reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
aleksandra witaj:)
a co bys chciała o nas wiedzieć:) ja jestem rocznik 90 mam corecke tez malego leniuszka urodzila sie w 41mc ciazy w niediele skaczy pol roku:) mieszkam z tesciami

alez dzis byla ladna pogoda pojechałam do mojej babci na weekend odpoczywam od tesciowej:)

a co do tej spacerowki to jeszcze popytam moze ktos ze znajomych ma do odsprzedanie. a moze ktoras z was chce se pozbyc spacerowki chetnie bym kupila
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mały wszamasz mleczko to mam chwilkę
No cóż ogolnie o Was o dzieciaczku jak porod jaka jest malutka/i i jak się czujecie jako mamusie:)
U nas pogoda kiepska licze że na niedziele bedzie lepsza bo mamy urodzinki . A co do spacerówki ja kupiłam coneco flash nie jest bardzo droga a na allegro można kupić taniej , jestem zadowolona poki co chociaz mam ja od bardzo niedawna.
 
KASIEK ale myśle że nie będzie tak źle z tym... Wiadomo że masz obawy, ale musisz się temu poddac a potem na spokojnie jeszcze kawałek lata zostanie to zrzucisz... Wiem że to jest ciężko bo ja sama mam duże problemy z wagą, ale przy twojej figurze to myślę że będzie dobrze
A młody... w przedszkolu grzeczny podobno... wiem że jakiś starszak się uwziął, bo jakaś dziewczynka ze starszej grupy bierze Kacpra na kolana a z tamtym się nie bawi a zawsze się bawiła... No i mi młodego zaczepia... Ale on jakoś spokojnie narazie to znosi...

ALEKSANDRA a no ładne imie nie powiem... Ale główna cecha charakteru jak już zauważyłam u kilku Kacperków to bardzo duże pokłady energii i ciągły bunt...

Dziewczyny mała prośba: edytujcie posty
 
Kasia F mam nadzieje... No właśnie lato i boję się ze spuchnę;/ A Kacper dobry łamacz sec:p

Aleksandra a kiedy to było:p My to już porodu nie pamiętamy heheh żartuję:p Moja to akademickie dziecko bo się urodziła na rozpoczęcie roku na studiach:)A wpadką uroczą i kochaną była potem 10 miesięcy później ślub wzięliśmy:)
 
hej wieczornie:)
Kasia no to szybko ci te 3 dni minely, w sumie to jutro juz piatek, masakra...
Aleksandra witaj, slodkiego masz synka:)
Ja roczniek '88, jak widac trojka dzieciaków na stanie:D pierwsza dwójka rok po roku w czasie Technikum ;-)
porody oki, nie narzekam wszystkie sn.
milo cie poznac :-)

I racja edytujcie posty! :tak:
 
reklama
Do góry