reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi no biedny biedny ale nie mial wyjścia.... hehe.
Ja musze zaraz po nowym roku sie umówic na wizytę bo jest nowa lekarka ( moja poszła sobie na urlop kilkumiesieczny :() i w sumie niewiem jak to bedzie. Siostrę prowadziła w ciąży i siostra mówiła że jest strasznie wredna. Siostra sie cieszy że teraz tylko wizyta poporodowa i bedzie mogła zmienić lekarza...
A propo... wczoraj zostałam ciocią :):) Siostra urodziła przez CC chłopczyka ma 2680 i 49 cm :):)
 
reklama
PATI- założenie miedzianej to koszt ok 400zł a złotej 450zł :tak: oooo gratulacje ciociu :* :-) ________________________________ UMI- u mnie też tabletki odpadają, najbardziej mi odpowiadały plastry ale teraz żem za gruba na Nie ;-) i zostaje mi spirala, bo na razie "J trenuje swój refleks" ;-) słabe to rozwiązanie na dłuższą metę.
 
Umi ja tez jestem zapominalska ale jutri ide po tabletki, nastawie alarm w tel i tak bede brac;-)
Pati, ja w szpitalu przez mies lezenia malam do czynienia z wieloma ginami i kobieta najgorsza, raz jak mialam male skurcze 2 dni po terminie zrobila mi masza bez mojej z gody zey wywalic mnie na porodowke a i tak jeszcze 2 dni u nic lezalam a taka wredna ze szok, samo badanie boli jak cholera. Gratulacje dla siostry,kruszynke urodzila;-)
Kama ja myslalam o spirali ale wiele osob odradza:sorry2:w sumie plastry moga byc fajne ale nioe myslalam o nich
 
Witam wszystkie

U nas zaczęło padac a Zuzia nakleja naklejki Hello kity na domek dla lal:)

Własnie wysypała naklejki i mowi:sprzatac!! nagan!!!(bałagan)

Co do antykoncepcji ,ja nie biore nic u nas tez refleks M , choc jesli zdarzy sie to nie bedziemy płakać , zostawiamy to losowi

Patrycja gratulacje dla siostry

Kama u nas siostra zakładała i wyszło jej chyba 250

A ja dostałam list ze mam sie zgłosic apropo badan cytologicznych tylko ze nie moge sie dodzwonić . Wiem ze wyszła II grupa , tylko ze do konsultacji lekarza , Po nowym roku pojde osobiscie
 
Kama ja długo brałam tabletki ale potem zaczeły sie problemy z hormonami i moimi jajnikami i musiałam je odłożyć.... plastrów nigdy nie próbowałam, a spirali narazie też nie mogę bo mam nieregularne @ i często krwawie miedzy @. Musze to najpierw wyleczyć przynajmniej tak mi lekarka mówiła.....
Aniu no niestety niektórzy lekarze minęli sie z powołaniem :sorry2:
a siostra też kruszynka hehe to i dziecko po niej poszło :)
 
kama Tomek tez trenuje reflex z tym ze nawet gdyby nie zdążył to ja sie nie boje bo przed owulacja i kilka dni po nie ma mowy o niczym. Ja nawet w gumkach bym chyba wtedy zwariowała:-D
pati a jak sie czuje siostra?
Anula u nie to byłaby strata kasy:sorry2:, nie wiem czy przez jeden miesiąc udałoby mi sie brać regularnie
 
Umi bardzo dobrze.... juz dziś o 6 rano była sie kąpać dziś po obchodzie idzie na noworodkowy już :) Mały już nie jest w inkubatorze i ma go przy sobie od wczoraj od ok 16.. :):) żałuje że nie moge do niej iść :( Mam Mariusza przynajmniej do 18 :-(
 
Umi ja tez sie boje ze zapomne, po porodzie mialam tabletki dla karmiacych i zdarzalaly sie dni ze nie wzielam albo przypomnialo mi sie wieczorem ze nie bralam, milam wykupione 2 opkowania a nawet polowy nie wzielam. Teraz musze sie zmobilizowac i brac regularnie bo ja tak sie boje ze od porodu, trafilo nam sie 4 razy nad czym on ubolewa
Maly zasypia wiec i ja zaraz lece spac:cool2:
 
pati wiesz co ja to w sumie w szpitalu modliłam sie zeby oprócz mojej mamy i T. nikogo nie było. Jak przyszła tesciowa z siostra T. to dla nie to było meczące. Nie wiem jak jest po SN ale po CC czułam sie fatalnie i nie chciało mi sie nikogo na oczy widzieć:sorry2:. Choc w sumie ty jestes siostrą to inaczej
 
reklama
Umi ona ma ciągle gości.... ale jakby nie chciała nikogo widzieć to by na pewno powiedziała...
Ciesze sie że tak dobrze sie to skończyło bo strachu było trochę.... dobrze że ma to już za sobą i jak to mówi to był pierwszy i ostatni poród :):):)
Jest obolała jeszcze trudno jej sie wyprostować ale mówi że jest tak szcześliwa że w końcu ma małego po drugiej stronie brzuszka że ból jej nie straszny :D
 
Do góry