reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam Kochane....kupe czasu mnie nie było ,ale to przez awarie kompa;/
Wybaczcie ze nie nadrobie(ale czytałam wszystko;])

U mnie ok dzieci zdrowe a to najwazniejsze,pogoda sie z chrzaniła;/

Temat sukienek...hmmm ja miałam ecru ze złotymi dodatkami,jak na 8 lat temu to podobała mi sie;)
Snoopy mamy podobny gust,ja teraz tez bym wybrała krótka albo z rozporem;))
Mi sie bardzo podobała Pauliny Sykut kiecka;)
 
Sali, witaj z powrotem :)
Snoopy, słyszałam że ma śnieg padać.
ale pamiętam że na Wigilię śniegu nie było, i jeszcze mówiłam że święta BN to jak Wielkanoc:szok:
 
my mamy chrzciny na 22 kwietnia zaplanowane, mam nadzieję że ciepło będzie.
dla Was Wampi też życzę pogody...:-)
ja zabieram się za sprzątanie...
 
Witam

A u nas 2 stopnie i co chwila śnieg pada:(
Zuzia się rozchorowała jednak , ma kaszel mokry i katar, narazie mam nadzieje sama ją wyleczę
A ja farbę na włosach mam i ide ją zmyć

Fajne kecki ślubne pokazywałyście, ja tez miałam skronmną ale bardzo mi sie podobała
 
Dzień dobry dziewczyny :-)
kasiek88kasiek boże ale mi się podoba twoja sukienka!!!Ja też chcę taką!!:-D

U mnie nawet dobrze, tylko poranek spędziła trochę przy kibelku, no ale cóż...
A co do pogody to całą noc lało, na razie nic sie nie dzieje, 4 stopnie, i mokro...:-(

Z chęcią bym sobie pojechała na jakiś ślub no ale kurczaki nie da rady! Siostra cioteczna jedna już mężatka, wesele było świetne, ale 4 lata temu...druga siostra cioteczna ma już 24 lata i nawet o ślubie nie myśli, a brat cioteczny ma ślub cywilny, i żeby zrobić kościelny i jakąś imprezkę to mu się nie śpieszy :no:
 
Kurde się rozpisałam i jakaś aktualizacja się włączyła i mi komp się zrestartował :no::angry:

No nic jeszcze raz ... :dry:

ALEKSANDRA - ale miałaś ładną suknie :yes: prosta ale śliczna ;-) no właśnie to jest tak że jest dużo ładnych sukien ale nie pasują do konkretnej osoby ;-) ja wybrałam nie najładniejszą jaką widziałam tylko taką w której ja najładniej wyglądałam :-p chciałam wstępnie syrenkę ale śmiesznie w nich wyglądałam :-p do maja blisko już to wam pokażę już po :-D :-p

KASIEK - śliczne to 1 zdjęcie ! mega jest genialnie tam wyszłaś jak rasowa modelka :-D takie spojrzenie no super :-) za to 2 nie qmam jakiś taki ponury klimat jak na ślubne zdjęcia :-p

KASIAF- no u mnie też mama siostra świadkowa no i Nina widziały ;-) co do wesela to nie będzie w ogóle :-p ślub cywilny później obiad tort kawa na wieczór przekąski wódka i o 22 zamierzamy kończyć ;-) na drugi dzień ze znajomymi na imprezę ;-) nie ma kasy wolimy sobie do Chorwacji jechać w podróż poślubną z rodzinką ;-)

MILKA - to gdzie ty pracujesz że tak długo :szok: ?

LIZA - u nas śnieg pada więc jeszcze lepiej ... :dry:


No jak już pisałam u nas śnieg pada i do pełna parą ... masakra jakaś :no:
Idę śniadanie robić i na 12 do pracy :-(
 
witam sie i ja:)
dzis wstalam z bolem gardla:/ dopiero co jedno mi przeszlo to teraz od nowa cos:/

Jakie pieken sukie mialyscie dziewczyny:)

Femme witaj:) Super ze ci sie uklada:) A Ninka naprawde wyglada na min 5 latek:) widzialam zdiecia na fb i juz pannica z niej duza:) Ale ten czas leci:)
 
A my po późnym śniadanku:-p ja wtrąbiłam pół banana i pół bułki z nutella:-D Ala wtrąbiła pół banana, pół kanapki z serem i ćwiartkę kanapki z nutella:-D niby nic wielkiego ale dla mnie jej apetyt mnie cieszy:-D ja się chyba wezmę za sprzątanie, ale dziwnie tak bo Olisia szaleje w brzuchu jak nie wiem:-D

lorata ja z początku nawet na widok kakaa wymiotowałam a miałam na nie taką chęć że szok:-) ale jak jadłam śledzie a potem pączka nic mi nie było:-D
malwina Zdrówcia Dla Zuzi;* jak zmiana koloru to pokazuj się;-)
wampi ja słyszałam że na wielkanoc ma być już cieplej;-)
famm dawaj link do siebie na fb albo ja Ci na pw swoj podam:-p

widzę że pogoda u wszystkich się spierdzieliła:sorry2:
 
reklama
No,no, wampi ja właśnie byłam na takim wiejskim :-D
snoopy12 a ja na śniadanie kanapeczkę z serkiem białym, a teraz popcornem poprawiam :dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry