reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

KASIEK- dziękuje, mi też się wydaje że zrobiła się "doroślejsza" na buźce :tak: _____________________________ WAMPI- ja miałam zakładany żel na szyjkę i nic, następnego dnia 12h pod oxy, zaczynałam od 4ml/h już nie pamiętam dokładnie a kończyłam coś na ok 40, położna co chwilę przychodziła i zwiększała dawkę, bo skurcze na KTG się na skali nie mieściły a mi tylko delikatnie brzuszek się napinał, a już jak zaczął się samoistny poród to i tak mi oxy podłączyli coby mała się nie rozmyśliła :-D______________________ Aaaa właśnie sobie przypomniałam że nie założyłam zołzie pampka na drzemkę :szok: :szok:
 
reklama
Ja sylwestra też w domu... No mam nadzieję że nie na porodówce :-D he he a swoją drodą to do mnie to jakoś nie może dotrzeć że za 2 tyg będę mieć moją dzidzię przy sobie...
 
No dziewczyny ale mi dosadziłyście :-D, naprawdę wyglądam starzej??? Ale cóż zawód Matka Polka trzeba wyglądać-he he:tak:. KONICZYKA moje piersi zawsze były jak piersi matki karmiącej a teraz naprawdę przy karmieniu to już wogule, za to K zadowolony, choć i tak ma teraz post. Najgorszy problem mam z kupieniem biustonosza-masakra jakaś.
A co do sylwestra to ja w domku z wiadomych powodów ale wcale nad tym nie ubolewam jakoś nie mam na to parcia. Ogólnie nawet jak pójdę do pracy to nie wiem jak to będzie z naszymi następnymi sylwestrami bo ja jestem fryzjerką i siłą rzeczy w pracy w tym zawodzie i w tym dniu siedzi i pracuje się jak najdłużej ale co tam życie pokarze a może co innego znajdę.
 
Kamma no i dobrze nie zakładaj:) Moja już ponad miesiąc chyba nie śpi i ani razu jej się nie zdarzyło zsikać:) Jest jest doroślejsza i chyba włoski jej ściemniały??

Mazia
jakie 2 tygodnie:p:p może i wcześniej:p

Dorotar
to jak moja teściowa też jest fryzjerka i nawet do 20 siedzi w sylwestra;/

Wampi
a ja chciałabym mieć trochę większe a na pewni równe bo jeden większy drugi mniejszy;/;/ Więc możesz mi oddać trochę:p
 
WAMPI ja to już sama nie wiem jaką mam miseczkę, u mnie w sklepach nie ma takich dużych a jak już są to z takim obwodem, że "5" razy mogę się owinąć, na giełdzie też problem, Ci co to produkują chyba nie pomyślą, że szczupłe kobiety mogą mieć wielkie piersi. I koło się zamyka.
 
hej :):):)
Liza my siedzimy w domku... bedziemy sie bawić z dziećmi :D:D
Mazia no już niedługo :) ja nie dotrwałam z ani jednym do terminu.... Sebusia mialam termin na 7 stycznia urodziłam 5 stycznia a KUbusia miałam na 18 lutego a urodziłam 11 także niewiem jak to jest przenosić ciążę :):)
Dorotar fajnie Ci waży bąbelek :D a te włoski ma zaje.... ste :):):)
Co do piersi to ja przed ciążą zamykałam sie na miseczce B i bardzo mi to odpowiadało... teraz mam D i chetnie komuś oddam ze 2 rozmiary :D:D:D:D
 
Gratulacje.Ciesz się,że masz chłopaka który Cię kocha i masz w nim wsparcie. Niejedna dziewczyna na twoim miejscu została sama z problemem. Spróbujcie...przeprowadź się do niego, będzie na pewno łatwiej wam obojgu stawić temu czoła. Myślę,ze dacie radę. Powodzenia
 
Hej laski:) Widzę temat sylwestra i rozmiaru miseczki;D My na sylwka siedzimy z dziećmi w domku, chociaż mama chciała żębyśmy poszli się pobawić,wyjdziemy tylko o polnocy:) co by popatrzeć:) A co do miseczki ja tęsknię za moim 75A:D Teraz mam 75C i znowu rosną...;/ Nie wiem czy ja gdzieś dostanę 75D.... Wolała bym nie... postanowiłam nie jeść już słodyczy bo ważę 75kg.... zgroza jakaś.... na brzuchu mam sam tłuszcz mięśni już nie czuję...
 
Mi po ciąży i porodzie piersi zmalały:szok::-D Takie małe miałam w podstawówce:-D Nie przeszkadza mi to, tylko mam teraz nieproporcjonalnie duży brzuch w stosunku do biustu:sorry2: Właśnie zjadłam czekoladę z pistacjami, na pewno nie pomoże mi to w przywróceniu właściwych proporcji:-p

Na sylwestra nie mam planów, nie licząc tego, że do 19 jestem w pracy;-)
 
reklama
Ja po Alicji wyglądałam lepiej niż przed zajściem w ciążę:-D wykonywałam kupę ćwiczeń, miałam dietę 1200kcal i było super:-D jak przestanę karmić (najpierw urodzić muszę:-D) to wracam do tej dietki i ćwiczeń, mam nadzieję że będę miała czas:-D co z tego że zadbana jak gruba bym była:-D wstyd by mi było przed M... On na siłownie chodzi a ja ciastka do dzioba wkładam, prawie jak ciężary:-)
 
Do góry