reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Fikusku super że wydobrzałaś:)

Mała
czekamy:)

Kamma no to mają szczęście że to nie bubel:D

Idę kąpiel wziąć a co tam zaszaleje:) Z solą:) I Chirurdzy do końca mi9 się zbuforują:)
 
Ja ostatnio zamawiałam meble dzieciom do pokoju i musiaąłm dokupic szafe jeszcze jedna bo jednak oni rosna ciuchów wiecej a moze potem juz nie byc tych mebli albo bedzie róznica w kolorze...wiec dokupilam i jutro kolega kurier mi odbiera bo oni chca 40 zł...przy wiekszej ilosci sztuk to był pikus ale przy jednym regale to juz duzo;)

Była u mnie kolezanka i Kaja bawiła sie w pokoju u nas ,potem z Tymkiem...w koncu Tymek poszedł spac a ona siedziala z nami...nagle znikneła..wchodze do nich do pokoju a ona spi:szok:Pierwszy raz zasneła sama odkąd maja swój pokój...moja Niunia az sie wzruszyłam jak ja zobaczyłam spiaca;)
 
Ostatnia edycja:
Snoopy daj link...to jest bawełniana kora czy sztuczna??Bo cena jak za darmo:szok:
Pisało że bawełniana dlatego zamówiłam sobie 3 komplety za 23zl:-D z tym że i dziecięce były w rozmiarze 160x200 a 140x200 nie mogę znaleźć...
Ja kupiłam tą:
@POŚCIEL Z GRUBEJ KORY WZORY 160X200 HURTOWNIA!!! (2001621238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
U mnie Ala też czasami robi mi tak miłe niespodzianki jak Kajka Tobie dzisiaj:-)

KasiaF naprawdę niefajnie macie z kupką... A rozmowa z psychologiem naprawdę może pomóc, oglądałam nawet jakiś program i pomogli chłopczykowi a też było tak jak u was. Trzymam kciuki że będzie wszystko dobrze;*

Kama fajnie że łóżeczko już w dostawie:-D

U mnie mała już dawno spi, udało mi się ja rpzestawić i zasypia o 21:30;-)
 
No tak 23 plus dostawa 18:szok:przesadzili hehehehe

Ja kupiłam Kai taka http://allegro.pl/wyprzedaz-poscieli-140-200-super-wzory-i2053382745.html
Pierwsza co jest na zdjeciu głownym,juz kilka razy prana i nie zmienia koloru,teraz chce dla Tymka z tej serii.

Kasia moja Kaja miala dwa razy epizod ze nie mogla zrobic kupki...plakałą a ja razem z nia i dałąm jej wtedy syrop Lactulosum i pomogło....mojej przyjaciólki synek mial czesto takie problemy ,raz go bolało to potem miał blokade,czego oni nie stosowali to głowa mała;/
 
Ostatnia edycja:
Snoopy- To faktycznie Ci się życie "przewróciło do góry nogami":-D hehe, ale tak pozytywnie:tak:
Oj, zdrówka dla Ali:-) Już lepiej z Nią?
To sobie pomyśl, że mi się marzą 3 córki:-D

Paulina- witaj:-) A jak Szymonek znosi pobyt w przedszkolu? Nie płacze za Wami? Pokaż nam to swoje Szczęście:-)
Zdrówka dla Szymusia, gorączki nie ma? A do noska ja polecam Buderhin:tak:

ViKamcia- Ale słodkie Szkarbiki:-) I faktycznie wcale bardzo nie są do siebie podobne:tak:
Ja się zgodzę z Tobą, że się dziwna atmosfera zrobiła...:sorry:
Może ja ślepa jestem, ale jakiegoś powalającego podobieństwa nie widzę:no::-)

Sali- Jak Kaja? Lepiej? Dużo zdrówka dla Niej:-) No i współczuję ciężkiej nocki:sorry:
No i jak po zebraniu? Nie "osiwiałaś":-D? Pewnie zdolny Tymek i wszystko ok:tak:

Liza- Moja wszystkie posiłki je łyżeczką, widelcem, palcami:-D Picie dostaje w nocy z butelki, w dzień różnie, z butelki, z niekapka (ale nie bardzo chce się nauczyć z niego pić:no:), albo ode mnie ze szklanki/kubka:tak:
Często Cię głowa boli? Pomaga coś na ten ból, czy nie bardzo?
Co do buntu ludzi, to... lepiej nie będzie, niestety:-( Ba, nawet będzie gorzej z roku na rok...
A mogę zapytac jak to było, że tak późno się dowiedziałaś o ciąży? Z ciekawości pytam:tak:
Malwina- Do jakiego lekarza się wybieracie? Pewnie pisałaś, a ja przeoczyłam:zawstydzona/y:

Rox- dzień dobry, w sumie, to dobry wieczór:-D
Współczuję kontroli, aż tak źle?
Anetka- to też miałaś dłuuugą noc:-D
Ja cały czas śledzę "ACTA" i hakerów, śmiać mi się chce z tych rządzących naszym krajem... Chociaż tu płakać trzeba, a nie się śmiać:sorry:

Kaamaa- Zgadzam się w 100%, dziecko nie da się zagłodzić! Nawet niemowlak ZAWSZE upomni się o jedzenie:tak:

Gosdia- Współczuję nocki:-( A dlaczego tak płakała, wiesz?
Moja też je wszystko i ZAWSZE jak tylko idę z jedzeniem to już otwiera buźkę:tak: Jak ja jem, to przychodzi i mi zabiera z talerza:-D I jeszcze nie było sytuacji, żeby coś Jej nie smakowało, no jak odkurzacz:-D

lolkak- Śliczną masz córeczkę, super ma włosy, widać, że takie mocne i gęste:tak:

anetka, lolkak- O jakich stronkach piszecie, jak można wiedzieć?:-)

Anula- Witaj w klubie, z tym, że ja smoczek ssałam do 6 roku życia, a zęby mam prościutkie:tak: I nawet na mleczakach próchnicy nie miałam;-)

Dorotar- Podziwiam za samą chęć jeżdżenia na rowerze w środku kalendarzowej zimy:-D
Dokładnie tak samo odpisuje:-D w jednej karcie piszę, w drugiej czytam i przewijam, haha:-D Inaczej się nie da:no:
Ja wiem, gdzie mieszkasz:tak: Nie mamy aż tak daleko do siebie;-)

Myrsini- Gratuluję bijącego serduszka!!:-)
Moim zdanie, teraz to już się "tłumaczysz" tym, że ciężko Ci czytać, bo pierwszorzędny język to grecki...:sorry: Piszesz doskonale, bez błędów, dziwne to jak dla mnie...
Pytania nie są formą sprawdzania Ciebie, a zwykłą ciekawością, my nazwajem "coś" o sobie wiemy, a Ty nas ignorujesz... Nie ładnie tak...
Co do zdjęć, to jak dla mnie trochę nie w porządku, bo Ty nasze zdjęcia oglądasz, a swoich nie wstawisz, bo nie:no: Ale ok, rozumiem, masz do tego prawo:tak:
Ja Cię jak powietrze nie traktuje:no:
A jak Twoje samopoczucie? Czy już inaczej podchodzisz do swojej ciąży? Oswoiłaś się trochę?;-)

Kasiek- Co do wspominek, to popatrzcie (zawsze wyję, jak oglądam, bo mi go brakuje):
Niunia kopie:))) - YouTube
To czekamy jutro na fotki nowego łóżka:tak:

Wampi- Moja cała ciąża przebiegła w roku 2010 i musiałam mieć obciążenie glukozą, podobno to było badanie obowiązkowe, Nie wiem, nie znam się, kazali to zrobiłam:tak:

Burzowata- tulę mocno;-)

KasiaF- a dlaczego nie robi kupy? Jak ma już zrobić to płacze? Bo ja właśnie czytałam kiedyś, że u takich dzieci często jest taki prblem i to kwestia psychiki, ale nie bardzo pamiętam o co chodzilo:no:

Umi- super, że masz już wodę:-) Fajny sposób na odpieluchowanie:tak: Na pewno skorzystam jak na nas przyjdzie pora:tak:


Ja mam 1 brata, młodszy o 2 lata i kontakt mamy super:tak:
A kolejne dziecko planujemy, za minimum 2 lata;-)
Teraz ja idę pokombinować i swoją buźkę zrobić:-D
 
Mała czarna luśka śpi póki co bez rewelacji, mam nadzieję że tak do rana będzie;-)
Sali zamówiłam Ali 2 komplety, jak mówisz że po praniu kolor się nie spiera więc warto:-) ten d2 i d32 jakoś wydaje mi się że jej się spodobają:-)
Idę się zaraz plusnąć i spać ale jeszcze serial leci:-D
 
Liza- Moja wszystkie posiłki je łyżeczką, widelcem, palcami:-D Picie dostaje w nocy z butelki, w dzień różnie, z butelki, z niekapka (ale nie bardzo chce się nauczyć z niego pić:no:), albo ode mnie ze szklanki/kubka:tak:
Często Cię głowa boli? Pomaga coś na ten ból, czy nie bardzo?
Co do buntu ludzi, to... lepiej nie będzie, niestety:-( Ba, nawet będzie gorzej z roku na rok...
A mogę zapytac jak to było, że tak późno się dowiedziałaś o ciąży? Z ciekawości pytam:tak:
Tak jak teraz glowa mnie boli nie czesto, ostatnio mialam taki ból przed ciążą z Mikim :tak:
Czemu tak późno dowiedzialam sie o ciazy? Juz pisalam nie raz :-p no ale po Hani bralam zastrzyk anty mial dzialac do konca lutego, potem proszki od polowy lutego by miec pewnosc ze nie zajde w ciaze na 100% i wsio bylo ok na badaniu gin nie wyszlo nic, przy proszkach moze nie byc okresu(chodzi mi o te dla karmiacych)... i tak bralam je nie mialam zadnych dolegliwosci, dopiero jak cos zaczelo mi sie ruszac w brzuchu zrobilam test, grube dwie krechy, wizyta u gina i 23tc :-D


Witam sie z rana.
Głowa znow pobolewa;P ale huk z tym... dzis mam co robic, mąż od tesciow przywiózł szafeczke do Hani do pokoju i panna bedzie miala wreszcie gdzie trzymac swoje szpargaly i ubrania :tak: biórko ma cale z książkach itd. ;/ wiec musze przemeblowanie u niej zrobic, miejsce na szafki zrobic, no i dywany podmienie od chlopaków do niej a taki duzy do nich do pokoju... ehhh...
Daniel dopiero wstal, a i zaliczylam tel od T-mobile i wciskanie mi ich oferty, 3 razy mowilam nie... nie dalo sie, chcial mi wcisnąc :| :eek: ale dzieci zaczely plakac cos sie pobily i mu powiedzialam ze mnie to nie interesuje i musze konczyc :-D podzialalo ;P

Co do jedzenia z butli, Miki chyba sie sam odzwyczai od tego bo z dnia na dzien coraz mniej pije;P na wieczór wczoraj wypil tylko 30ml ;P jak dzis sie topowtórzy to mu juz nie bede dawac, a tylko jak idzie spac w poludnie dostanie 120ml ;] wolałabym by choc raz pil mleko, bo pewnie zwyklego mleka nie tknie jak starszaki ;/
 
Ostatnia edycja:
Co do rodzeństwa i dziecija jestem jedynaczką, T. ma siostre, ale oboje zgodnie twierdzimy, że Kacper bedzie jedynakiem:-p.

fikusek
współczuje choroby
Liza mnie tak play męczył:dry:, no dosłownie porazka z nimi
 
reklama
Witam

A u nas słonko świeci i na spcerek pewnie pozniej pojdziemy:
Zuzia ogląda bajeczkę a ja zaraz za stertę prasowania muszę się wziasc a później za obiad

Liza mojego M tez od wczoraj głowa boli, a co do migreny to ja miałam jakieś 5 lat temu ogromne migreny , chodziłam do rożnych specjalistów a okazało sie z mam wade wzroku i okulary musze nosić i jak ręką odjął:")
Teraz jak sie zapomnę i siedzę dłużej bez okularów przed kompem to prawa cześć głowy boli , ubieram okulary i po paru minutach przechodzi

Kama fajnie ze łózeczko juz Julka bedzie miała

A co do rodzeństwa to pewnie nikt nie uwierzy a ja mam 8 siostr:) Dlatego tez bardzo nie chce zeby Zuzia była jedynakiem.
Jak byłysmy młodsze to były bitwy ,wyzwiska i róznosci ale teraz jest fajnie.Najstarsza siostra ma 35 lat a najmłodsza 17
 
Ostatnia edycja:
Do góry