reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anula,fajnie jest gotowac dziecku, a jak jeszcze smakuje to już w ogóle. Wiadomo, że jak nie masz możliwości to lepiej kupić :-). Może kiedyś przejdzie Twojemu ojcu. Szkoda zycia na obrażanie się, mam nadzieje, że kiedyś pojmie.
 
reklama
Anulka fajnie by było jakbyś się zapytała:) To i tak super po tym jak opowiadałaś jak się zachowywał najważniejsze żeby między wami też się ułożyło:)

Burzowata może i masz rację kiepsko jakby jakaś miała sukienkę jak Ty;/ Mi akurat pół roku pykło na wiosnę więc szykowałam najróżniejsze zupki co kilka dni nowe warzywo:) A mniej wiecej od tamtych wakacji je to co i my:) Też myślę że lepiej to niż mate bo tym się będzie dłużej bawił:)

Gosdia fajna piłeczka w ogóle fajne zabawki tej firmy szkoda że drogie;/ A co Ciebie choroba łapie??

A nie mówiłam Wam mój mężuś mi rower kupił w tym tygodniu:D:D:D
 
fikusek U was ładna pogoda? U nas dziś tak było zimno, że P. musiał dosyć szybko zabrać Emilkę z placu zabaw, bo miała gęsią skórkę nawet na policzkach:sorry:
Moje dziecko zjadło porcję placków z jabłkami z dwóch patelni w ramach podwieczorku, ale chyba już kolacji nie zje, bo wygląda na zmęczoną, więc ją wcześniej położę. Idę ją wykąpać.

A co do gotowania, to ja Emilce rzadko gotuję obiady, bo nigdy nie wiem, czy zostanie zjedzone:sorry: Zazwyczaj Emilka dostaje obiadek ze słoiczka, a potem jeszcze jeden z mojego talerza, jeżeli akurat ma ochotę. Ostatnio wrócił jej apetyt, to się przestałam najadać obiadami;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiek, drogie sa;/. Ale Zosia ma parę rzeczy i chyba warte swojej ceny.:) Mnie przeziębienie bierze po wczorajszym spacerze. Poszłam jak taka idiotka w kurtce jesiennej,bo zimową miałam u mamy, ale już zabrałam i czapkę i szalik:p.

Zosia śpi już 2godziny. Bedzie szalec do 21 znowu.
 
Liza to przepraszam, bo nie to miałam na celu. A po co rasowy pies, ja to się nawet nie zastanawiałam nad tym, żeby psa rasowego kupować, tylko do schroniska pojechałam, tam tyle piesków czeka aż je ktoś zabierze.
Skoro jest tak jak piszesz, to pewnie, bierz pieska :tak: na pewno będzie Wam wdzięczny :tak: Moja Luna to takie kochane stworzenie :-p
W ogóle myślę, że dzieci powinny wychowywać się w towarzystwie jakiegoś zwierzaka :tak: żeby potrafiły się nim zajmować, żeby wiedziały jak się z nim obchodzić.
a byłaś kiedyś w schronisku? jeśli nie, to ostrzegam, ja płakałam jak głupia! wszystkie psy szczekały, skakały, piszczały, a jak tylko przechodziłam dalej to już był spokój, bardzo chciały zwrócić na siebie uwagę..
Nic sie nie stało ;-)

Liza nawet jak wyłączysz stronę a napisałaś już coś w oknie odpowiedzi i zamknęłaś stronę bez wysłania tego to i tak zostaje, ja tak dzisiaj zrobiłam napisałam "cokolwiek" teraz włączyłam forum i jest wszystko, więc nie wiem jakim cudem Ci odpowiedzi wcięło :dry:
Własnie slyszalam o tym i otworzylam ostatnio otwierne strony i posy nie bylo wiec niewiem dlaczego! :dry:

aaa kto się orientuje. koleżanka która prowadza synka do zerówki mówiła że obowiązek puszczenie 5 latków do zerówki(grupy 5latków w przedszkolu) zostanie zniesiony w następnym roku. ktoś pomoże mi zweryfikować to?
Moja panna Chodzi do zerówki szkolnej, pytalam sie nauczycielki co wkoncu to ona mowi ze nic narazie nie wiadomo ;] slyszalam o tym ze obowiazek maja miec dzieci urodzone od stycznia 2006 do sierpnia 2006 reszta to zalezy od szkoly i tego czy jest przygotowana na takie zmiany. U nas szkola jest swietnie przygotowana wiec Hania na bank idzie do 1klasy od wrzesnia, a Daniel za rok do zerówki :-)



Hania 30min temu miala 38,1 goraczki, dałam nurofen, nasmarowałam i pod kołdre polozylam i brak mi sil... :-( kaszle od wczoraj i daje jej Lipomal, widac cos ją wzielo znów... pewnie w szkole złapała bo skąd? oby reszty nie zarazila.... i lekko to zniosła! wrrrrr..... ehhhhh
milego wieczorku......
 
burzowata ja myslę że już za późno na taką zabawkę.. ona jest raczej dla dzieci które tylko leżą na pleckaqch i ze szczęscia machaja nózkami i łapkami i wtedy je to bawi.. a teraz to już zacznie ci siadać raczkować i zabawka będzie stała "jak nowa" pomijana przez dziecko..
mata też raczej służy dziecku tak do pół roczku a póxńej to już tylko jako cieplejszy koc pod tyłek :tak:

fikusek te łózeczka co pokazujesz tez świetne.. a jakie fajne wzorki..:-)

no ze z płyty to fakt minus bo się tatuś duży położyć nie może bo zarwie :-p ale ja się kładłam na tym z Viką i nie zarwałyśmy ;-)
no i te płytowe ładniej wyglądają .. a drewniane są lepsze jakościowo..
to już trzeba wybrac osobiście czy chce się wygląd czy solidne łózko :-p

 
konczynka u nas zimno bylo ale my bez wzgledu na tem wychodzimy na dwor:-)
kamcia mi tez sie podobaja te lozcezka ale alan ma duze swoje wiec nie ma sensu mu kupowac ale napewno bym kupila cos takiego jak by mial normalne:)
liza zdrowka dla Hani:)

ja zaraz ide z T na bilarda:)

a co do zabawek firmowych to warto wydac kase bo sa bardziej wytrzymale i nie pekaja po pierwszym upadku:-)
jak chcecie to ja mam 2 zabawki do sperzedania z playskool:-) to firma moim zdaniem na poziomie fisher price:)
mam o takie,ta pierwsza to zolwik czy cos takiego co jezdzi ,gra i ma fontanne z pileczek,mozna ustawic tez by stalo w miejscu:) a druga to baczek gdzie wrzuca sie pilki:)
SDC11360.jpgSDC11335.jpg
 
Burzowata super ta zabawka mi się bardziej podoba inny model z tej firmy o taka:
Little Tikes 160F ~ MUZYCZNY OCEAN 3w1 ~ PROMOCJA! (1925636933) - Aukcje internetowe Allegro
kupiliśmy ją mojemu bratankowi teraz ma 8 miesięcy i nadal bardzo go interesuje więc moim zdaniem to trafiony zakup :tak:

Gosdia bardzo fajna ta piłeczka widziałam ją na żywo, a co do zabawek z FP to też moim zdaniem są warte swojej ceny, lubię tą firmę.

Kamcia widziałam te łóżeczka, są świetne u Julki dużo się dzieje na ścianach więc jeśli jeszcze bym dodała bogato zdobione łóżeczko to by się "*******nik" zrobił i chyba padnie na to łóżeczko które pokazywałam jeszcze moja mamuśka ma w Ikei zobaczyć, za 2 tyg jedzie do Wawy na szkolenie to zajedzie przy okazji.
Dokładnie mam takie samo zdanie odnośnie łóżeczek, drewniane są solidne ale trochę "oschłe" jak dla mnie a te które kupimy i tak za kilka lat trzeba będzie na większe wymienić, więc mam nadzieję że płytowe da radę, a później chciałabym Julce metalowe kupić są świetne jak dla mnie :-)

Fikusek my też wychodzimy codziennie, lubimy się hartować a że zima idzie to jeszcze dużo zimniej będzie trzeba się przygotować na mrozy :tak:

Liza bo musisz nacisnąć w lewym dolnym rogu "restore auto-saved content" i wtedy wraca cała treść.


Julka się usypia a ja siedzę ze świeżo wyciśniętym soczkiem z pomarańczy pychota :-)

Dziewczyny ma któraś z Was wykupioną polisę na życie? myślimy z J żeby coś pokombinować ale zupełnie nie wiemy jak się do tego zabrać, czytałam trochę w necie ale praktycznie nic nie rozumiem z tego bankowego "bełoktu" :dry:
 
umi - no Twój Kacper jest niemożliwy, wesolutko masz z nim napewno :-D

gosdia - ten rosół zawsze wychodzi mimo wszystko inny w smaku,ale udaje mi się żeby był klarowny a nie jakieś męty;-) Michał pierwszy raz kąpał małego,bo ja się bałam :D nie chciałam Go uszkodzić,a jemu to idzie ładnie,więc się nie upieram jakoś szczególnie:p

liza - zdrówka dla Hani :)

byłam właśnie w Tesco na zakupach....zimno jak w dupce...nawet nie brałam Jacka z sobą,bo żal go na taką zimnice wyciągać, Michał miał jakieś kwitki do wypełnienia,ale został z nim oczywiście. Teraz się kiziają u małego w pokoju:) Miki odkrył w sobie talent wokalny i śpiewa kołysanki ha ha :-D powinien się do mam talent zgłosić ;p
 
reklama
młoda nie wiem dlaczego nie odpowiedziałas nic na moje pytania...
czy lekarz kazał ci odciągać to mleko??
co wogóle powiedział?? ile ma dzidzia cm ?? co badał dokładnie ??
yyy co jeszcze aha na kiedy masz dokładny termin??
no i 4 d tylko prywatnie .. to nie jest obowiązkowe to tylko zachcianka rodziców a za zachcianki trzeba płacić..
mój lekarz powiedział ze na 2d widać lepiej ewentualne wady czy coś niż na 3-4d a to 4 d jest po to aby obejrzeć obraz dziecka.


Powiem Ci tak, że lekarz powiedział że lepiej abym nie odciągała ale jak mnie bardzo bolą i już czuje że mi cieknie po staniku to mogę tylko nie często. Co do cm dzidzi nie powiedział nam. Badał Tętno i serduszko jak bije. NO to ja wiem że 4d są tylko prywatnie, a pytam się tylko dlatego że bardzo chcemy z moim mieć pamiątkę tylko że lekarz nie daje zdjęć i musimy iść prywatnie.
Przepraszam że nie pisałam przez weekend ale byłam u mamy i nie miałam czasu na zajrzenie.
Pozdrawiam:):)

 
Do góry