reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej...

Wczoraj wróciliśmy od moich rodziców... Daje znac że jestem cała i zdrowa... Nie mam humoru, nie będe tu smęcic... Jak wróce do formy to spróbuje nadrobic...
Buziaki
 
Co do biustu ja go nigdy nie miałam i dalej w sumie nie mam:-D, tzn nosze 75D/80C ale nie mam kształtnych piersi i mi sie rozjeżdżają pod pachy efekt taki jakby ich nie było, jedyne co to jak nowy stanik mam to przez jakis czas utrzymuje..

Co do tycia w ciazy ja jak kiedys pisała przytyłam jakieś 10 kg z czego po porodzie spadło mi 3 kg, potem, zleciało jeszcze 4 kg. A pote to tylko tyłam:dry:. W lutym tego roku wazyłam 10 kg wiecej niz w dniu porodu, teraz mi troche ubyło ale naal jest wiecej niz podczas porodu

Ja tak ogólnie bo na taka debate nie da sie odpowiedzieć każdej z osobna
 
Witam sie porannie.....zmeczona i obolała :dry:
Kasiu wracaj do nas szybko... :*
Snoopy spać nie możesz????
Umi jak tam rozbójnik Kacper??? No i jak tam po swietach??
 
pati Kacper broi:dry:, strasznie... no ale jakos sobie z ni radzimy. A po świetach sie rozleniwiłam, przed świeta i miałam sporo latania, a te 3 dni mnie tak rozleniwiły, że nawet cieżko mi zrobić obiad:-D. A jak Twoje chłopaki?
 
Witam;)
Maly wstal 1,5 godz temu i marudzi az cos mnie trafia. Ł pojechal oddac krew i ma dzis dzien dla siebie a ja jutro uciekam ddo gina i kupic buty. Co do wagi ja przed ciaza wazylam 55 a na konicec 73, niestety spadlo jak na razie 13 ale mam nadzieje ze do lata zgubie te 5 i wroce do normalnej wagi;-)
Snoopy kazda ciaza inna, ja na poczatku nie mialam ochoty a gdy mialam nie moglam bo mialam zakaz od 6 mies
Vegas, chudzinka jestes;-)
Kasia ja ostanio tez bylam nie do zycia,niw uzielalam sie jakis czas. W sumie teraz bez rewelacji
 
VEGAS- kiedyś pisałam że też stosowałam plastry Evra,jak dla mnie były super, ale nie wiem jak by się sprawowały na dłuższą metę, miałam je 4mc-e później zaczeliśmy się starać o Julkę i nie były już potrzebne :-)__________________ SNOPY- ja też bardzo poważnie myślałam nad spiralą, temat jest nadal na tapecie tylko0 do gina dotrzeć nie mogę ;-) A co do sexu to ja przez pierwszą połowę ciąży w ogóle nie miałam ochoty, sex obrzydzał mnie na maxa.... a po 25t.c mogłam w ogóle z łóżka nie wychodzić :-D J na koniec zwiewał ode mnie :-D__________________________________ Co do cycków to ja mam E :no: nienawidzę swoich zwisów ;-) chciałabym wrócić do swoich "nastoletnich" C :tak:
 
Kama a wiesz może ile kosztuje w Waszych stronach spirala + założenie??
Pytam z ciekawości by porównać ceny... u mnie to koszt 350 zł
"J na koniec zwiewał odemnie" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre :):)
Ja tam nie miałam jakoś specjalnie ochoty... Przy Kubie wymiotowałam do 18 tyg to w ogóle nie było o tym mowy a potem w 20 tc miałam założony krążek i był kategoryczny zakaz także R przez prawie całą ciąże był w celibacie.....
 
reklama
kaamaa u ciebie przynajmniej widać że masz biust wiec sie ciesz:-p

edit pati biedny R przez tyle czasu pościł:-p

Co do antykoncepcji ja non stop sobie obiecuje ze póje do ginekologa i jakos nie po drodze mi do niego. Wiem jedno tabletki odpadają, bo zapinałabym o nich
 
Do góry