reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Byłam dziś na ćwiczeniach na 20 i dopiero pół godz temu wróciłam, aż boję się czy jutro zakwasy będą, ale nie będę chyba na nie chodziła bo za późno dla mnie, może znajdę coś o wcześniejszej porze a jak nie to w domu będę ćwiczyć. Dzieci z babcią zostały, wróciłam to już uspane były, mi po mroźnej wycieczce spać się odechciało to weszłam was poczytać.
 
reklama
KasiaF, a tutaj można zmienic nick? Nie trzeba zakładać nowego konta?? Kasiu ja gdzieś wyczytałam, ze na grzyby dobrze jest wziąć słoik, szmatke (cos na styl pieluchy) i tam wrzucic sól kamienna, lub grubo ziarnista. Dziala ona jak pochłaniacz wilgoci. My najpierw pozbylismy sie tego grzyba jakims smierdzacym odgrzybiaczem, a teraz mam ta sol i od miesiaca jest spokoj.
Kasiek, mam nadzieje, że nasz współny przyjaciel grzyb nie wróci.;)
Mała_czarna, zdrówka dla Pyśki...
Wampi, muszą się opamiętać bo ludzie ich zjedzą... A po drugie to to jest chore ;/
Anula, tez niedługo bede musiała wymienic wózek Zośce.

Póki co to mysle czy na urodzinki kupić jej taki rowerek specjalny dla maluchów czy moze wózek dla lalek :| nie wiem co lepsze...
 
GOSIDA oj u moich rodziców to jest już za mocno żeby taka sól dała rade... Dlatego tu jestem i im grzeje bo piece kaflowe mają, a jak bym nie grzała to by wogóle im się masakra zrobiła. A NICK można zmienic, ale do administracji trzeba napisac

 VI w Vbowicie masz witaminy głównie. tu masz opis VIBOVIT Bobas x 15 saszetek | Witaminy i minerały | Witaminy dla dzieci | i-Apteka.pl no i mój miał jakąś dziwną wysypke po nim... niby już troche pił a nagle go sypac zaczęło... Szczególnie dupcie-miał taką przesuszoną, jakbyś na mróz bez smarowania twarzy wychodziła to taką popękaną i luszcząca skórke miał... A mężowi się nie dziwie... Ja tu tylko z młodym więc mam całe nocki dla siebie ;-)

 KAMMA ja właśnie oglądałam takie jak wy macie, chcemy żeby miało szuflade... No i ja jeszcze myśle żeby od ściany miał zagłówek ten... Bardzo mi się podobają te łóżka, ale M się uparł że chce mu od razu kupic 180/80 i myśle o takim:Łóżka Łóżko dla dzieci KRZYŚ - NwośĆ RaTY! Gliwice (2056336550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Młody śpi... oczywiście po wielkim marudzeniu... a ja was doczytuje
 
Myrsini- Mi się podoba bardzo Sofija:tak:

Wampi- Mój M. informatyk i nałogowy ściągacz filmów i zagranicznych seriali ma strony od kilku dni poblokowane:wściekła/y: Mi to się tylko przekleństwa na usta cisną... Co Oni wyprawiają w tym kraju?

Kaamaa- I jak dla mnie super ten regał:tak: Zaraz pokażę mojemu M. i zapytam, czy umiałby takie coś zmajstrować:confused:

KasiaF- Nie, nie dała, jak coś wyjdzie nie tak w moczu to wtedy zrobią USG. Bo jak ma "tylko" bakterie, to furagin powinien pomóc:tak: A jak jutro jeszcze Jej gorączka urośnie, to pojedziemy znowu do lekarza i pewnie wtedy zrobią USG...

ViKamcia- Dziękujemy;-)

Gosdia- Rowerek moim zdaniem:tak: Pyśka dostała na urodziny lalkę Baby Born magiczne karmienie i wózek do Niej i wszystko leży zapakowane i czeka, aż dorośnie;-) Nasze są chyba jeszcze za małe na wózki itd. Ale to moje zdanie:-)
 
KasiaF PILMAS zabójca pleśni... No jak dla mnie mega znikała w oczach szwagier C zrobił to 7 lat temu dopiero w tym roku znowu pleśń wyszła...

Myrsini Sofija też śliczne:)

Kamma
a co to za przepis makaron papryka konserwowa kukurydza pieczarki mięsko cebulka przyprawy i sos i oczywiście ser
 
.


Już dzisiaj są problemy ze ściąganiem, lepsze serwery pozamykane, a te które jeszcze działają, chodzą tak, że lepiej nie mówić. Jak rząd reatyfikuje ACTA to jesteśmy zablokowani w sieci :angry: mam nadzieję, że się opamiętają i przemyślą sprawę.
napewno piszesz prawdę?w tym cała napięta sytuacja i takie dolewanie oliwy do ognia.Po podpisaniu umowy ACTA przez wszystkich ambasadorów Parlament Europejski zostanie oficjalnie o tym powiadomiony w celu rozpoczęcia tzw. procedury zgody. W ramach procedury odbędą się dyskusje w różnych komisjach (komisja ds. handlu międzynarodowego, komisja ds. wolności obywatelskich, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych oraz komisja ds. prawa) oraz prawdopodobnie wysłuchanie publiczne. Głosowanie nad "zgodą" PE odbędzie się prawdopodobnie w kwietniu lub maju.

Po udzieleniu zgody przez Parlament Europejski oraz zakończeniu procesu ratyfikacji przez państwa członkowskie, Rada będzie musiała podjąć ostateczną decyzję o zawarciu umowy. Decyzja zostanie następnie przekazana innym państwom, które podpisały umowę ACTA (Australia, Kanada, Japonia, Korea, Meksyk, Maroko, Nowa Zelandia, Singapur, Szwajcaria i Stany Zjednoczone). Dopiero wtedy umowa wejdzie w życie w całej UE.
Podsumowując,nie ma to nic wspólnego z twoim transwerem.

a tak prywatnie,chcemy żyć w Państwie,które popiera kradzież:confused:
:confused:
raport
 
EWUSIA jeżeli stać cie na kupowanie oryginalnych płyt, bieganie do kina, kupywanie oryginalnych ciuchów, i zagranicznych leków, to sobie żyj w tym państwie, które tak naprawde okrada nas, szarą siłę roboczą, którą te PAŃSTWO chce całkowicie zmieszac z błotem i zamknąć dostęp do jakiejkolwiek kultury!
Poza tym jeżeli masz zamiar dawac swoje wywody i mądrości na temat ACTA i wywyższac się wiedzą ściągniętą z jakiejś innej strony to idź prosze na strony które zajmują się sprawą ACTA
AMEN
 
kamaaa ale całkowicie można łózko zmontowąc be ż zadnych barierek??
jak tak to moze kupię takie Emce :-)
kasiaF dzięki :-) teraz sama nie wiem co lepsze :/ ale chyba z tymi witaminami co podaję to tran bo witaminy z wiboviutu się pokrywają z tymi co ma w vitamolu .. to już byłoby za dużo :/
wampi moja bardziej leniwa bo wstaje o 9 :-p razem z nami :-) hehe Emma też tak :-p ale i nocą ją ciężko namówić na spanie:no: z płaczem idzie....

chcemy nie chcemy i tak żyjemy w kraju dla którego kradzież nie jest niczym obcym...
a rząd najlepiej o tym wie



 
Ewusia- To proszę spróbuj coś ściągnąć z filesonica, hotfile lub filejungle... To jakiś zbieg okoliczności, że nagle nie da się tam nic ściągnąć? Wątpię, żeby aż 3 serwery nagle "padły"...

EWUSIA jeżeli stać cie na kupowanie oryginalnych płyt, bieganie do kina, kupywanie oryginalnych ciuchów, i zagranicznych leków, to sobie żyj w tym państwie, które tak naprawde okrada nas, szarą siłę roboczą, którą te PAŃSTWO chce całkowicie zmieszac z błotem i zamknąć dostęp do jakiejkolwiek kultury!
Poza tym jeżeli masz zamiar dawac swoje wywody i mądrości na temat ACTA i wywyższac się wiedzą ściągniętą z jakiejś innej strony to idź prosze na strony które zajmują się sprawą ACTA
AMEN

Amen
 
reklama
Do góry