reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

a wy dobrze dziewczyny znosicie tabletki?:) ja bralam prawie 3 lata i wydawalo mi sie ze wszystko ok dopoki moje libido poprostu cale zaniknelo;/;/;/; odstawilam minal miesiac i nadal bez zmian ciekawe ile bede dochodzila do siebie...
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie wiem kompletnie jakas antykoncepcje stosowac.. spirale bym chciala zalozyc ale tez zdania podzielone na jej temat i co tu zrobic??
 
reklama
Ladies miałam to samo na Cerazzette...;/

Aleksandra pewnie witaj:) Napisz nam coś więcej o sobie o Was:)

Byłam po wyniki oczywiście ciąży nie mam a drugi hormon w normie... Zaczęłam już leczenie hormonalne tylko już cały czas myślę bo skutki uboczne zmiana masy ciała a i tak już brzuch mi odstaje...
 
miło mi kasiek88kasiek
Więc jestem mamą prawie rocznego Kacperka urodzonego przez cc w 40tyg 2dni :>

we wrzesniu skoncze 25lat . Jestem mamą siedzącą w domku :)
P3162204.jpga oto synek
 
Hej hej hej...


Ja jak zwykle gonitwa... Oj normalnie doba mi za którka... Fakt trochę was podczytuje bo młody dośc ładnie i wcześnie chodzi spac... Ale jak już nadrobie to padam normalnie...
U nas dobrze...młody ma lekki katar, ja też... Ale ja mam zawsze marzec kwiecień i później wrzesień i październik, i już widzę że on ma tak samo... Tylko mu z noska troche leci, do przedszkola chodzi, nie buntuje się już, śpi ładnie w dużym łóżku, tylko sam zasypiac nie chce dalej... W końcu przyznał się że się jakieś piosenki w przedszkolu nauczył i dzisiaj jak na spacerze byliśmy to śpiewał mi ciągle...
Ja we wtorek byłam na wypalaniu nadżerki... Brzuch mie czasem zakłuje ale jest w miarę... No i kilka razy na jakieś zasypki mam iśc do niego...
Młodego trochę na wiosnę obkupiłam: dresiaki, adidaski, 3bluzeczki ( w biedronce są ładne bluzeczki po 17zł...-jakościowo też dobre), kurtki ma 3 to mam z głowy, na lato ciuchów ma, tylko sandałki trzeba będzie i trampki jakieś....

LIZA oj mi dni lecą też... Teraz miałam 3dni wolne ale kurcze wogóle tego nie odczułam... 2 dni lataliśmy po mieście, wczoraj troche w dzień pospałam... Dobrze że @ już przyszła

KAMA widzę plany już konkretniejsze... to dobrze... troszke się pomęczycie ale za to z kaską się polepszy wam...

VEGAS oj buntowniczke małą macie... u mnie też strasznie bunt długo trwał... W sumie zbił się w jedną całośc z buntem trzylatka :-D ale powoli mój syn pokornieje... on to ogólnie takie małe ADHD ale już jest lepiej... Przetrwacie... Najważniejsze to wytrwałośc i konsekwencja...i duuuuużo cierpliwości


A u Kacpra jest teraz kuzyn... Siostra M ze starszym gdzieś jechała i mi młodszego podrzuciła... Chłopaki szaleją, i dobrze młody po przedszkolu jeszcze się wyszaleje to padnie mi spac ładnie.... Jutro do pracy, weekend ma byc ładny a ja cały w pracy :-( no cóż... life is life
 
Aleksandra mój mąż też we wrześniu 25:) To Twojemu nie chciało się wychodzić jak i mojej 40/41 tc:) A jak z mężem??
śliczny chłopczyk chodzi już??


KasiaF no to zdrówka dla Was:) Kacper podrywa laski w przedszkolu?? Fajnie że zakupy udane a Ty kobieto zwolnij:)
 
Kasiu tak maly juz tupta :) a moj to by pewnie jeszcze siedział tylko mialam zaplanowane cesarskie ciecie i go wyciagneli . A mój mąż rownież kończy w tym roku 25 jest o 8dni starszy ode mnie .
A czy mozecie cos o sobie poiedziec bo chyba tulu stron w zyciu nie doczytam :>
 
ALEKSANDRA witaj... Widze rówieśniczki jesteśmy tylko że ja z października... i synków Kacperków mamy obie... tyle e mój to już 3,5latek.... Mój też leniuszek był równo tydzień po terminie wyszedł...

KASIEK zdrowie najważniejsze, a ty szczuplutka jesteś to szybko wrócisz do formy... Młody podrywa w predszkolu i poza nim... Ale deklaracji się boi :-D Jak to mówi jego dziewczyną zawsze mama będzie:-D
 
Aleksandra no to ja Kaśka rocznik 88 mały szogun Dominika październik 2009r. o ile się dostanie we wrześni zostanie młoda wypędzona do przedszkola:) Ja jestem na wychowawczym studiuje teraz już zaocznie bo wcześniej dziennie jestem na I roku magistra:) I siedzę w domu z szogunem który podobno wygląda jak księżniczka:)

KasiaF no nie wiem w sumie nabrałam te 6-7kg jak przestałam brać Cerazzette;/ ale moje się że potem spuchnę nabiorę wody i nic z tym nie zrobię to jednak leczenie 3 miesięczne...
Hahah Kapi niesamowity pewnie przez niego dziewczynki za włosy się ciągają:p:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiaf87 witam :> to ty już masz dużego synka , mój to maluszek przy twoim . To synek ma sliczne imię ;]

Musze mykać pobawić sie ze smykiem bo nie daje żyć .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry