reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Sali przed snem też pije dużo jak by się budziła w nocy na siku to owszem ale jak ona nie czuje że sika nie sądzę że za gorąco bo na noc się nie pali a okno jest rozszczelnione. Nie jest wygodnie bo czasami to dwa razy jej pampka zmieniam ale co zrobię
 
Dorotar dzięki :-) Ja mieszkam teraz w Ożarowie Mazowieckim ale jestem z Wawy. A twoja miejscowość To bardziej w stronę Janówka i Stare Wsi czy Guzowa?

Anetka wiadomo fajna pamiątka :tak: nie widzę dzięki przy Twoim poście więc nie podziękuję w taki sposób ;-)
 
Lolkak Maja śliczna i jaka duża. Kasiek, to ładnie dajesz rade ;) A co Ty w ogóle studiujesz. Ja póki co mam jedną 3... Z dzieckiem lepiej mi idą te studia niż bez :p Sali, zapomniałam wczesniej napisac ;l Zdrówka dla Kai, mam nadzieje, ze to te mandarynki. Tez sie kiedys tyle ich najadlam ze mialam rozwolnienie ;):p
 
wampi :tak: na piewrwszy rzut oka podobne , ale późńiej już nie :-)
jak były małe były bardziej podobne , nieml że identyczne :szok: jak ubierałam Emme w ciuchy po Vi to normalnie jedna i ta sama dziewczyna :-p
ale i tak ja widziała różnice :-)
ciekawe jak będzie Emma wyglądała mając 2 latak :-p czy tak jak Vi teraz czy inaczeh hehe
Malwina szkoda że się nie dostałas do lekarza:-(
Anetka mi się zdaje że własnie odwrotnie :-p chociaż... kto wie :-) moze i jest Vi do mnie podobna :-) nie mam zdjęc naszych jak bylismy mali żeby porównać :-(
chociaż... moje mam :-p poszukam gdzieś :-D
sali jak dziecko wymiotuyje to nie powinno pić mleczka bo mu się waży w żolądku i pogarsza sprawę... :no:

kama po częsci się zgadzam ze dziecko nie musi pić mleka :-) takie w naszych wieku ;-)
moja pije bo lubi ale nigdy na siłę jej nie wciskałam.. jednak uważam ze mimo wszystko jeden ciepły posiłek w dniu chociaz powinno zjeść :tak:
Vi akurat jest jadkeim :-p zjada kanapeczkę na śniadanie lub płatki na mleczku lub cokolwiek innego co tam jej damy , je obiadek , i normalnie kolację :tak: wczesniej jadła więcej :-p a w miedzy czasie pije mleko , wodę , czasem soki ale woli wodę :tak:
jak była młodsza jadła zupke , a po kilku godzinach 2 danie :-p ale teraz już nie chce tyle jeść :-)
ja 2 razy zawsze pytam czy chce jeszcze zanim zabiorę jej z przed nosa coś.. tak samo zanim coś jej podam, ale obiad zawsze musi być :tak:
nawwet na śniadanie nie robię takiego nacisku bo z rana woadomo ze człowiek nie jest głodny a i sniadanie musi być lekkie to jak zje parówkę (choć parówki to ona wciągnęłaby nawet 3 ) albo pół kanapki to wystarczy , zawsze po śniadanku woła kakao i do obiadu może biegac :-)
a w między czasie i tak podjada Emmy chrupki , owoce , czy deserki owocowe , lub też jogurty

dorotar to ja podałam przykład pytań :-p nie sali :-D heheh

kama to ładnie ci Julka już do nocniczka robi :-)
Ja ci powiem ze jak Vi zaczęła robić na nocnik (miała ok 1,7r)to do samochodu też jej zakładałam pampersa.. i szczerze... tak się przyzywczaiła ze ciężko było jej wyjaśnic ze w aucie już nie ma pampersa:bo: ale powoli musiałam ją oduczyć bo to smieszne było ze na nocnik robiła a jeszcze 4 miesiące później w aucie z pampersem :no: ale się na szczęscie oduczyła i woła od razu jak tylko jej się chce :-)

lolkk jaka ślicznotka :-) taka ciemna karnacja :-) i te oczka.. a powiedz ile ma zzrostu?? albo ile wysokości ma ta kuchnia dziecięca :-p

czy mi się zdaje czy ogólnie atmosfera jakaś zagętniała jest??
myslę że trochę uszczypliwych uwag pada na różne tematy ;-)



 
kasiek to moze poprostu wstawaj w nocy, tez mialam to samo ze starszakami, pili w nocy, pampersy pelne rano zawsze ale powiedzialam stop i przed senem 30 min nie dostawalia picia mimo wołania :no:, kolo 24 przez 2-3 tyg wstawalam i wysadzalam - nauczyli sie :tak: innaczej to bym do teraz im pampersy zakladala ;/
Nie pisze w zlośliwosci broń boże ale poprostu pisze ze swojego doswiadczenia :tak:

Lolkak :szok: ale Maja jak prawdziwa cyganeczka, ciemne oczy, wlosy :tak:śliczna ;-)



Ja nie funkcjonuje, ide na łózko chyba... Migrena mnie zabija... :no:
 
Gosdia Towaroznawstwo specjalizacja Obrót towarowy i obsługa celna i też lepiej idą żadnej poprawki nie miałam:)

Liza
nie wiem zobaczę ale wątpię żeby ona wybudzona chciała siąść na nocnik bo się zacznie rzucać nawet rano jak ją wybudze a nie sama to nie siądzie bo jest rozdrazniona
 
kasiek Domka to jeszcze ma czas, żeby w nocy spać bez pampersa, więc nie przejmuj się ;-) ważne, że w dzień już ładnie załatwia się do nocniczka :tak:

ViKamcia Vi na pewno bardziej podobna do Ciebie ;-) Pokaż jak wyglądałaś w tym wieku ;-)
 
Kamcia ja właśnie nie wiem jak rozwiazać problem, jak jej się zechce siku podczas jazdy? niestety mamy taką trasę że się nie zatrzymamy, i to samo np. w centrum handlowym? idziesz z Vi do toalety i robi siku na normalny sedes? Julka nie chce robić na normalny sedes w sumie ona dopiero od 1,5 miesiąca samodzielnie się załatwia.
 
reklama
Kasiek ale zamiast pampka zmieniac mozesz ja wysadzac siusiu...ja tak robiłam mimo ze Kaja spała to sadzałam ja na kibelek zrobiła siusiu i spała dalej...To tylko moje rady bez szczypty ironi;)

Kasiek doczytałam akcje z nocnikiem;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry