reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

JJak pisałam jestem za drobna na takie bajery :D IMG_5246.jpgIMG_5283.jpg ale takie cos mialam z przoddku :>
 
reklama
Hejka

Widze tematyka weselna...

FEMME ja też nikomu nie pokazywałam, tylko rodzice i siostra, no i młody widzieli... Widze weselicho przedłużone o jeden dzień bo na piątek chyba tak? No i ogólnie gratuluje!!! Co do zdjec sukni to mi też babka w salonie zabroniłą zdjęcia robic zeby komus pokazywac, bo mówiła że właśnie fotki "gaszą" piękno sukni

SNOOPY mam kiecke dla Ciebie- nogi pokażesz to napewno (zaraz wkleje linka)

Żżera mi po pół posta i nie mogę zedytowac...

GOSIDA śliczna suknia, pięknie będziesz wyglądac, a wątpliwości czy jest napewno ładna- też tak miałam...
LIZA zdrówka dla was
EWI mam nadzieje że się znajdzie... Ile ma lat?

SNOOPY prosze link http://www.ofeminin.pl/emocje/paulina-sykut-suknia-slubna-zdjecia-d22044.html
 
Ostatnia edycja:
Hej;-) Wreszcie weekend. Niestety po świetnym zakupowym popołudniu pokłóciłam się ostro z J... Więc i humoru nie mam najlepszego:no:

ViKamcia my też musimy przez lato wziąć Małą do zoo, jeszcze nie była:-) Tzn była w zagrodzie żubrów w naszej miejscowości, ale to nie to samo.
Gosdia fajna suknia:tak:
Liza zdrówka dla Ciebie i Mikusia;*
Malwina zdrówka dla Ciebie i Małej;*
Aleksandra Twoja suknia też ładna:tak:
Lorata ja też uwielbiam tę piosenkę Grzeszczak, choć ja ogólnie lubię jej piosenki:tak:
Kasiek Wy to mieliście extra sesję ślubną:tak:
 
aleksandra za drobna w sensie??? :-p jakie masz wymiary?? hehe
przód bardzo ładny :-) podoba mi się ...

Vegas no zubry to już coś :-)
Vi poza zoo była w zagrodzie osłów buahahahaha
ale w zoo to takim gdzie zwierzęta chodziły koło ludzi , dotykała kanguryy i siedziała koło lemurów ...:-) i nie było ,między nimi żadnej siatki
a lemurki grzecznie siedziały na trawie i zajadały się smakołykami od ludzi...
tak samo nad ścieżkami dla ludzi były liny po których przemieszczały się małpy :-D super zoo...
ale to było w innym miejscu , teraz pojedziemy zobaczyć w stolicy jakie jest bo tam jest więcej zwierząt , mam nadzieję że będzie nam się podobało i też jakiegoś będzie można dotknąć :-)
 
ja juz po racy, raaany jak mi sie dzisiaj dluzylo, zmeczona jestem strasznie, dobrze, ze to juz weekend... wstawilam pranie i zanim pojde spac to jeszcze rozwiesze, na mycie naczyn juz nie mam sily.

gosia91 ja ten wywiad objrzalam na onecie-poszukaj, na pewno jeszcze jest. aaa doczytalam, Ty chcesz calosc, a tam tylko z 10 minut jest.

aleksandra87 heh, zaczytalam sie w tej dyskusji ;) co za czepialskie babsko ;/

Vikamcia to u Ciebie pogoda podobna (ja tez z UK), ale teraz sie ochlodzilo. Suuuper masz, ze obok ocean :D

kasiek88kasiek
wow, sliczna z Ciebie kobieta :) cudne te 2 zdjecia ktore wkleilas! suknie mialas rewelacyjna, totalnie w moim guscie! :)

aleksandra87 Twoja suknia tez bardzo mi sie podoba :) piekne zdjecie!
 
Ale się weselnie tu zrobiło, ja już znalazłam chętną na moją suknię, tylko kurczę musiałam cenę zaniżyć bo mam koło złamane...
a po za tym to witam, nie nadrobię was, bo strasznie dużo, małymi na rękach siedzi, zaraz mu kaszkę zrobię...
padnięta jestem po wczorajszym bo mieliśmy nie zapowiedziany zlot rodzinki... bo na święta się nie zobaczymy, i na szybko trzeba było coś naszykować...:-)

palemki już naszykowane na jutro ?:-)
 
Witam
u nas wieje strasznie az mi okna drżą ... a laje już od wczoraj późnego wieczora co za straszna pogoda Buu
Dzięki wielkie co do drobności najważniejsze że jestem niska jedynie 160 i powiem szczerze te kiecki wielkie piekne smiesznie wyglądałay jedna mi sie podobała i nawet dobrze się czułam kosztowała 6tys. no więc bez przesady !!A moje wymiary przed ciążą :D 82/63/87 więc ogólnie za duża nie bylam :>
Mariolcia - no czuje że z palemką nikt nie pojdzie w taka pogode , ale sie okaże jeszcze . Ale powiem że zza to palma mojemy synowi odbija juz 3 dni :> (żarcik taki )
 
Witam z rana

Ale tu weselnie, piekne suknie ;)
gosdia super sukienka ;-)
kasiek Ty wiesz ze ślicznie wygladałas;)
snoopy hehe prawdziwa wariaatka z Ciebie :-D

Kurcze u was tez tak leje :no: nic sie nie chce wrrrr.........
 
U nas też wyjście do kościoła z palemką nie pewne, może sama podskoczę a Oliwier zostanie z R.
Strasznie się pogoda zepsuła. Nawet nie mam jak do sklepu wyjść, bo sama z małym jestem...
 
reklama
hehehe kasiek racja Ciebie nie przebiję:-D
kasia Zajebista ta kiecaka ale tren nie odpinany...:-p ja coś podobnego chcę ale z odpinanym;-)

u nas śnieg nawala taki że szok!! Ala mówi że wigilia będzie a nie wielkanoc:-D
 
Do góry