reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ale dizewczyny macie produkcję.:-D.
dzisiaj mój S odniera moje wyniki z badania tarczycy. ciekawe czy coś pokazało czy to moja taka natura.
co do tematu zazdroszczenia ja to nawet nei wiem o co Wam chodziło.:-D. jakoś nie mogłam polapac się w tym co pisałyscie.
Kama dObrze że z tym łóziem sprawa się wyjasnila.
Myrsini ja nie widzę problemu zebyś ie mogła pisac.:tak:.
Widże nowe avatarki niektóre mają.
Liza tWój świetnie do CIebie pasuje.

Fikusek Jej nieciekawie z tymi plecami to wygląda. a jakąś diagnostykę miałaś? rtg, tomografia itp?
Rox Wazne żebć się uporała z sesja i wszystko miala z głowy. a my będziemy czekać.:tak:.
Małaczarna matko, co za bana w tym labporatorium, oczysiście gdyby to było jej dizecko to by problemów nie robiła.
Paulina Śliczna dziewczyna z Ciebie.
Burzowata zdrówka. miłej zabawy na dzisiejszym balu.

no zostało mi jeszcze 120 ztron do przeczytania tak więc później to zrobię., wstawię jeszcze zdjątka Justynki w nowych okularkach, mnie w okularkach nowych i torcik zaległy.:tak:
 

Załączniki

  • P1230787.jpg
    P1230787.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 20
  • P1230755.jpg
    P1230755.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 22
  • P1230694.jpg
    P1230694.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 22
Z tym ze ja mam meble z pomaranczowym...wiadomo uniwersalne musiały byc...
Kama to jest boska cena?Mi sie wydaje ze drogo....w sumie niby z łozkiem ale to łozko takie zwykłe juz lepiej takie jak twoje kupic i dokupic narozna szafe np.bo ta szafa strasznie mała a dziecko wiadomo coraz wieksze i rzeczy tez wieksze;)
Ja dałam za cały komplet tj.szafa narozna,dwa regaly,biurko komoda jakoś ponad 2 tyś ale mam duzo szaf i biurko.
No w sumie jak sie nie planuje wiecej dzieci to wystarcza takie mebelki...ja musialam juz dla dwójki i maja wspólny pokój.
 
Hej...
Jedna konwersacje przemilcze o ACTA :eek:

Ewi super zdjecia:-)
Kaama ale fajne łóżeczko :-) ;-)

O kurcze nadrobilam i musze isc;P Miki zapełnił pampersa :-D
Ogólnie jestem wkur****a na nasz służbe zdrowia i to przmeilcze równiez... ;P wrrrr....
 
Wampi ja też na tą paczkę czekam :-D

Kaamaa no w tej cenie to ja w sklepie mam jedną komodę :dry: Na razie nie mam gdzie trzymać więc podobnie jak ty tylko obserwuję :-D

U mnie -9 właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Majka karmiła ptaszki tzn sama więcej chlebka zjadła niż nakarmiła ptaki:-D
 
Sali każdy ma inny gust a moja wypowiedź była skierowana do Lolkak ;-) jak napisała wyżej chciałaby łóżko i meble z tamtej serii, a ten zestaw który pokazałam, jest w na prawdę dobrej cenie ;-) myślę że dziewczynce wystarczy 3 szufladowa komoda i szafa :tak: a jeśli kiedyś będę drugi raz w ciąży to wtedy się będę martwić :-)
 
myrsini płynął frachtowiec :tak: ale nie wiedziałam ze to wróźy szczęscie
i nie lecielismy samolotem , jechaliśmy utobusem do Wenecji , a z Wenecji "superfastem3" do Grecji tylko nie pamiętam gdzie prom stawał w jakim miasteczku
no i później juz autokarem do napflio
co do wymiotów zja z Vi wymiotowałam średnio co 1-2 dni aż do końca ciąży .. nawet na porodówce musiałam sobie zwymiotować
a z Emmą to też przez 9 miesięcy ale już przy koncówce to tak raz w tygodniu tylko
kama to fajne to łózeczk :-)
a ile kosztowało??
Ja radzę ignorować temat ACTA nasze dyskusje i tak nic nie zmienią, i radzę osobom które się tu nie udzielają nie mieszać!!
popieram :-)
malwina gratuluję przespanych nocek :-) moze już tak zostanie :-)
sali to u Ciebie tak jak u mnie z tym spaniem małej ;-)

mi sie imie Sophija średnio podoba ale sama bym nie dala, tak jak z polskimi Zosiami , u kogoś mi nie przeszkadza ze da dziecku takie imie , ale ja wolę bardziej nowoczesne niż te które dawano kiedyś ;-)
chociaż bardzej wolałabnym wołać "sofja" bo ładnie brzmi niż "zośka" albo"Zosia"
taki mój gust i nie chce nikogo tu obrażacz czy cokolwiek ...
Ewi śliczne zdjęcia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie zamierzam prowadzić dalszej dyskusji w tym temacie, ja mam swoje racje, ty swoje i niech tak zostanie.

Napisałam co myślałam i skończyłam temat... Polska ma na tym zyskac? tak samo jak zyskała na wyboże Tuska na premiera:eek:.


KAMMA a ja marzę o czymś takim Tanie meble składane łóżko z biurkiem BAJKA tanio (2078165729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.  albo takie ( ale nie mogłam znaleść nowego i jest używane więc pokazuje żeby było wiadomo o co chodzi) ŁÓŻKO PIĘTROWE 3 W 1 PILNIE (2073286405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

SALI no to zapowiada się fajna imprezka :-) Kurcze jak ja dawno nie wyprawiałam urodzin :-( Kiedyś mi M ze swoją siostrą i szwagrem zrobili niespodzianke i jak z pracy wróciłam to imprezka w 4os była, a tak to nie pamiętam żadnej:cool2:.


U nas -4 było o 10... a wczoraj wieczorem to o 12 jeszcze było 0... później M się spytam ile było w nocy ;-)
Dzisiaj ide do babci pierogi robic... Pewnie znpwu walniemy z 300szt ;-).

MYRSINI to tak jak w niemczech... też na mnie "Katarina" mówią ;-)
 
Do góry