reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej laski, ja tak po łepkach odpiszę bo ciężką noc miałam... Ala wymiotowała od 1 do 3.... budziła sie i z niej hlustało... dzis od rana spokój... Nie wiem od czego się jej to wzięło... o 9 ja wykompałam o 9:30 juz spała a o 1 hardcore się zaczoł...

Co do mleka u mnie Ala od modyfikowanego odstawiła się sama jak i od kaszek jak miała rok, zaraz po zmianie mleka na to dla starszych dzieci. Zaczełam jej dawać serki, jadła zupki, platki. My też długo pampersowałyśmy bo dopiero w zeszłym roku w styczniu (czyli już rok) przestała się w nocy moczyć... A teraz problem wrócił ale już jej nie zakładam jak kiedyś robiłam, wolę ją obudzić i iść z nią do wc.
 
reklama
Ehh macie jakies sposoby na migrene? nie daje rady, lezalam z zimnym okladem i bylo oki, ale to musialabym ciagle tak lezec ;/ :dry: a gdzie przy trojce dzieci leżenie... :eek:

Myrsini jak cos pytaj chetnie odpowiemy przeciez :-) :tak:
Paulina jesli nosek zatkany, polecam na noc skropic poduszeczkę Olejkiem OlbasOil. Do noska jakies kropelki (sól morska), i masc majerankowa:tak: :-) Lipomal tez dobry na przeziębienia ;-)
Kamcia ale śliczne masz córeczki ;-)
 
Myrsini aż mi się na wspominki wzięło i poleciałam na strych to Dominika w 10tyg i 6 dniu miała 34 mm. Może i Ty się odważysz nam pokazać . Oj chyba się pomyliłam i miałą 6,5 ccm już nie pamiętam a nie umię czytać wyników:p Przepraszam ale teraz sprawdziłam w necie CRL- 34mm więc od czubka głowy do pupy:D:D
Domi 1 USG.jpg
Paulinka współczuję moja też zakatarzona ale szaleje:) Zdrówka:)

Snoopy współczuję może jakas grypa żołądkowa bo małą Sali też wymiotowała. Zdrówka:)
 
Ostatnia edycja:
Myrsini ja doczytałam, że już serduszko biło ;-) gratuluję :tak: tak jak pisałam, że na następnej wizycie to już na pewno będzie biło :tak: Wolelibyście synka czy córeczkę? W sumie to pewnie wszystko jedno, ale ja np zawsze marzyłam, żeby to była córka, czułam, że będzie syn, ale jednak moje marzenia się spełniły :-D
No i nikt Cie nie sprawdza, tylko po prostu chcemy Cię poznać, tak jak każdą nową dziewczynę :tak:


sali to może Smecte jej daj?

ViKamcia ja tam samo "sadzam" Zuzię w toalecie publicznej :-p:-D
Podobna do Ciebie :tak: a uśmiech to na pewno dziewczyny mają Twój ;-) a wiesz co, Ty to się nie zmieniłaś, od razu bym Cię poznała :-p

Paulina biedny Szymuś :( może posmaruj mu pod noskiem maścią majerankową? Powinno pomóc, no i zakraplaj nosek ;-)

snoopy zdrówka dla Ali ;* jak się teraz czuje?

kasiek fajne zdjęcia Domki z brzuszka :-p ja mam tylko jedno i w ogóle Zuzi tam prawie nie widać :-(
 
a juz wiem .. myrsini nie planujemy byc tu na stałe bo mi klimat nie odpowiada :-p nie lubię wilgoci , ale jak narazie lepiej mi tu niz miałabym zyc w pl :-p wiec siedze , ale z jakis czas- jak narazie odległy zamierzamy wrócic do pl:-)
 
Snoopy mialam to samo ale od pólnocy do 5 rano z tym ze zwymiotowała 3 razy w odstepie pól godzinnym,potem nie mogła spac do 5 rano;/

Juz tez Myrsi mówiłam o zamknietych stronkach gdzie wstawia sie zdjecia,ale przeciez tylko my nie odpisujemy na jej posty;P

Anetko daje smecte;)
 
Anetka dzięki mam jeszcze takie:) 22/23 tydzień
Domi2.jpgNa pierwszym jak się przyjrzysz kursorem dziewczynka jest pokazana:) a na tym dolnym buzia
Też myślałam że chłopak będzie
 
Nie no Kamcia źle mnie zrozumiałam aż tak nie powariowałam żeby siadać w publicznej toalecie ;-)
Jaki z Ciebie słodziak był :-) uśmiechy macie identyczne laleczki :-)

Wampi na Styczniówkach kilka dziewczyn nie miało robionych obciążenia, gin patrzył na wyniki z moczu i jeśli wszystko grało to nie zlecał... ja miałam robioną 2 razy :tak:

Marlena ja również gratuluję bijącego serduszka :-)

Kasiek ja tam strasznego parcia na nocne odpampersowanie nie mam, nie mam zamiaru "łapać" siuśków przez sen, tak samo jak nie robiłam tego w dzień, będę czekać do momentu aż sama pokapuje o co chodzi, myślę wiosną sie za to zabrać, a z resztą do Września jest czas ;-)
 
Hejka...

My pospaliśmy do 12 hehehe... Przypomnienie o tabletce mnie obudziło :-p:sorry:.

Teraz kończe kawke i idziemy na spacer... Zrobie dzisiaj naleśniki chyba bo młody mówi że ma ochote :-)

MYRSINI u mnie ciąże to zauważyli w pracy jeszcze zanim ja się dowiedziałam że jestem w ciąży (jakoś w 6tyg). jeden facet współpracownik się mnie zapytał czy czasem nie zaszłam, a potem mi klientka pogratulowała... Oj jakie było moje zdziwienie jak się okazało że faktycznie jestem:-D A pytania, zadawaj, zadawaj, chętnie opdowiemy :tak:.


Dobra uciekam na ten spacer... Mamy piękne słońce, bez wiatru i 5st na+. Oj dawno tak czystego nieba nie widziałam tutaj



A EDIT

KASIEK wedłuk mnie macie jeszcze czas na nocne odpieluchowanie. U mnie to ci powiem że po małym było bardzo widac że jest gotów... Płakał mi w nocy strasznie tak z 2-3min i zasypiał spowrotem... Okazało się że budził się na siku i jak robił w pieluche to mu to przeszkadzało, i jak zdjęliśmy pieluche to od razu nocki lepsze... I tak szczerze to nie potrafiłabym mu odmówic picia przed snem... On czasem jeszcze leżąc w łózeczku pije sobie wode... W nocy tylko mi mówi że idzie siku i sam sobie robi... Tak było od początku (jakoś w sierpniu- czyli miał jakieś2l i 10mieś), bo poprostu był na to gotowy... Gakt było kilka wpadek, mocniej zasnął, był podziębnięty i przy kichnięciu popuścił, nawet w grudniu mu się zdarzyło, ale nikt go wtedy nie strofuje bo to normalne że coś takiego się przytrafia...
 
Ostatnia edycja:
reklama
sali, może i dziwne ale ciężej mi czytać niż pisać.Pisownie poprawnie znam ale robie błędy, które mi sie zakreslają na czerwono i wtedy wiem że zle napisałam i poprawiam:-pa czytanie, zwlaszcza male litery przychodzi mi trudniej i nie zawsze rozumiem dokladnie sens danego posta;)
Co do suwaczka to podane sa tam tylko nasze imiona, a imie Kostas to w Grecji jest bardzo popularne i co drugi to Kosta:-D
A moje imie napisałam po polsku bo po grecku brzmi Marilena.Zresztą ile to zyje w Grecji polko-greczynek z facetami o imieniu Kostas
Zreszta to nie oto chodzi miałam na mysli tylko, że nie pisałam na powitanie całej swojej biografii, skąd ja i tym podobne ale wiem, że to wychodzi z czasem.
Wiem tez że pisanie mi po 5 dniach na tym wątku że będe cie traktować jak powietrze tak o bez powodu, bo nikomu nic nie zrobiłam uważam za jednoznaczne...Dlaczego?Domyscie sie same

vampi, wiem wiem że mi odpisujesz i nie mam pretensji do nikogu za nie odpisanie na moje pytania, lub unikanie mnie ze tak sie wyraże , kto chce to pisze ze mna. proste
 
Do góry