reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej
młoda twarda sztuka z ciebie :p

Ja do Klaudix nie mam kontaktu ale jak wtedy pisala ze jedzie nie tylko u nas, tak zniknela,wiec juz napewno ma maluszka przy sobie, wiec teraz czekamy az sie pojawi :tak:
 
Hej Wam.
Nie mam dzisiaj jakoś weny na pisanie, i humoru z resztą tez brak.
Klaudix już napewno urodziła. nie mogę sie doczekać relacji.:tak:
 
Niunia Ty teraz masz naturalny kolor włosów? Na tych zdjęciach co wczesniej dałaś?Czy te co na avatarze to Twoje naturalne? TYak się pytam bo ciekawi mnie jakim cudem niektóre dziewczyny maja takie czarne włosy.:-D mam jedną koleżanklę która ma naturalnie czarne jak węgiel włosy.

Lana Oj Julka Julka Julka.
 
Ostatnia edycja:
Ewi44 moj naturalny kolog wlosow to brazowy ale jako fryzjerka ekasperymentuje czasem, mialam braz, blad ale oststecznie zostalam przy czarnym;d:)
Malwina gratuluje przespanej nocki malej:)
 
reklama
Witam

Ale jestem szczesliwa Zuzia poraz drugi przespała całą noc!!!:tak::-D

lana współczuje nocki, a to Julka cały czas do Was przychodzi spac??

ewi a co sie stało ze humorku nie masz?

Chciałam wam fotke wrzucić jak Zuzia sie popisała ale czytnik mi nie działa:wściekła/y:
 
Do góry