reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
liza na początku marca zaczęłam biegać i wstawiłam sobie suwaczek pokonanych km, jakie do tej pory przebiegłam:). Na razie jak widac nie wiele bo jestem mocno początkująca;-)
 
Umi,Liza na ile dokładnie jeszcze nie wiadomo to zależy od ilości pracy no i tego jak my tutaj same będziemy radzić, na razie opcja jest taka że w czerwcu przyleci do PL na tydzień a później w sierpniu na 3-4 tygodnie a dalej wyjdzie w praniu :tak:

Liza​ nie martw się @ na zapas, co ma być to i tak będzie nie zależnie od Nas bierz przykład ze mnie myśl pozytywnie :tak:

Umi w takim razie życzę powodzenia w treningach i zazdroszczę determinacji :-)
 
Umi,Liza na ile dokładnie jeszcze nie wiadomo to zależy od ilości pracy no i tego jak my tutaj same będziemy radzić, na razie opcja jest taka że w czerwcu przyleci do PL na tydzień a później w sierpniu na 3-4 tygodnie a dalej wyjdzie w praniu :tak:

Liza​ nie martw się @ na zapas, co ma być to i tak będzie nie zależnie od Nas bierz przykład ze mnie myśl pozytywnie :tak:

Umi w takim razie życzę powodzenia w treningach i zazdroszczę determinacji :-)
Ty też ciaze podejrzewasz? Chyba czegoś nie doczytałam.
 
HEj.
Kamcxia No bez sensu u nas to. ale ja mam możliwośc puszczenia justynki do zerówki rokj wczęsniej ale myślę że nie jest jeszcze gotowa na to, ale jak pójda razem do zerówki to nnapewno będzie widać różnicę bo0 ona poznaje literki itp a on dopiero zaczyna liczenie.
Liza 'Tak jak wyżej,. u nas odradzają puszczanie takich dizeci rok wczęsniej do zerówki bo pani od zerowki sama mówiła że cieżko pracuje sie z takimi dziećmi i kiedy te 6 latki siedza grzecznie to pięciolatki już myśla jeszcze o zabawie.
trzymam kciuki by @ się pojawiła.
Umi no przez pierwsze lata dzieci nie będą mogły dizelić sie książkami, każde ma mieć swój własny zestaw ksiażek. współczuję kontuzji. się przewróciłas czy co?
Kama oo wdzę że zmiany się szykują u was. życże by @ szybko przyszła.
 
EWI no u mnie to Hania juz teraz siedzi grzecznie i pracuje, pomaga, wierszyki mowi, i wogole dzielna z niej babka,i dlatego mam dylemat... :tak: gdyby byla niegotowa bym nie miala dylematu :-)
kaamaa racje masz w sumie, co bedzie to bedzie teraz i tak sie nic nie poradzi, ale.... zaczelam plamic wiec chyba okres jednak bedzie choc jeszcze nic nie wiadomo plamienie tez nie jest oznaka braku ciazy ;P :tak: :-) kciuki za ciebie trzymam teraz;-) do czerwca to w sumie sporo czasu, ale dasz rade;-) ja swojego bym za granice wypchneła ale znajomosci trzeba miec bo tak w czarno to nieee.... :no:
Umi ahaaaa takie buty, ale i tak duzo juz zrobilas km ;-)


Miki spi i odpoczywamy... ;-)
 
reklama
Liza to tak jak u mnie Justynka, mam wrażenie że w przedszkolu jest tą która z chęcią by się uczyła. wierszyka potrafi nauczyć się w mig. codzień przychodzi i mówi nowy wierszyk. literek to ja ją ucze potrafi nawet napisać od A do J, tylko z G ma problem. z rysowaniem ciężko u niej no ale talerntu po mnie nie odziedziczyła:-D, z resztą ona wszystko odziedziczyła po tacie. i tu dylemat. albo niech idzie do zeówski i rozwija się tam albo zostaje w przedszkolu z Mareczkiem.
ty masz jkeszcze gorzej bo niby rok rónicy miedzy twoimi a do szkoły będa chodzić jakby to były dwa lata. a hania jak mwi chcialaby zostyać w zerówce? a jej koloeżanki zostają czy ida dalej? bo jeśli zostają a ona pójdzie dalej to też pewnie będzie niepocieszona.
 
Do góry