reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
sali super, zazdroszczę Twojemu mężowi :-p ja się czaję na kolejny tatuaż ale już sama kurcze nie wiem. A Ty co byś chciała sobie wytatuować? jeśli to nie tajemnica oczywiście ;-)



Dziewczyny, ja się usunęłam z grupy..
 
Agateczka nie dziw się dziewczyną że są ostrożne nie raz miały do czynienia z jakąś no nie będę nikogo obrażać ale powinnaś zrozumieć:0
 
Myślę, że ta grupa w sumie nie ma sensu, skoro, tak jak już któraś napisała, jest już wątek zamknięty młodych mam. Trzeba po prostu czekać na swoja kolej.
 
anetka551 dokładnie jak dana osoba zdobędzie zaufanie wtedy będzie dołańczać to zamkniętej grupy i 2 są nie potrzebne.
 
jeden dzień na uczelni.. bez bb a ja już nie w temacie...
wybaczcie, ale nie jestem w stanie nadrobić taaaakiej ilości stron..
bo dyskusja się ostro rozwinęła..
można w skrócie o co chodzi w ogóle? Wybaczcie, że pytam, ale jakaś dziwna atmosfera się zrobiła i próbuję to zrozumieć..

Pozdrawiam
 
outstanding chodzi o mnie dziewczyny są złe po zniknęłam na pół dnia usunęłam zdjęcia ale napisałam, ze usuwam bo mój M zły ogarnęłam mieszkanie pokłóciłam się z nim i wróciłam i przeczytałam że się martwią czy to aby zdjęć nie skopiowałam że jestem dziwna itd także usunęłam się z tej grupy bo jest niby już jakaś zamknięta grupa i najlepiej będzie jak nowe osoby tam nie będą dodawane tylko osoby które zdobędą zaufanie.
 
Agato i dlaczego piszesz z taką pretensja,świeta nie byłas wiec troszkę pokory.;)

Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok;)
 
reklama
Hm... ja się trochę pogubiłam tutaj ;) W sumie to nie wiem o jakich grupach piszecie itp, więc się nie udzielam.Nawet nie wiem o co chodzi ;P.
 
Do góry