reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Helloł


Lana ja też słyszałam, cholera gotuje się we mnie chłopak miał tylko 27 lat!


Ewi moja mama ma naturalne kruczo czarne włosy, ja sama 2 lata malowałam się na czarno, całą ciążę nie malowałam włosów i takim sposobem zeszłam do brązu, ale znowu myślę o czarnym :-D
 
reklama
ewi44 no ja caly czas teraz mam czarne:) dziekuje:)
Lana no ja nie mialam jeszcze rozowych ale wszystko przede mna , no ja w ciazy tez nie farbuje a;e po musze bo juz mi widac przejasnienia:)
kaama jak tam??
 
Farbowanie włosów w ciąży jest w pełni bezpieczne!, ale ja i tak bałam się że zaszkodze dziecku, miałam fioła na punkcie ciąży :-pfarba mnie brzydziła, ale nie powiem wyglądałam okropnie, od czubka głowy do połowy miałam ciemny blond (naturalny) i druga połowa czarne :-D.
 
kaama oczywiscie ze farbowanie wloow nie jest zabronione w ciazy ale ja jakos mimo tego ze jestemfryzjerka nie fabuje ich:)
beacia858 my sie nie znamy hej ewelina jestem
młodamamusia a ty jeszcze nie na porodowce??
Lana ja mam dac foto w blad wlosach??:)
 
beacia pamietamy ;-)
młoda zaskakujesz mnie :-D :-)

Ja wlosy farbowalam w ciazy ;-) a teraz od prawie 1,5 roku nie farbuje, mam swoj kolor ;] który bym z checią przyciemnial :dry:
 
reklama
Niunia no jeszcze mnie tam nie wywiało :-D
Liza ja sie sama zaskakuje .
Wczoraj mnie brzuch pobolewał . Dzisiaj tonę w śluzu .

Pytanko do mam ktore juz rodziły . :
POwedzcie mi a maluszxek moze sie jakos przygotowywac do porodu ? Moze stać się leniwy ?
 
Do góry