reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Narazie wiem tylko tyle, że nie wiadomo jak będzie starsza to może wg nie mieć objawów tego. A człowiek z jedną nerką też da radę funkcjonować normalnie
 
reklama
z tą szkołą jest tak że Mareczek jako że jest z 2008 roku to w wieku 5 lat będzie musiał pójść do zerówki w 2013 roku a w 2014 do pierwszej klasy.
Dzieci z 2007 roku mogą w tym roku pójść do zerówki ale nie muszą a w 2013 już jako 6 latki pójda do zerówki. takim sposobem moje dzieci mimo ze między nimi jest rok różnicy będą chodzić do tej samej klasy.
a te dzieci które w tamtym roku poszły jako pięciolatki mogą zostać w zerówce ale mogą też pójść dalej.

Witam nowe mamusie.
Mirabelka
Współczuje sytuacji z mężem. mam nadizeję ze jakoś przeprosił za swoje zachowanie. ja z pooczątku to z mężem wychodizłam ale jak urodziłam. to tak jak ty nawet z domy wyjśc nie mogłam bo moja teściowa tak samo przewrażliwiona na punkcie spaceów z małym dzieckiem.
Herbata Słodka ta Twoja mała.
Nysh Wstaw zdjęcie na tej stronce nawet
http://imageshack.us/
i skopiuj adres url z rubryczki forums.
i zdjęciue powinno być wstawione. można tez normalnie w opcjach odpowiedzi wstawić zdjęcie jako załącznik.
Dorotar Moje gratulacje.
Młodamama dobrze ze już w domku jesteście.

ja dzisiaj zmęczona jak nic.
wczoraj wizyta u gina a dzisiaj zakupki małe.

aha kto wysyłał mi zaproszenie na fb?
 
Ostatnia edycja:
witam ponownie :-p
miałam infekcję komputera:sorry:

Ewi super że z dzidziusiem wszystko ok :-)
kasiek jak to duch babci w kuchni?? :szok:
ale nie martw się .. w tym domu Vi ma :"kolegę" Charlie (Czarli - polski Czarek) ma na imię :szok:
jak tylko weszła pierwszy raz do swojego pokoju z nikąd powiedziała ze tu jest Charlie i że sobie siedzi pod stolikiem
później wypytana powiedziała ze jest tu sam , jest chłopcem , grzecznym , i w jej wieku... bo ma 2 latka ...
innym razem przyszła do mnie i mówi "mamo `Czarli` jest na górze i siedzi w kącie bo był niegrzeczny " ionnym razem że "mamo trzymam `czarliego`za rękę" :szok: ale nie codziennie tylko raz na jakiś czas tak wypala.. przez nia normalnie się zaczynam bać....
sali Vi właśnie jak była mała ciągle patrzyła w sufit i się uśmiechała.. pamietam.. długi czas, Emma zaś tak nie miała...
a z Vi to nawet znajomi mi pytali czemu ona tak sie smiejej do sufitu.. to było niemalże ciągle i wszedzie....
Vegas spóźnine życzenia urodzinowe :-)
kamaaa sper te balerinki :-) zakochałam się w nich.. musze Vi kupić podobne.. jedne już ma ale szybko je zniszczyła :-p
lena, nysh i inne nowe mamusie witajcie
nysh przeważnie pierwsze wychodza dolne jedyneczki :-) a jak piszesz że zielona jests to w razie watpliwości pisz do nas.. my pomożemy napewno :-)
malwina równiez fajne butki :-)
anula fajnie że synuś się już puszcza.. lada dzień będzie chodził :-)
mirabelka współczuję takiego męża.... :/
herbata słodka niunia
Liza ja bym postawiła na to ze jeśli jest jedną z lepszych uczennic to dać ją do 1 klasy bo po co ją spowalniać dając do zerówki ponownie..
a jeśli słabo sobie radzi to do zerówki żeby czuła się dobrze i pewnie
yyy no doczytuje właśnie .. a Daniel nie może iść do zerówki... to bez sensu .. jak to jest że jest rok między nimi różnicy a 2 lata będą inaczej szli do szkoły?
a Hania teraz jest tak jak być powinna czy poszła wcześńiej do szkoły?? ja to już się nei znam jak to w tej pl jest
porypane to wsszytsko :/ sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu ale bym się wkurzyła napewno....
młoda93 trzymam kciuki za zdrowie córeczki
ewi bez sensu że Twoje dzieci będą chodziły do tej samej klasy a nie sa ten sam rocznik... do du z takim czymś
kiedyś było lepiej ... bez żadnych problemów i wymyuslania:no:



 
Hellow. U mnie ze zdrowiem już lepiej, nie łzawią mi oczy, jest katar, ale to nie taka tragedia bo mam dobre kropelki
biggrin.gif
Mała dziś pół dnia była na ogrodzie, fajna pogoda
yes2.gif
Jutro idę kupić sobie buty:tak:

Młoda93 fajnie, że już jesteście w domciu, oby Mała szybko doszła do siebie;*
Liza zdrówka dla Hani;*
ViKamcia ah te dzieci, mają wyobraźnię:-D
 
Hej z rana...

EWI no to u was tez do du... ;/ nie da sie by nie poszli razem do klasy? heh
Kamcia infekcja kompa hehe czyzby z FB?;P
Ja jestem przez to wkurzona i niewiem co zrobic, bo niby daje sobie rade swietnie pani ja wyróźnia ale potem w szkole bedzie miedzy nią a Danielem 2 lata... do du*y.... :| :no: a Daniel nie pójdzie do zerówki bo juz zapisany w przedszkolu, niewiem co oni z tym pierdzielnikiem robią w panstwie... :angry:
mloda93 super ze juz w domku,zdrówka dla malej i oby z tąnerką n ie bylo nic uciążliwego... :*


No dzis juz środa... @ nadal brak... :eek: M juz mnie wkurza ze w ciazy jestem... :eek: ja sobie nie dopuszczam takiej mysli, czekam w piatek zrobie test a jak negatywny to do gina pojade w nast tyg tak czy tak... ;] nie bylo mozliwosci bym zaszła (choc z Danielem tez nie bylo niby... :no:) ehhhhhhhhh....
Nic mi sie nie chce normalnie :dry:
 
Witajcie, ja mam dziś kontuzje kolana:dry:, życ nie umierać... Jak ktos chce sobie cos zrobic to poleca sie przejśc po naszych miejskich chodnikach:sorry2:.

młoda93
mała ma może reflux nerki? Mnie też lekarka raczyła tekstem, że z jedną nerką da się funkcjonować:-p?
Liza a zabezpieczaliście sie jakoś?
vegas jakie buciki bedziesz kupować?
ViKamcia to chyba jakaś zbiorowa infekcja sie robi, co tylko słysze to komuś komp pada
Ewi jak tak czytam to normalnie masakra z ta szkołą, bedziesz musiała podwójnie wszystko kupować?:sorry2:
 
Cześć Dziewczynki :-)

Ewi :szok: kuźwa teraz takie pomieszanie w szkołach że łapy do ziemi opadają :no: współczuje Tobie i Liza pozostaje tylko moeć nadzieję że w 3 lata się pozbierają z tym wszystkim!!

Vegas jak dzisiaj sie czujesz lepiej? i pochwal się co fajnego kupiłaś :tak:

Kamcia o kurcze też bym schzowała na Twoim miejscu :no:

Liza trzymam kciuki żeby @ przylazła, ja mam dostać 24ego i też bardzo na nią czekam od jakiegoś czasu męczą mnie mdłości robiłam test ale negatywny.

Umi współczuje kontuzji.
 
witam was w ten zimny i wietrzny dzień jak u nas
no ja jestem z rocznika 90' z mazem juz jako tako lepiej
liza czasem @@ się spóźnia miejmy nadzieje ze i u ciebie niedługo sie pojawi, ja tez nie dawno panikowałam jak mi sie spóźniał jakies dwa tyg bo sie zabezpieczmi i niby nie nie mozliwe by było zebym znow byla w ciąży no ale strach jest ale dostałam @@ i jest ok z niki tez sie zabezpieczaliśmy a wyszła dzidzia:)

a jak u was bylo jak wasze pociechy były w wieku mojej małej bo u mnie to MAMA jest najlepsza z mama najlepiej czasem jest tak ze nawet nie zje od tata bo mamy nie ma a co sie tu dziwic jak ona tylko z mama i mama a tate widzi wieczorami tylko ale mimo to uwielbia sie z nim bawić, obcych do nie dawna sie bała troche a teraz a gdzież tak kto nie przyjdzie to rece wyciaga zeby ja brać no ale oczywiscie mama musi byc obok bo inaczej nie za wesoło nawet jak ktos do nas przydzie czy siostra meza czy brat i siedza z nami i jak juz ida to mała zaczyna marudzic bardzo towarzyska sie zrobiła:)

czytałam gdzies ostatnio ze dzieciom juz od 4 mc mozna podawać picie przez kubek niekapek duzo mam polecało ale też były i takie które odradzały bo zgryz nie prawidłowy moze być itd a wy co na ten temat uważacie?
 
reklama
Mloda mama93, oby wszystko dobrze było:)
Liza, trzymam kciuki oby było tak jak chcesz :)
Mirabelka, ja już daję małemu niekapek...


oszaleję... chyba ząb nam wyłazi........
 
Do góry