reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
mazia jakie słodkie maleństwo :-)
liza współczucia.. życze wytrwałości i zdrówka dla was :*
co jeszcze....

aha jak ja byłam chrzestną i poszlismy składac podpisy i szwagier płacić , i pyta ile ... ksiądz mówi "co łaska" ten rzucił stówę
a on do niego.. oj panie XXX tyle to w mieście mozna dawać gdzie chrzci się po kilka dzieci dziennie , ale u nas jak jest jedno dziecko na tydzień albo i rzadziej to za mało:sorry:
no i dołozył drugą stówę :/
zarypisty ksiądz.. jakbym tego nie słyszała to bym nie uwierzyła no a że szwagier mieszka na wsi i tam ył chrzest to tak sobie ksiądz wymyślił
i jak mozna tak bezczelnie wołac o jeszcze skoro ma być co łaska :-)
 
Hej ja w sumie nie pamiętam ale chyba 100zł daliśmy...

Kamcia to dobry ksiądz i dobra łaska...

Mazia cudeńko:):)

Sali to na zapas zdrówka dla męża:p

Liza ZDROWIA!!!!!!!!!!

Ja idę z małą do przychodni bo trochę martwi mnie kaszel tzn. już byłyśmy ale nasza lekarka wyjechała w teren za 30 min będzie
 
Dzieki dziewczynki przyda sie;P

mazia ale slodziak... :tak:
Kasiek daj znac po wizycie.
Kaamaa u nas tez padały takie wieeelkie płatki, a teraz juz sypie taki drobny śnieżek :-) w nocy najwoecej bylo -11,5 stopnia :tak: teraz jest -2.

Rosół zrobiłam, co jak co ale to chyba najlepsze dla chorowitków, ja tez nic prawie nie jadlam jeszcze wiec na rosół sobie pozwole ;] Daniel tez od wczoraj nic nie tknol ;]

Słuchajcie któras z Was prała dywan tym proszkiem Vanish? jak poloze mikolaja wezme sie za to... ;Pciekawe czy to cos da:eek:
 
Liza ja prałam raz,ale trudno to nazwać praniem, szczotą wcierasz, jak dla mnie efekt zerowy ;-) zostało mi ponad pół opakowania i stoi nie używany. Myślę że lepiej napalić mocno w piecu i zwykłym płynem poszorować na pewno będzie lepiej :tak:
 
reklama
Witajcie przeczytałam ale nie nadrobię, nie mam weny. Pierś znowu mnie boli, okłady robię. Dziewczyny a ja z małym dziś znowu do lekarza będę się wybierać. Katarek przechodzi ale za to bardziej kaszle. Kurczę boję się, żeby to szpitalem się nie skończyło. Mela też dalej chora. Dobrze, że przynajmniej nocka była lepsza niż poprzednia.
 
Do góry