reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej wszystkim!

Niunia tez myslalam ze czarny to Twoj naturalny. bardzo Ci w nim do twarzy
Lana to mowisz mialas dzis prysznic z rana... slodki avatar :tak:
Ewi dlaczego masz zly humor?
 
reklama
widze, że o farbowaniu rozmawiacie. ja tez w ciązy farbowałam raz włosy, a poźniej mnie nastraszyli, że sie może łyse dziecko urodzic, albo rude.
 
Kama no ginka mi kazała liczyc . I ze jak na dobe nie ma 10 ruchów to mam przyjść .
Wczoraj zaczynałam liczyć od 15stej i jest 10 ruchów.
 
młoda mi ginekolog mowil ze na godzine mam naliczyc 10 ruchów, a jesli ich bedzie mniej to dziecko niedlugo wyjdzie albo cos zlego sie z nim dzieje. ale co lekarz to innaczej mowi
 
mloda ty no nas zaskakujesz:) moze skoro toniesz w sluzu to sie wkoncu ruszy i przyjdzie na swiat twoj maly mezczyzna:) ale moze idz do lekarza i na sciemiaj ze jest mniej ruchow
zupka nie nie jest moim naturalnym koorem ale dziekuje ja sie najlepiej czuje w tym kolorze:)
beacia mi tez tak mowia:)
moj dziadek ostatnio uslyszal w radio ze kobieta w ciazy nie powinna patrzec na ksiazyc bo dziecko lyse urodzi ale ja jakos w to nie wierze;p:-D
 
Młoda to chybaw porządku, dla pewności możesz pójść na IP na KTG przez 30 minut posłuchasz sobie bicia serduszka i będziesz miała pewność że wszystko w porządku.
 
mloda moj Kacper byla bardzo ruchliwy, a w dzien przd porodem przez 2 godziny lezenia na łóżku(bo tak kazala mi liczyc ruchy dziecka) poczułam go 8 razy, no i na drugi dzien wyszedl ;p :)
niunia o ksiezycu tez slyszalam, ale ze w pelnie nie wolno na niego patrzec, ale to brednie. ja sie patrzylam i moj kacper mial pelno wloskow
 
reklama
Do góry