reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Nie ja swojej nikomu nie pokazuje :-p tylko najbliższe osoby widziały hehe :-p po ślubie dopiero zdjęcia wkleję wybacz ;-)

Uciekam na film do przyszłego małżonka bo już krzyczy :-p :-p
 
reklama
Aleksandra moja też wisi i nie wiem co z nią zrobię została u rodziców i tak się o niej zapomniało a to już 2 lata będzie;/

Gosdia a ja tam poszłam z odkrytymi ramionami:p welonu na ślub mi nie pozwolili to się wylaszczyłam:p
 
DSCF8505.jpgDSCF8302s.jpg Tu widać tren chyba na jedynym a tak mi się podobał:p
 
hehehe ja na cywilnym miałam marynarkę siorki i swoją letnią kieckie, buty tez miałam już schodzone bo na ktoreś wesele kupiłam:-D na kościelny nie będziemy załowali:-p juz mogę zacząć odkładać kasę na materiał;-) tylko ciekawe czy młoda pamięta co obiecała:-D

ja też już spadam spać:sorry:

famm uwież że było ciężko... To M mnie znalazł i to na forum randkowym:-D 1 maja będzie rok jak się fizycznie znamy:-D i to też rocznica nasza będzie:-D po 2 mieś usrało się nam dziecko, po 4 zareczeni byliśmy a po 5 okazało się że dziecko jest:-D szybka piłka jak to mówią:-D


uwaga pewnie pizgnę gafę:-D

kasiek ja chyba pierwszy raz widzę twoją buzię:-D nie wiem czemu ale zawsze myslałam ze ty masz ciemne wlosy:-D
 
Ostatnia edycja:
IMG_9077.jpgja jakieś znalazlam ale wiecie co najgorsze było 36stopni na plenerza ja bylam no padnieta i wogole strasznie bylo .A dotego poczatki ciazy o ktorej nie wiedzialam :>

snoopy dobranoc slodko spijcie
kasiek sliczna sukniai ten tren mniam :D
 
Ostatnia edycja:
Snoopy wtedy w listopadzie 2009 zrobiłam sobie pasemka blond i tak poprawiałam chyba do maja a w czerwcu mi się ubzdurało że chce do ślubu iść w ciemnych i zafarbowałam ale te pasemka były tak mocne że do sierpnia wszystko się sprało i miałam właśnie takie ooo tu blond tam rudy a tam ciemny potem miałam długo długo ciemnie a teraz znowu mam pasemka:p
Gadasz głupoty że nie widziałaś:p
Hehehe i tak szybsza ode mnie nie byłaś:p

Aleksandra Twoja też śliczna skromna ale bardzo pasowała do Ciebie cudnie wyglądałaś:)
 
reklama
snoopy napewno będa zadowoleni z zoo

wiecie ja ten link co siedza na tej sofie zielonej widziałam kilka dni temu ale ja chciałabym prosić o link do całego odcinka jeśli taki jest...
no i zeby dło się za granicą oglądać bo tu któregoś nie mogę oglądać z za granicy :/

aleksandra no włąśie muszę poszukać na stronce .. na Yt jest tylko kawałek... a chce całość..
zobaczę kiedy są powtrórki moze obejrzę :-)
hehe femme masz rację :-) tu bywało ostrzej czasami ;-)
wow snoopy :-) nie wiedziałam ze wam tak szybko poszło wszytsko hehe :-p
ale przynajmniej jesteście szczęśliwi :-D
lorata jesteś wegetarianką :-) chyba jeszcze nie spotkałam osoby która jest wegetarianką :-)
gosida ładniusia sukienka :-)
aleksamndra a pokaż jaką miałaś kieckę ślubną :-)a już widze ładna ale ja lubię wybajerzone a nie takie skromniusie :-)
a wyglądaliście super na zdjęciu :-)


mi się do kościoła nie podobają z rozporkami :no: chyba ze miałaby jakiś klips :-p co po kościele się odepnie i na salę wersja disco ;-)
ale ja to jestem ja :-)
wogóle ja też mam całkiem wydziwioną wersję mojej sukienki :-) miałam kiedyś w gazetce idealną dla mnie.. ale mi moja była dawna współlokatorka zakosiła gazetę i nawet nie wiedziałam kiedy :/ chyba podczas przeprowadzki....

 
Ostatnia edycja:
Do góry