reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

wampi nie kombinuj :-p te dwie twarze dla mnie sa identyczne :szok:
no i dwaj ta pierwszą bo te w avatarku już nie :-p

kamaaaa jak chcesz to ja mogę spróbowac Cie stworzyć :-p
ja wczoraj jak jechałam do sklepu to miałam 10 na plusie :-)

burzowat ściskam :*:*:*:*

kasiaF moze zrób mu raz domową lewatywę i jak będzie miał nieprzyjemne wspomnienie i będziesz mu przypominała ze jk nie zrobi kupy to będzie lewatywa to go jakoś ruszy :-p
wasze nie chcą robić kupy a Vika to potrafi zrobić kilka w cihu dnia :-p hehe
tylko jedynmy problem to taki ze robi bobki :/ nie ma zaparć , nie boli ją robienie kupki , robi ją chętnie ale jest często zbita lub bobkowata i nie wiem od czego.. brzuszek ją nie boli , wogóle nie narzeka.. zawsze takie kupy robiła
może wiecie od czego to moze być??

 
reklama
UMI on nie chce, bo jak zrobi to kupka jest normalna, zatwardzenia nie ma... Właśnie 5dni temu zrobił kupke i chodził mówił że go dupcia zabolała i teraz nie chce robic... Fajnie że masz już wode

VI ja mu nawet tłumacze że jak nie zrobi to do szpitala go zabiorą, ma przykre wspomnienia z czopkiem i jak wyciągam gczopka to od razu panika jest i obiecuje że zrobi, ale siada na nocnik i nie robi... Jutro będe mu już musiała dac czopka jak sam nie wywalczy dzisiaj

ANETECZKA właśnie o to chodzi że to będzie wszystkiego dotyczyło... Ciuchów, leków, filmów, muzyki... Nawet zrobisz zdjęcie za bardzo podobne do jakiegoś oryginalnego, wykorzystując czyjś motyw i już możesz po doopie dostac... Wrócimy do średniowiecza gdzie biedni będą ziemie gryźc, nbie będą mieli kontaktu z kulturą, brak dostępu do leków (bo drogich nie kupią bo na chleb nie starczy) a bogaci będą się bawic, a Ci co tworzą kulture (muzyka, film) będą już wogóle zbijac kokosy... Tusk niestety ale na każdym kroku patrzy tylko na to czy coś co zrobi nie dotknie jego bezpośrednio... a jak nie to hejda doje***bac polakom
 
Kasia moze obiecaj mu coś dobrego mój Kacper za kinderka zrobi wszystko, no chyba ze trzeba nasikac do kubeczka to i kinderek nie pomoze:sorry:
anetka śmiej sie:-D:-p ale ja na prawde czułabym sie brudna
Kamcia u mnie młody tez robi własnie bobki bardzo często i tak sie ostatnio zastanawiałam czy czasem nie przez słodycze, bo jak nie ma do nich dostepu tak jak np dzis to zrobił taką zwyczajną
 
UMI jak bobki robi to albo właśnie przez słodycze albo za mało pije. A u Kacpra to właśnie jest z kupką jak u twojego z sikaniem do kubeczka... Nic nie pomaga... Żadna nagroda...
 
kasiek, tacie powiedziała wczoraj moja mama i zadzwonił do K z gratulacjami, ma wpaść do nas w tygodniu:)

kasia my sie nie mielismy czego bać, ja juz pełnoletnia , K też:-D szkołe skończyłam a nawet zaręczona jestem więc myslę że czekali tylko na to, mimo, że wiedzieli wszyscy ze planuje dziecko dopiero po studiach najwczesniej

Dobra uciekam bo mój K wrócił a ja stęskniona:-)
 
Kasia Julka też ostatnio strasznie zapierała się z kupą nie robiła 4 albo 5 dni... chodziła trzymala sie za dupkę, marudziła i przedwczoraj "poszło" i teraz kupa codziennie z płaczem to z płaczem ale jest, tylko u Nas to kwestia psychiki a nie bólu... nie wiem co Ci kochana poradzić...

Kamciapróbuj :tak:

Marlena to duży plus że we wszystkich dookoła masz oparcie :-) wielu dziewczynom nie było to dane, tylko się cieszyć :-)

Umi no to extra, w tych czasach brak bieżącej wody to nie lada katastrofa.

Anetka mam nadzieję że Zuzia jednak pośpi do rana, Julka niestety nigdy po takich akcjach długo nie spała:dry:
 
KasiaF to na stówe słodycze:sorry:... on pije hektolitry wody, soków herbatek z reszta od urodzenia to ma
Myrsini widze ze wszystko sie układa;-)
wampi rób co chcesz jestes i tak ładniejsza niz avatar

edit kaamaa
przejdzie jej... na prawde mój tez kiedys wył jak miał kupe robic
 
KASIA lewatywa to gorsze wspomnienie niz czopek ;-) więc moze będzie się bardziej bał .. sama nie wiem :/
umi Vika nie je na codzień wogóle słodyczy więc napewno nie od tego :no:
pije duzo wody tejk kubusiowej co się wrrrrrrr nazywa , i dużo mleka
wampi ten z bobką może być :tak:


 
MYRSINI ja też już byłam po szkole, pełnoletnia, mieszkałam z M z którym byłam 4lata, więc pewnie wszyscy też się spodziewali że to nastąpi... Miałam niecałe 21lat jak rodziłam (moja mama też tyle miała jak moją siostre rodziła). Ale właśnie chodziło o studia, rodzice chcieli żebym najpierw zrobiła a potem coś ewentualnie...

 KAMMA ja ci powiem że lekarka go badała i wszystko ma oki... On mówi że go boli, bo zrobi wszystko żeby nie robic... I powiedziała żeby do psyhologa pójśc, ale po 2 dniach nagle problem zniknął... A teraz znowu się pojawił... A wtedy jak się odblokował to po 5-6 razy dziennie robił... I jakoś nie bolała go dypcia... a teraz paranoja znowu jakaś.,

VI ja nigdy czegoś takiego nie robiłam i boje się że mu zaszkodze
 
reklama
Zumbę koleżanka odwołała, że nie idziemy, bo już grupa zaawansowana jest, i drogo wychodzi, musimy znaleźć tańszy aerobik. Ale dziś kupiłam pas ściskający poporodowy. Zakupy udane ale męczące, byłam z dziećmi, mamą i siostrą. Małego udało się obkupić na chrzest, córci buty kupiłam, w niedzielę jadę na poszukiwania sukienki dla niej. Siostra też buty sobie kupiła, mama upolowała kozaki w przecenie. A ja kozaki na szpilce kupowałam sobie w niedzielę ale dziś oglądałam pantofle i świetne szpilki kupiłam tylko za 39.99. Więc się skusiłam.
Malutki dobrze, właśnie wytrzymał bardzo grzecznie 5 godz zakupów. Raz go nakarmiłam w sklepie gdzie mu kostium kupowaliśmy, drugi raz w cukierni gdzie siostra z moją Amelką ciacho jadły, aż w szoku byłam, że tak pięknie wytrzymał.

LOLKA bliżej Guzowa mieszkam, mam 2 km do Guzowa. Widzę, że wiesz gdzie to???

WAMPI no nie wiem może zależy od regionu, ja w pierwszej ciąży chodziłam na przełomie 2008/2009 i też było obowiązkowe. Ale mniejsza o to.

PAULINA każda różnica wieku, mniejsza czy większa ma swoje plusy i minusy.
OOOO i jest suwaczek:-)

ANETKA a wiesz, że tabsy też nie daja 100% zabezpieczenia, moja koleżanka brała i wpadli mimo tabletek.

SNOOPY moja Amelka też teraz ma fazę na HELLO KITTY
 
Do góry