reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
netgirl straszne jest to co napisałaś o tym dzieciaczku ... aż ciarki po ciele przechodzą
ciche dni w domku? nie dobrze, ale liczę na, to że szybciutko one miną,
czasami i takie dni w związku są potrzebne - tak uważam bynajmniej.

Gratulacje awansu ! :)
 
Gratuluje awansu.U mnie w domku też ciche dni ale mam nadzieję,że jak mąż wróci do domku będzie już ok.Bynajmniej mam nadzieję,że uda mi się do niego przytulić.Macie może jakiś sposób na bolesne ząbkowanie???I od kiedy przestawic dziecko na mleko krowie.Ja wczoraj mojej małej zrobiłam kaszkę na zwykłym mleku i w nocy obudziła się z wielkim płaczem myślicie,że to mogło być przyczyna czy raczej zeby
 
mamamartynki na bolesne ząbkowanie nic nie polecę, może dziewczyny - bo moja Mała
ładnie znosiła wyżynanie się ząbków ... ale myślę, że jakiś dobry żel + gryzaczek schłodzony ?
Co do mleka krowiego, to może za wcześnie po prostu ? Wiki od dawna krowie mleczko pije,
ale podałam Jej nieco później niż Ty Martynce, nie wiem - a jakie do tej pory piła?
 
Netgirl no wlasnie u mnie ten sam problem.. Gdyby Adam byl tu to spoko moge pisac..a tak jeden es do niego to 60 gr a mam na miesiac 50zl wiec kurde.. z neta tez do niego moge wysylac wiec staram sie do nikogo innego.. mam nadzieje, ze u naszej Koszmarki:-)wszystko ok.. ja sie boje co to bedzie jak Wy urodzicie dziewczyny.. bedzie cicho pewnie:tak:

Mamamartynki ja nie dawalam jeszcze Lenie krowiego. daje jej to dla dzieci i tak chce do 3 r.ż. wiec nie pomoge Ci.. a na zabki yo u nas spr sie żel Calgel i czopki Viburcol N.. one jak zbawiene byly..

Mikusa pierwsze slysze, ze trzeba jakies petycje pisac:szok::szok::szok:matko jedyna.. ja caly czas chodze na te darmowe i nigdy z niczym takim sie nie spotkalam:tak:a moze ta Wasza lekarka ma podpisane cos takiego z apteka ze dostaje prowzije od sprzedanych szczepionek..
kurcze a wiecei co jak Leni byla mala to wolalam chdzic z nia prywatnie(tzn nie chodzilo mi o jakies tam przeziebienia) ale my mielismy powiekszone miedniczki w nerkach, do tego powiekszonew glowce przestrzenie miedzykomorowe chyba.. i stwierdzila, ze jak pijde na nfz to pewnie tego nie dopilnujaa do tego niczego sie nie dowiemy.. a tak wszytsko na spokojnie pan doktor nam opowadal.. super gosc z niego naprawde i widac ze kocha dzieci:tak:
 
Moze ja też się jeszcze wstrzymam.MI w przychodni powiedzieli ze nie zaszczepia mojego dziecka bo jest brak szczepionek i zadzwonia do mnie jak juz beda
 
Ja z Wiki nigdy do prywatnego lekarza nie chodziłam akurat, zawsze do przychodni normalnie :)
Szczepionek płatnych też nie brałyśmy, te obowiązkowe i załapałyśmy się na bezpłatną hIb - co mnie cieszy, bo się normalnie płaci za Nią :)

Ostatnio - parę dni temu małej kupiłam Bebiko Junior w kartoniku, płynne i wiecie co? a gdzie tam, łyczek wzięła i mówi FUUUUUUUUUUUUUJ - spróbowałam no i faktycznie hehe,
zresztą Ona do krowiego przyzwyczajona, a to zupełnie inny smak niż te modyfikowane :)

Kiedyś piła Bebiko, ale nie podeszło Jej, brzusio bolał i problem z kupką był,
a Bebilon piła najdłużej - smakował i wsio było w porząsiu :)
 
reklama
Melduje sie i ja :-) Nie było mnie 1,5tyg a tu ponad 25stron do nadrobienia... Ale wszystko przeczytałam, i oczywiście mało co pamiętam:zawstydzona/y:... tutaj, bo nie zaglądałam jeszcze na zamknięty... aż sie boje :-p

Witam nowe mamusie :-) Aniula widze że lubuskie... A skąd dokładniej jeśli można wiedzieć?

Netgirl gratuluje awansu:tak::-)
Famme hja też mam siare (tylko że od jakiegoś miesiąca) i znajoma położna powiedziała mi żeby jej nie wyduszać pod żadnym pozorem (też mam guzki i niekiedy bardzo gorące) jej nie wyduszać tylko właśnie delikatnie masować, i przemuwać sutki chłodną PRZEGOTOWANĄ wodo, bo jeśli będzie zasychać to kanaliki będą sie zapychać i wtedy mogą boleć i guzki mogą sie powiększać...
Polna trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze... zresztą napewno będzie :tak:
Baska to ty widze sama nie wiesz co chcesz:-p:-D ale obywszystko ułożyło sie po twojej myśli... cóż to za warunki postawiłaś?
Asiowo będzie dobrze zobaczysz... troche potęsknicie a jak wróci i sie do diebie dorwiecie :-p eh, pamiętam jak mój był w wojsku, jak przyjeżdrzał to dopiero było... zobaczysz szybk minie...
Zywa jejku w końcu sie kobito pojawiłaś... nareszcie... i bierz sie za tego robotnika a nie sie obijasz

A ja byłam najpierw kilka dni w domu mojego M. potem pojechaliśmy do mnie do domu gdzie jednego dna zrobiliśmy grila (akurat moja sis z chłopakiem była- oczywiście sie kłuciłyśmy non stop) no i chłopacy sobie popili troche a następnego dnia 11godzin rąbali drzewo swojemu teściowi (jakoś sie trzeba podlizać) przez 2dni M. leczył zakwasy ado dziś leczy odciski od siekiery ;-) No i jeszcze wczoraj przestawiał meble żebyzrobić kącik dla Kacpra... Jejku już sie doczekać go nie moge... Jak przyjdą moje pieniązki z zusu to zrobimy ostatnie zakupy i będe spokojnie wyczekiwać :rofl2:
Jutro idziemy do lekarza... ciekawe czy zrobi usg teraz czy będzie jeszcze czekałl do następnej wizyty za 3 lub 2 tyg... wyniki zrobione i odebrane, no i musze powiedzieć że troszke sie poprawiły... Dobra lece na zamknięty... obym na zawał nie padła

aaaa... Famme,Olenka co do solidnych i bolesnych kopniaków to ja też myślałam że te w 29tyg są silne, ale teraz wiem że tamto to było nic... Mały szaleje coraz bardziej...

A... do którego tyg maluch ma czas żeby sie odwrócić?
 
Do góry