reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Snoopy, ale Ty serio jesteś postrzelona ;P. A kiedy planujecie kościelny? Utniesz dół sukienki najwyżej i będzie git ;P.
Musże jeszcze jakieś bolerko do niej dokupić ;/ koronkowe.
 
reklama
No no, to nieźle, to już bd mieli maleństwo , ja też już bd miała brzdące :D

Ja zajadam się kisielkiem i słucham sylwię grzeszczak - sen o przyszłości, a wy mamusie, jak spędzacie wieczór? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aleksandra wypasiona ta kieca:-) ale ja chcę taka żeby się ten tren odpinał:-D ja mam bardziej przekombinowaną wizję mojej kreacji slubnej:-D:-p

poza tym ja mam 175cm i z obcasem będę miała z 180cm najmniej:-D zobaczymy jak to będzie, najpierw schudnąć szybko będzie trzeba:szok::-D i sie ujedrnic na potege:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Pod piezynką :)
i sie tak zastanawiam nad sprzedaniem kiecki tylko muszę zdj porobić takie normalne jej ...
Lorata uwielnbiam ta piosenkę
snoopy to nie moge sie doczekać efektów
 
Ja już w domu ... o ile to można nazwać już :-p

SNOOPY - to widzę nie sprawdził się w roli tatusia :sorry: no życie tak czasem bywa ale dobrze że udało Ci się życie ułożyć ;-) no zresztą z takim charakterem pewnie nie było trudno :-D:-p o sukni miałam takie samo zdanie jak ty też chciałam jakąś krótką i wystrzeloną ale jak zaczęłam przymierzać te wszystkie śliczne kiecki to zrezygnowałam i idę w białej długiej sukni do cywilnego :-D :-p bo kościelnego nie planuje więc nie żałowałam sobie sukni :-p

MALWINA - ale masz śliczne zdjęcie córy w podpisie no i w życiu bym jej nie dała 2 lat raczej 3-4 :-p :-)

VIKAMCIA - witaj witaj ;-) Kurcze przypomniało mi się że ty Emmę masz :-p jak mi się to imię podoba :-p niestety Kuba nie zaakceptował :dry: :-p :-p

GOSDIA - widzę że i Tobie się ślub szykuje :-) prosta ładna suknia ja jak takie mierzyłam to w ogóle do mnie nie pasowały :-p ale na Tobie ślicznie wygląda :-) No i założę się że na żywo jest dużo lepszy efekt jeszcze ja jak swojej robiłam zdjęcia to nie oddawały jej piękna ;-) A kiedy termin ? ;-)


No niezła dyskusja na tym forum :-p ale i tak tu bywały lepsze akcje :-D:-D :-p
 
reklama
Do góry