reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dorotar dają prawie 100% zabezpieczenia, jeśli się je odpowiednio bierze. Wiem, że i przy tabletkach wpadki się zdarzają.
Super, że synuś tak grzecznie wytrzymał tak długie zakupy :tak: dzielny maluch :-)
 
reklama
Umi mam nadzieję że szybko jej przejdzie bo długo tak nie pociągniemy...

Kasia i co myslisz poważnie nad tym psychologiem? może faktycznie coś by to dało.


Właśnie dostałam sms od firmy kurierskiej że łóżeczko Julki dzisiaj zostało nadane do wysłania, juhuuu! naczekałam się troszeczkę ;-)
 
KasiF87- A byliście z tym u lekarza? Może właśnie cierpi na zatwardzenia. Słyszałaś o syropie lactulosum. Adaś jak był mniejszy to miał problem z zatwardzeniem. Dużo pił, ale tez i sporo jadł i nieregularne kupki powodowały ból brzucha. Stosowaliśmy to krótko,ale wypróżnienia były łatwiejsze. Mimo wszystko nie rozrzedzało go za bardzo. Tylko jakby pomogło w wypróżnieniu.

Mieliśmy dokładnie coś takiego.
http://www.doz.pl/apteka/p1953-Lactulosum_HascoLactulol_syrop_25_g__5_ml_150_ml

No chyba,ze u niego nie ma problemu w kupce. Wiem,ze nie jesteś jedyna-słyszałam już o takich problemach. Może poszukacie jakiegoś psychologa by to ocenił.
 
Ostatnia edycja:
kasiaF ja tez nigdy nie robiłam lewatywy ale jkieś dziewczyny pisały na forum nie pamiętam jakie ż e własńie dziecku robiły taka domową lewatywę bo nie mogło zrobić kupy bolał brzuch i płakało.. mozesz w aptece spytać o coś takiego i spytać na czym to polega:tak:
 
LENKA no pisałam właśnie że lekarka go badala i wsio jest oki tylko że to w psyhice... A te leki to już mieliśmy niejedne.. Pomagają przez 2-3 dni i dalej już nie... I wiem że nie jedno dziecko ma problem bo nawet koleżanki córka ma taki problem...

VI no ale ja się wlaśnie boję... A jego brzuch nie boli...
 
KasiaF a co on taki uparty??

Anetka nie wiem może wytrzyma:)

Umi a to masz sposoby moja by na to nie poszła... Przynajmniej nei teraz pobeczała by i zapomniała..;/

Wampi ale sex-y avatarek:)

Myrsini
no i wszystko Ci się układa tylko się cieszyć:)

Dorotar
to świetne zakupy:) może szybko znajdziesz jakieś fajne zajęcia:)

Kamma
łooooooooo dopiero?? Co oni je strugali??

Domka szaleje C coś się położył ale i ja DOmkę gonie już
 
helol:-D
dawno mnie nie bylo i powiem ze nie nadrobie:p
od piatku mialam jakiegos wirusa i z kibla nie wychodzilam:) dobrze ze tylko na jedna strone,wiec najgorzej nie bylo:p
teraz jest juz ok,chodze na rehabilitacje na kregoslup juz drugi tydzien a w maju masaze sie zaczynaja bo wczesniej terminu nie bylo:/
 
reklama
Do góry