reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mała czarna to nie najgorszy z jej pomysłów... Najgorsze było wyjmowanie klocków z muszki toaletowej... Wtedy to było mi nie do śmiechu...

Wampi to dobrze będziesz jeszcze pamiętała jaka Ty byłaś jako nastolatka:p

Jutro uczelnia i cały weekend więc od razu mówię że nie wiem czy będę:p Tęsknijcie za mną:p:p
 
reklama
Wampi- u mnie deszcz pada i tak wieje, że prądu godzinę nie miałam:szok::angry: Akurat wtedy, jak zaczęłam robić zapiekankę na kolację:dry:

Młoda dopiero poszła spać, ja zjadłam i oglądam TLC:-) czekam na "porodówkę":-D
 
Co do mam ja tez miałam młoda,teraz konczyłaby 51 lat 15 grudnia...urodziła mnie jak miałą 19 a mój tata 26.24 lata byli małzenstwem,ostatnia rocznica w hospicjum;(

Rox mi też miło ze Tobie milo...nic dodac nic ująć...Miss forum;)
 
Hejka.
Mi dzieciaki znów pochorowały.:no:.
Justynka musiała chyba z przedszkola przynieść wirusa.
Wczoraj byliśmy na wizycie u okulisty z tym jej zezikiem i będziemy nosić okularki. dzisiaj jedziemy wybierać i zamawiać.
a co do młodych babć moja mama w tym roku skończy 44 lata.:-D.
Jak Ja będę miała 30 lat Justynka będzie miała już 11. A Mareczek 10.
Ja jestem najstarsza.

Malwina zdrówka dla Zuzi.
AKsiek Zdrówka.
Młoda Słodki ten Twój Rafałek.
nie moge niestety więcej nadrobić. zaraz będziemy się zbierać do miasta. ale jak wrócimy postaram się cos więcej naskrobać. Pa pa.
 
reklama
Witojcie!

Kaama zdrówka dla jubilatki naszej!!!
W dniu takim jak dziś,
Życzę Ci:

Aby wszystkie fajne dni,
w żółwim tempie upływały,
by co dzieć uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie bylo
porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki!.:)


813_1.jpg


 
Do góry