomyslimy o slubie
Snoopy moja znajoma planuje tak jak Ty krotka suknie do slubu albo z rozporkiem:tak:tak samo szalona jak Ty:-D
Vikamcia tamten link powinien dzialac, ja ogladalam w necie tylko tak dlugo sie buforuje:sorry2:
Wampi, w awatarze wygladasz na 17 lat:-D
Liza podziwiam Cie, ja mam jednego malego szkraba a trafia mnie gdy ciagle rozwala zabawki
 
Oj tam oj tam:-D szalona nie jestem, raczej traktuje życie z przymróżeniem oka:-p jakoś prościej żyć:-D moj M chyba ma różowe szkła kontaktowe bo ciągle podejscie optymistyczne:-D
Anula fajnie że z pracą dałaś radę;-)
famm ja też się wpieniałam bo tylko w boczki szło...:sorry2: a weź później spal to dzadostwo:-D ja po ciąży będę się katowała:-D

lece kudły farbować:-p ciemny brąz na tapecie:-D
 
NULA e taaam ja byłam w ciąży i w welonie do ślubu szłam i nikt mi nic nie kazał ani nie mówił.

SNOOPY jak to od razu będziesz się katować??? Najpierw dojdź do siebie po porodzie. A karmić będziesz piersią??? Bo wtedy to za bardzo katować się nie bardzo.
 
Hejka

Młody mi się w nocy rozkaszlał... O 2.30 robilam mu inhalacje, rano spędziliśmy 2h w szpitalu na pogotowiu... Osłuchowo czysto, zapalenie gardła tylko, mamy pulneo, flegamine i inhalacje z soli i pulmicortu... Kurcze, do świąt musi mu przejśc bo jedzie na chrzciny połączone z roczkiem do swojego wujka ;-)

SNOOPY a twoja siostra krawcową jest? Moja siostra wpadła na pomysł żeby jej moja mama szyła ale mama jej to z głowy wybiła... To jest tyle roboty że masakra...

VI mój młody też był w zoo safari... w tym roku też chcemy go zabrac...

ALEKSANDRA współczuje...

AGNIESZKA dobrze że twój nie poddał presji swoich rodziców...

A ja sie pozamieniałam w pracy i przed świętami jeszcze dzień pracujący będe miała tylko we wtorek... a po świętach do pracy dopiero w środe :-)

A tu propozycje na dzisiejszy wieczór
https://www.facebook.com/photo.php?...17170431.88727.326540657396097&type=1&theater
 
Agniieszka - witaj i dziekuję za te słowa, które napisałaś, i z całego serca życzę Ci w przyszłości bliźniąt :tak:
Liza - no tak wyszło, ale cóż zrobić...:zawstydzona/y:

uff trochę musiałam was nadrobić, bo koleżanka u mnie była, ale już jest okej :sorry2:
 
kasia ona z zamiłowania nie z wykształcenia;-) powiedziała że da radę, jak nie to będziemy się posiłkowali krawcową ktora swojej córce szyła;-)
 
Dorota jak dla mnie to wymysl starych bab, uwazaja ze jesli sie stracilo "wianek" to nie mozna isc w welonie a prawda jest taka ze jesli mielibysmy sie tego trzymac prawie zadna nie mialaby welona bo teraz ciezko spotkac dziewice biaraca slub;-)moja kuzynka planowala w welonie ale byl juz 6 mies mocno bylo wiadac i babcia ja zakrzyczala. Jak dla mnie to glupota:tak:
Snoopy ja tez sobie obiecywalam ze po 6 tyg zaczne a juz prawie 9 mies a ja nie cwiczylam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry