reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kaamaa a u nas topnieje:-D! jeszcz 2 miesiace i wisna:-p

UMI nie bądź tego taka pewna... U nas np dwa lata temu zima jeszcze w majówke była :p Tak więc nie wiadomo co nas czeka:rofl2:.

EWI najważniejsze że krwawienie przeszło, teraz musisz się uspokoic, i czekac na cytologie. Ja też się teraz zastanawiam po jaką cholere nam teraz internet... Co do kupek... Ranki nie ma... To już za długo trwa (od połowy listopada ma takie napady) zagoiłoby się, krewke byłoby widac... Mi się wydaje że jego nie boli, bo po nim widac jak coś go boli... On stwierdził że kupki nie lubi, że woli żeby go brzuszek bolał, a dupcia go nie boli... Raz mówi tak raz inaczej... Dziś mi pół nocy płakał, nóżkami rzucał... ale twierdził że to nie kupka... I dalej nie zrobił...

VI mi młody też zaczął szybko mówic, dużo osób nie wierzyło jak go cytowałam, i też miałam zawsze problem żeby go nagrac... On jak kamerke widział to za tańczenie zawsze się brał... W końcu stwierdziłam że nie musze nic nikomu udawadniac, ja wiem swoje, rodzina też i tyle-odpuściłam;-).

ANETKA u nas dziś jest 5dzień... i on nie poprosi mnie o pomoc:no:.

KAMA mam nadzieje że sprawa się wyjaśni... I oby szybko bo to nerwy są straszne... Ja jak zamawiałam rower dla młodego to miałam tyle obaw czy wszystko będzie dobrze... Kompletny był ale tak pozatym nie skomentuje... I właśnie tego zawsze na allegro się boje... Też chcę właśnie młodemu wyro kupywac, i się baaaaardzo zastanawiam czy nie lepiej kupic w sklepie... Jeszcze zobaczymy... Ale tak konkretnie to czego ci brakuje? Bo nie bardzo zrozumiałam...

KASIEK co do gadania poswojemu... Mój niby szybko się nauczył gadac, nie mówił jakiś tam swoich słuwek tylko na babcie ciapcia, na parówke pukukaka, i bruma, takie standardowe poza tym... Ale teraz jest masakra, jak czasem zacznie słówka tworzyć to tragedia... Najczęstsze to jest jakieś binbinbonx, i jakieś takie że nie potrafie zrozumiec... Ogólnie rozmawia normalnie, ale czasem jak zacznie mi cudowac... ehhhhhh....

CZARNA u nas Kacper też tak miał... Jak był malutki to espumisan pogarszał ale pomagały ciepłe okłady na brzuszek, i to było przez bączki... Przez siku to jak był starszy, prawie 3 lata jak miał ale to napewno inna historia...

A u mnie nuuuuuuuuudy...
 
reklama
Kaamaa kurcze mam nadzieje ze problem sie rozwiąże! :***
Fikusek zdrówka! :-) fajnie ze sie odezwałas :tak:

No ja juz zrobilam przemeblowanie, jeszcze Hani ubranie musze przeniesc i poskladac:-) i Panna bedzie miala wszystko w swoim pokoju :tak: a jaka zadowolona jest :-D hehehe
Dobrze ze bratanek byl, to pomógł mi szafke na gore wciazgnac ;P sama sie zawzielam by to zrobic :eek:
 
Kasia paczki powinny być 2 a przyszła jedna, brakuje stelaża i szuflady, wydałam 4zł a telefony, na szczęście producent łóżka okazał się na tyle kompetentny znalazł drugą część przesyłki ( została rozdzielona na magazynie kurierów w Toruniu) i jutro ten sam kurier mi ją dowiezie, uf.... 4zł na rozmowy wydałam, ale już jest wszystko ok. A co do firm kurierskich to nie zawodne są UPS,DHL i GLS, szybcy nigdy nie ma z nimi problemów, Siódemkę stanowczo odradzam, konowały!! probowały wciskać kit że 2 paczka w ogóle nie była nadana :no:
 
kamaaa to się ciesz ze wogóle się znalazła paczka :-)
bo kurde nie jeden by powiedział ze paczkę pani odebrła i podpisała..
mi jeden z kurierów własnie opowidał podobne historie jak łóżko dla Vi przywoził :tak: że jak już się podpisze paczkkę to jakiekolwiek skargi można sobie wiesz ;-)
najczęsciej każą otwierac paczki przy kurierze żeby sprawdzić czy wszytsko jest i że się wszystko odebrało.. jak ja zamawiałam wózek np to mi w pl wszystko sprawdzili i przyszedł w całości bo sprawdzałam też przy kurierze
a teraz ostatnio zamawiała koleżanki znajoma z pracy też zamawiała , i w pl było ok a jak już tu doszedł to brakowało parasolki , torby i folii przeciwdeszczowej i coś było pekniete , ale że już podpisała i kurier podjechał to uznali ze sama to mogła schować i mogło się złamać i nie przyjęli reklamacji :no:
a firma też umyła ręce bo oni wysyłali w cłości....

no lece dalej na film bo mąz się śmieje że co tylko odejdzie na chwilę to ja na bb już siedzę :-p
 
Kamcia myślę że gdyby nie interwencja producenta, to róznie mogłoby być, teraz mam nauczkę na przyszłość :tak: na szczęście jutro ten sam kurier przywiezie mi 2 paczkę, to już sobie z pogadam!! ;-)
 
Kaamaa nie zabij go tylko ;-) kazdemu sie bląd moze przytrafic ;-) ja to tak przyjmuje :-p :-) wazne ze paczka bedzie cala jutro :tak:

No myszka miki sie zaczela a Miki juz w siódmym niebie:-D hehehe
U nas snieg zaczol padac... ale tak malo, delikatnie ;-)
 
Bana nie dostałam ale chciałam Was tylko przeprosić za zamieszanie moja osobą.Wyszły nieporozumienia i mam nadzieję ze rozwiałam Wasze podejrzenia co do mojej szczerosci.Jesli nie to nic wiecej nie moge zrobić.
I przepraszam za wpisanie treści mojego PW na forum głowne.Ale zaragowałam tak dlatego że nie jest miło gdy ktoś zarzuca ci klamstwa ktore nie sa prawdziwe.

Jesli nie macie nic przeciwko temu to chciałabym dalej udzielac sie na tym watku
 
reklama
Liza co innego pomyłka a co innego wciskanie że przesyłka w ogóle nie została nadana, to już wierutne kłamstwo w żywe oczy! żeby od razu powiedzieli paczki się rozłączyły bardzo przepraszamy 2ga dojdzie jutro, nie byłoby problemu, ale tak... to wybaczcie.

Marlena no pewnie że możesz :-)
 
Do góry