reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

femme nosi nosi,w kwietniu mamy pojechac na wizyte i zobaczymy,ale jak ostatnio w grudniu bylismy to w sumie nie bylo zadnej poprawy,mowila ze jak okulary nei beda korygowac wady to trzeba bedzie dac mocniejsze szkla. A jak Ninka? poprawia sie wzrok?
 
reklama
Hej laski.

Nie wiem jak u was ale u mnie pogoda do d..y. Wieje, pada a mój K na ryby pojechał, normalnie jak się rozchoruję i mi dzieci zarazi to uduszę chyba. Ja już posprzątałam a teraz myślę co na obiadek wymyślęć??? Macie jakieś pomysły???

Poczytałam wczoraj to inne forum i faktycznie tamta baba jakaś chora, przyczepiła się do tej Pandory.

VIKAMCIA zazdroszczę takiej pięknej pogody.

SNOOPY ja w ostatnim tygodniu kupiłam taką piaskownicę PIASKOWNICA Z LAWECZKAMI 120X120x 24 (2216954492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Amelce jeszcze jej nie rozpakowaliśmy, dziś jak K wróci to go zagonię do skręcania i złożenia trampoliny, bo też kupiłam.

LORATA,, VI ja też planuję Amelkę zabrać do zoo ale czekam na ładną pogodę.

GOSIA śliczna suknia.

ALEKSANDRA tanio sprzedajesz suknię. Kochana mi nie potrzebna mam swoją jeszcze:-)

LORATA też lubię piosenki Sylwii Grzeszczak.

KASIEK kto Ci nie pozwolił welonu do ślubu mieć i dlaczego? Aż dziwne.

Dziewczyny pięknie w sukniach ślubnych wyglądałyście.

To i moje młoda dance1.jpgmłoda dance3.jpgObraz 098.jpg

ALEKSANDRA co z Twoją mamą??? Bo pisałaś, że miałaś skromny ślub z powodu mamy.
Ile masz wzrostu, że jesteś drobna???
Ty jesteś drobna z 160cm wzrostu??? To co ja mam powiedzieć jak mam150cm.

MARIOLCIA tak tak palemki już są.


SALI witaj

WAMPI w święta ma ponad 20 stopni.

MALWINA zdrówka dla Zuzi.

SORY dziewczyna ja już mam jedno dziecko starszy , bo mały to maluszek jeszcze i dodam, że Amelka naprawdę szybko się rozwijała ale 5-6 miesięczne dziecko, żeby mówiło: mama, nie itp. no to sory ale nie wierzę. A jak już nawet się uda wydobyć z siebie takie słowo to na pewno nie świadomie i nie to, że jak mówi MAMA to akurat mówi to do mamy.

Ech nadrobiłam już was.
 
SNOOPY no właśnie nie wiem jeszcze, jak K z rybek wróci to go zagonię do roboty, od 6 jest na rybach, już zaczyna mnie denerwować, zaraz będę dzwonić. A trampoline 183cm. Miałam kupić taką 244cm ale skusiłam się na tę piaskownicę jeszcze, a dla dzieciaków taka starczy do 100kg jest.
 
Dorota tanio chociaż dalam kupe kasy i stwierdzam , że te skromne droższe sa czasminiż te wielki :> Moja mama chorowała na raka piersi i nie chciała wesela aby ją oglądali i współczuli że tak powiem , i ja ją rozumialam bardzo dobrze . Ach no żeczywiście niska jesteś:> ale wazne tez jak kto sie w czym czuje
 
Dorotoar kurcze ja w zeszłym roku miałam Ali trampolinę kupić ale stwierdziłam że za mała a teraz trzeba jakąś wiekszą bo jest jeszcze Gracjan:-p tylko ceny mnie troszkę przerazają, może M się dołoży to Ali byśmy na urodziny kupili to na lato byśmy mieli dzieciaki z głowy:-D co do ryb, ja nie wiem czy bym wyrobiła z wędkarzem:-D wpieniała bym się że zamiast siedzieć ze mną i dziecmi siedzi z kijkiem nad wodą:-p
 
Co do trampoliny to my tez własnie zakupiliśmy , przyjdzie w poniedziałek:MARKOWA TRAMPOLINA 252cm + SIATKA +DRABINKA GRATIS (2217964423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A piaskownice ma z zeszłego roku Piaskownica Ogrodowa z Ławeczkami i Dachem 150x150 (2219209259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ze bez tego daszku ale za to jeszcze ze stoliczkiem i parasolką

A u nas snieg dalej pada

A i to moja sukienkaDSC03765.jpgDSC_2723.jpg
 
Ostatnia edycja:
MARIOLCIA ja miałam szytą, krawcowa zaczeła szyć na 2 tyg przed weselem bo w ciąży byłam, a wiadomo, że nie wiadomo ile się przytyje. Na weselu byłam w 4,5 miesiącu ciąży.

ALEKSANDRA przepraszam, że zapytam żyje jeszcze Twoja mama.????

SNOOPY za mała w zeszłym roku była, no co Ty. Ja w zeszłe lato jeździłam z Amelką do koleżanki i tak z jej dziećmi skakała jak głupia, do domu zabrać jej nie mogłam zawsze był płacz.

MALWINA właśnie taką na wielkość chciałam trampolinę no ale zdecydowałam się na mniejszą i tę piaskownicę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry