reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

EWI, LIZA ja nie wiedziałam, że wy młodsze ode mnie i już więcej dzieci na stanie. Super produkcja.
Ja pierwszą dwójke mialam mając 18(Hanie) i 19(Daniel) lat ;-)


No ciuchy poskladałam, Hania chce odkurzac to jej dałam ;-) duza panna z niej :tak:
No i za jakas godzinke na dwor wyjdziemy moze, tylko kurcze widze ze Daniel zaczol kasłac :no:
 
reklama
Hej.
co do MAdzi. to jest przykre. ale ja jeszcze nie osądzam póki nie będzie stóprocentowej pewnosci dlaczego umarła.
Liza No ja wiem ale wolałabym żeby te nerwy się uspokoiły.. ah te hormony, . u mnie tez dizsiaj ładnie. czekam aż cien zejdzie z podwórka i wypuszczam dzieciaki na dwór i ogarnę troche domostwo.
Wampi Powodzenia na wizycie u doktora.
 
Witam;)
My ostatnio wstajemy o 5, dzis tez tak bylo a najgorsze jest to ze maly zasnie tak o 11:sorry2:poza tym mniej pisze bo codziennie spacerujemy. Ostanio bylam na zakupach kupilam malemu kurtke na 80 ale jest na styk a wydawala sie taka duza, buciki kupilam mu na 21 niby sprzedawczyni mowila ze rozmiar nie jest zawyzony:eek:no i dres tez na 80 ale pewnie msc i bedzie za maly. Zaraz sie zbieram na miasto, musze isc do banku i zrobic jakies zakupy
Aleksandra ja jestem rocznik 89, i jak widac na suwaczku maly ma 8 msc. Mam narzeczonego mlodszego 6 dni
Wampi moj maly mial ciagle luzne kupki ze sluzem,lekarze rozkladali rece a jak sie okzalo nie sluzyl mu bebilon sprobowalam bebiko i to samo, przeszlismy na nan pro i jest ok;-)powodzenia na wizycie
Liza ja Cie podziwiam, sama z 3 chyba w psychiatryku bym wyladowala, teraz czasami malo mi brakuje. Maly wchodzi wszedzie, wstaje gdzie sie da i zaczyna sie puszczac lozka gdy wstaje
Ewi ja w ciazy mialam niezle jazdy w sumie i do tej pory mam a jak sie czujesz?
Kasiek moja przyjaciolka miala taki problem jak Ty brala tabletki zeby @ byla regularnie, kilka razy miala te na wywolanie i nic sie nie zmienilo, okres ma raz na jakies 5 msc
 
Ostatnia edycja:
Aleksandra ale ja jej absolutnie za wpadkę nie uważam bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie jakby było bez niej chociaż na początku nie byłam zachwycona czego teraz żałuję bo powinnam się cieszyć:)

Wampi
A to dobrze że mały do Ciebie podobna a Gabi do taty mówi się że takie dzieci powodzenie mają:) Zdrówka dla Gabi:)

Vegas to się okaże;/

Anula weź nie strasz... Ja mam na ustabilizowanie @ i urormowanie hormonalne to to samo?? Wywoływaną to ja miałam luteiną...

Co do Madzi ja się nie wypowiem bo krew mi się gotuje i bana zaraz dostanę ale wiedziałam że tak będzie ^$&$^^@** wariatka!!!!!!

Dzień piękny jedziemy na wieś do DUCHA:) miałam okna myć ale okna nie zając nie uciekną zrobię to w przyszłym tygodniu mniej ubrudzą się do świąt:)
Dominika słuchajcie zażyczyła sobie dziś śniadanie na dworku:) Mamy z kuchni mały tarasik a tam akurat słońce rano cieplutko jak nie wiem i jadła kanapki pomidorem i szczypiorkiem:)
C gdzieś poleciał i ma z apteki lek odebrać dobrze że smakowe te syropy to Domi chętnie je bierze no i wybywamy pewnie na cały dzień:)
 
Wampi mierzony byl tydz temu i mial 78cm, a moj tez do mnie podobny;-)my juz niektore ubranka na 86 ale tylko gdy rozmiarowka jest zanizona
Kasiek ona mialam wywolywana kilka razy i miala anty na unormowanie ale nic nie dalo, nawet prywatnie chodzila do gina i tez nic nie dalo. Wiesz nie jest powiedziane ze i u Ciebie tak bedzie, kazdy organizm inny;-)a jakie masz tabletki na unormowanie?
 
Kasiek ona raz miala anty, pozniej jakies inne no i luteine ale juz nie wiem jakie. Teraz dala sobie z tym spokoj:sorry2:
Duzy nie wiadomo po kim, ja 160cm, Ł 172;-)
 
Ale duzo piszecie :]
wampi oby wszystko poszlo dobrze u lekarza
kasiek88kasiek alez ja nie przecze że nie :) wazne ze sie kocha calym serduszkiem.
anula na prawde sporawy ten twoj synalek mój nosi 80/86 zalezy co i z jakiej firmy ,a buciki to wogole w caly swiat .
ewi jak sie czujesz bo to poczatki ciąży .
Pisze szybko i krótko bo mały nie znosi jak mu stukam klawiaturą :)
 
Anula no zobaczymy za 4-5 miesięcy jak będzie po leczeniu...

Aneksandra
O kurcze ale długo jesteście z mężem:)

Uff wydziubałam cały skalniak:)

A wiecie jak się wkurzyłam wczoraj nie było jednego leku i miał być dzisiaj o 10 więc jak C szedł na miasto to miał odebrać przychodzi mi z jakimiś tabletkami a miały być kropelki czytam ulotkę a lek wcale dla dzieci nie jest przeznaczony więc lecę do tej apteki i minełam się z facetem co mu go sprzedał tak się przejął że aż pobiegł do nas do domu i wchodzę taka zła do tej apteki a już kierowniczka mnie przeprasza że się wydrukowało na tym moim odpisie i mój maż położył złą stroną to ja z japą że ja ani mój maż farmaceutami nie jesteśmy i skąd mamy wiedzieć co oni tam odpisują . No ale chyba z 10 razy mnie przepraszała i wydała ten prawidłowy...
 
reklama
Anula Za długo to nie śpicie. u mnei jeśli choidzi o dolegliwości ciążowe to nie mam ich już wcale, tylko tak ok 12 dopad amnei chroniczne zmęczenie. spory ten twoj BARTUŚ.,
kasiek dobrze ze sprawa się wyjasniła i że zareagowaliście jakoś. pomyłka moze się zdażyć ale w aptece naprawde powinni uważac na to co robią.
 
Do góry