reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

sali udanych urodzin :D

EWI fotki super!

u nas też było dziś baaaardzo zimno :(
co do urodzin.. nie wiem czy je wyprawię.. niezbyt mam dla kogo.. :( cała rodzina i znajomi mieszkają w Jeleniej.. :(

Kasia gratuluję cierpliwości.. ja nie mam jej aż tyle:D

wampi u nas zakupy też tak na ogół wyglądają.. jutro się na nie wybieramy, aż strach się bać :)

co do ACTA ja się nie wypowiadam.. mimo, że studiuję politologię:p

ale tu dziś cicho!! w sumie dobrze, od razu wszystko nadrobiłam :D miłego wieczorku :*
 
reklama
Elwirka pamietamy :-)
jak tam maleńka??
kama ja z przesyłką dałam chyba 100zł mniej.. ale teraz mi się Twoje wydsje na mocniejsze:tak:
zła jestem :-p
u nas urodziny wyprawiane są co rok :-) i moej i D i Vi i Emmy tak samo będa :tak: :-)

ja tam na polityce się nie znam i nie głosuję :-p ani na premierów ani prezydentów :-p
anetka , to też napisałam ze po prostu sa nie w moim stylu takie imiona ;-) ale u innych mi nie przeszkadzają :-) bo zdaje i się że o wyborze imienia się nie dyskutuje , ponieważ każdy ma swoje powody i upodobania zeby dać takie a nie inne imię ;-)
oczywiście kalectwa typu Brajan czu Dżesika to całkowicie jestem na nie.. ale jesli ktoś da Bryan i pasuje do nazwiska co by nie byo Bryan Kowalski ;-)
to tez mi sie będzie podobac :-)
Wanessa ma moja bratanica :-p i nie dzisiejsza bo ma już 6 lat :-p

kasiaF, Wampi tak was czytam i właśńie widze że obie byłyście po tej samej stronie w sprawie ACTY a wyszło w postach jakbyscie miały odmienne zdania :-p hehe


 
Ostatnia edycja:
Kamcia widzę że Twój brat ma bardzo młodą żonę :-D ;-) pewnie chodziło Ci o bratanicę :tak:


Kuźwa kupiłam proszek OMO i J już drugi raz pie***y się z przepychaniem rur tak cholerstwo zatyka :dry: teraz kupiłam "E" i jeszcze dzisiaj pozbędę się tego cholerstwa z domu...
 
witam wieczorową porą. mi jakoś humorek padł.
ale obejżalam sobie fajny filmik i trochę lepiej.
Opowiada kawał indykom ;] - YouTube
co do ACTA dziewczyny nei ząłamujcie isę, nim to wejdzie w życie to jeszce parę miesięcy minie.:tak:. a kto wie do tego czasu wszystko moze sie zmienić. no a tak dam coś od siebie. ja jestem na nie dla ACTA ale dlatego że to wszystko odbywało sie bez konsultacji. a sprawa kupowania oryginalnych rzeczy itp niekoniecznie musi być taka straszna. bo a całym tym dokumencie większosc spraw jest nazwana ogólnikowo.
u mnie tak miedzy -5; -10 ztopni cąły czas.
Outstanding Oj nieciekawie a sasiedzi mieli pretensje o zalanie? a koloegów z uczelni współczuję. mojże widza w tobie rywalke i czują że jestes lpsza.
Kamaa o to twoj M ma talent stolarski widze. a łózeczkio świetne.:tak:.
Myrsini Wszystkie imiona są śliczne. a Sofija to chyba najlepsze. dla synkia też byłyby super te co podałaś.
dziwienie w tej grecji z tymi imionami tak. w Polsce idziesz do urzędu rejestroiwać dizecko i od razu podajesz imię. współczuje mdłości.
Malwina Gratuluje przespanej nocki.
Sali Fajne te łóżko piętrowe.
Elwirka Pamiętamy cię co u ciebie, jak mała?
ANetka Mareczek i Justynka ładnie wypluwali pastę, wystarczyło razem z nimi myć zęby to naśladowali mnie czy S i tak im zostało.
 
Wampi Fabianek jak był mały to oglądał Teletubisie i kiedyś coś go tak przestraszyło,że więcej nie pozwolił tego włączyć.Oglądał też Dobranocny ogród i tam go wystraszył dźwięk takiego ptaka i też nigdy więcej nie oglądał.
 
kasiek to co i tak pokaż :-p a Domka pewnie się przyzwyczai i w końcu nie będziecie musieli do niej wstawać ;-)

ViKamcia niestety w Polsce coraz częściej można spotkać Dżesiki czy Brajany.. Jeśli chodzi o Jessice i Bryana to spoko, ale nie w Polsce :no: jeśli rodzice są Polakami to nie rozumiem po co takie imiona dawać.
Wiem, że się nie dyskutuje, tylko tak napisałam. Ty napisałaś, że nie podobają Ci się takie proste, stare, to ja napisałam, że nie lubię tych zagranicznych co teraz pełno ich w Polsce.

EWI ja też Zuzi pokazuję, ale jak ona próbuje pluć to i tak wszystko połyka :-p albo jak jej dam wodę do buźki i mówię, żeby wypluła, to najpierw połknie a później udaje, że pluje :sorry:
 
Anetka dla mnie jeszcze takie zagraniczne,które da się napisać po polsku i nie są jakimiś wymysłami to mogą byc.Tak,jak np.Emma właśnie.Ale Brajan powala na kolana:eek:

Widzę,że większość z Was marznie:-p My dzisiaj dwa razy na spacerku na -10 stopniowym mrozie i pindzia moja spała dwa razy po 2 godzinki:tak:
 
reklama
wampi no w takich sytuacjach też rozumiem, jeśli rodzice mieszkają za granicą i nie mają zamiaru wracać :tak: No ale taka prawda, ich wybór i ich dzieci będą nosiły takie imiona. A Twoje dzieci mają niby dziwne imiona? :-p hmm nie wiem co w nich dziwnego. Z jednym i drugim spotkałam się kilka razy.
 
Do góry