reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Snoopi no coś Ty:szok: To ile ważyłaś przy porodzie??I ile Ty masz wzrostu??Kurczę faktycznie po Alicji wygladałaś super:tak: Podziwiam:tak:
 
reklama
95kg:-D mam 175cm, kupię sobie nową mp3 to znowu schudnę bo pies mi zjadł:-D a bez muzyki nie umiem ćwiczyć bo partie rozkładam sobie zawsze na 3,4 piosenki i zmiana ćwiczenia:-D ale muszę się kontrolować a teraz nie robię tego wcale.... i jem co mam pod ręką:-D
 
kasiek miałam to samo z viki że po ostatnim razie poczułam luz , z Emą też pewnie tak będzie , ale dopóki karmie to biadolę :-p
no Emma jest tylko na pokąpielowym cycu , ale się go domaga bo jak nie dostała cyca po kąpieli to budziła sie w nocy 3 razy... :/ więc jeszcze ją karmię....
patrycja z tego co ja wiem to nikt w rodzinie nie miał takich problemów , tylko ja nagle szłam w domu i mnie zaczęło kolano boleć .. z nikąd jak po 2 tyg nie przechodziło to postanowiłam się wybrać do ortopedy bo mślałam że mi rzepka przeskoczyła a tu takie wieści :/
vegas martynka jest przesliczna:-)
vegas bardzo mi przykro.. mam nadzieje że nie będzie nic powaznego:*
doczytałam .. smutne wieści ... mam jednak nadzieję że teściowa z tego wyjdzie bez większych problemów

dorota110 super foty
a jaki masz teraz rozmiar biustu :-)
snoopy masz racę zrób sobie taka pamiatkową sesję :tak: to jest coś pięknego..
ja w sumie w zeszłym roku nie miałam dla samej Vi i nie wiem czemu.. ale będę robić co rok takie pamiatki :-)

anula nie przejmuj się ja jak się ni pomaluję też wyglądam jak siksa :-p a jak się pomaluję ubiorę to tak poważniej już :-D
wampi zdrówka życze :*
kama sama przeszłabym się na taka imprezę w remizie :-) ale my siedzimy w tym roku w domu ...niestety.. ale nie mamy po 1 opiekunki a po 2 Emma jest chyba za mała i bałabym się ją z kimkolwiek zostawić...:-(
mazia cieszę sie że wszystko ok z serduszkiem :-)

co do miseczek to ja mam 75 DD :/ a waga .. 55kg na 167cm .. to nie tak tragocznie.. rozmiar noszę 36-38 w zależności od rozmiarówki.. nogi mam jak patyki , a cyce jak balony.. wyglądam śmiesznie...!

snoopy ja w 1 ciązy przytyłam 7 kg tylko a mała ważyła 4260 , a przy drugiej ciązy 9 kg a mała ważyła 4kg :-)
po obu ciążach wróciłam do siebie po dosłownie 2 tygodniach i już nie miałam brzucha :-) z Emmą to nawet po tygodniu :-)
na szczęście ćwiczyć nie musiałam bo tego nienawidzę :no: :no: :no: :-p

u nas po świętach to chyba dopiero dzisiaj ;-)
wigiliabyła u mnie więc nie zdążyłam weść złożyć życzeń , ale mam nadzieję że czas świąteczny i poświąteczny spędziliście całkiem przyjemnie z rodzinkami i najbliższymi :-)

no więc wigilia trwała bardzo długo.. było nas sporo przy stole :-) lubię takie duże kolacje.. miło , wesoło... i bardzo przyjemnie sędziłam święta..
później znajomi jedni u nas spali bo z daleka przyjechali , więc cały kolejny dzień siedzieliśmy z nimi ,
kolejnego dnia jździliśmy odwiedzac innych , a następnego my gościliśmy znajomych :-)

mikołaj był bardzo bogaty w tym roku :szok: dziewczyny dostały tyle prezentów że nie wiedziałam kiedy będzie koniec ...
od plastelin , modelin , lalek , książek , drzewek interaktywnych , helikopterów, pociągów ze zwierzętami po pianina, koniki , misie , rolki i inne aż nawet szczerze wszystkich prezentów nie pamietam :no::-p
dosłownie wszystko co było możliwe to znalazło się w worku mikołaja :-) heheh
a dziewczynkom Miki się podobał bardzo :-) mamy pełno fajnych zdjęć i nagrań... super pamiątka będzie :-p




 
Hej. Teściowa będzie miała w pt operację. Podobno co najgorsze to za nią, ale operacja jest konieczna. To nie tętniak a krwiak, który się sączył, ale ponoć już się nie sączy. Będzie miała albo tipsa jakiegoś wkładanego albo będą jej oczyszczać to w mózgu. Jutro tam jedzie J. ze szwagrem i szwagierką, ja będę Majeczki /Chrześniaczki/ pilnowała, oj Martynka będzie wniebowzięta
p.gif
biggrin.gif


Kasiek Jurek z początku jak się dowiedział co się dzieje z teściową to powstrzymywał łzy, zapijał smutki piwem, teraz już lepiej bo i teściowa lepiej się czuje wg tego co mówi..
Snoopy o kurcze, to nieźle z Alicją przybrałaś:szok: No ale najważniejsze, że ciąża przebiegała dobrze, że nie puchłaś(?) w czasie ciąży a potem ładnie zrzuciłaś wsjo:-)
Kaamaa słodziutka jest Julcia:-):tak:
Dorota ja też bym Ci tak z 26 latek dała:-) Albo 27 nawet:-p Ale to dobrze, ja mam 23 lata, w marcu skończę 24 a gapią się na mnie jak na małolatę bo tak młodo wyglądam podobno:dry: Wkurza mnie to.
Fikusek fajnie, że święta udane:-)
Konniczynka marsz do ginekologa!:-p


Na temat odchudzania się nie wypowiem bo nie odchudzam się, ważę 49.6kg/50kg, zależy od pory dnia:-) Mam 160cm. Miseczkę 75D. Przed ciążą miałam rozmiar mniejszy. Ale uwielbiam swoje cyce:-D J. też:-D Więc jestem zadowolona, gorzej z brzuszkiem:-) Niby nie jest za duży, ale zawsze jest jakieś ale:-D W ciąży przybrałam 4.2kg, ale to już pisałam nie raz bo tematy bywały już takie:tak: No ale chudłam najpierw a potem przybierałam:tak:

Dzięki Laski za troskę o moją teściową;****
 
Wampi ja mam takie samo postanowienie noworoczne hehehe
Snoopy ja w ciąży nie jestem a wpierniczam za 5... R to w święta tylko pytał kiedy skończe bo non stop jadłam :-D co do wagi w ciąży to ja z Sebą przytyłam 22 kg i moja waga końcowa przed porodem to 77 kg. Po porodzie spadło 11 potem jakoś zeszło do 65.... na 4 miesiące przed zajściem w ciążę z KUba przybrałam 3 kg. Z Kubą przybrałam przez całą ciąże 18 kg i moja waga przed porodem to 86 kg ale ledwo sie ruszałam hehehe...... Po porodzie spadło 9 kg od razu a potem powoli baaaaaardzo powoli spadało do 75 i tak stało aż do wakacji tego roku. W wakacje spadłam do 64 kg i czułam sie bardzo dobrze w tej wadze... ale zaczełam jeść jak świnka hehe i znów skoczyłam na 75 ale tu dochodzą jeszcze hormony doustne... i zwalam na to wine :-D:-D
Koniczynko uciekaj do gina!!!!!
Fikusek super że świeta sie udały :)
Vegas trzymam kciuki za teściową,.... aż mi sie przypomnialo co my przeżywaliśmy z moja teściową :-(
Ale trzeba być dobrej myśli..... tule mocno :*
 
Patrycja to jakie hormony wcinasz, że tyjesz? Ja zażywam tabletki anty Cilest i na szczęście nie przybrałam nic od nich.
 
Vegas ja biorąc cilest przytyłam.... zaczełam brać w lutym i w marcu zaczełam tyć... po kg mieś... jak poznałam M waga ostro się wachała... aż w wakacje stwierdził żebym je zostawiła jak mam się czuć lepiej, schudłam do moich boskich 63:-D i to w miesiąc a w sierpniu przytyłam a we wrześniu to już w ogole się nie chamowałam a w październiku teścik i się wyjaśniło moje tajemnicze zajadanie wszystkiego:-D ja na kazdych tab anty tylam.... teraz chyba spiralę bym sobie zalozyla po porodzie, ale zapytam lekarza w poniedzialek bo wizyte mam:-) M też uważa że to chyba najlepsze wyjscie, ale sie nie zna:-D
 
Vegas teraz już nic ale brałam novynette, przez ok 2 miesiace bo potem zaczeły sie problemy zdrowotne i juz nie biore... w styczniu pewnie dostane inne :)
 
Snoopy ja po porodzie stosowałam 11 miesięcy plastry Evra. Bardzo sobie chwaliłam, ale po 11 miesiącach zaczęłam plamić w środku cyklu i stwierdziłam, że czas na zmianę bo te plamienia długo trwały jak dla mnie, strasznie to było niekomfortowe. Przepisała mi ginka właśnie tabletki Cilest i jestem zadowolona.
 
reklama
Vegas powiem Ci że co do antykoncepcji to najlepsza jest taka jaką stosowałam po Ali.... Zero sexu:-D Ale później jak się dorwie faceta to biedny jest:-D Co do plastrów jakoś nie jestem przekonana... O zastrzykach myślałam, ale ta spirala najbardziej mi w głowie utkwiła moja znajoma miała i bardzo sobie chwaliła;-)


A powiedzcie mi czy to że mam teraz mega ochotę na M jest normalne?? Z Ala w ciąży w ogolę mi się nie chciało... Miałam wręcz obrzydzenie do sexu... a teraz... jak by jakiś demon we mnie siedział, mogła bym co chwilkę i to bez zahamowań...
 
Do góry