reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Angel w upichćmy coś jest przepis na placuszki bananowe:tak: Jak zrobisz to podrzuć mi jednego:-p;-)
 
reklama
Ania dzieki znalazłam:) Ale najpier obiadek a pozniej placuszki, jak zrobie to sie pochwale:):) i chetnie poczestuje:):)

zmykam zjesc cos dobrego, bo burczy mi w brzuchu:):)
 
A Wy pipki jedne nie chcecie mnie na zamkniętym,a ja tak chciałam wasze fotki pooglądać:-( Żartuję...Wcale się nie wpraszam:-p Ale mogłybyście wrzucać po jednej fotce też tutaj żebym i ja mogła Was podziwiać:tak:
A w ogóle to gdzie Chwilami się podziewa???Pewnie zajęta...Albo też weny jej brak.
 
Angel to super koleny mężczyzna sie rodzi:-) jakos wiecej dziewczynek sie rodzi - zauwazylyscie.. jak ja lezalam w szpitalu to przez 2 tyg urodzil sie jeden chlopczyk i 9 dziewczynek:-)
Ewi od 16 tyg bralam leki na podtrzymanie i to przerozne, bo brzuch jak twardnial tak twardnial.. ale na szczescie nie musialam przenosic - zastrzyk zadzialal.. ale niby mowia, ze urodzilam juz w 40 tc+1d:-D bo Leni urodzila sie o 4.20 rano 13 kwietnia a na 12 mialam termin:tak:a tak chcialam 13 urodzic bo sama jestemz 13:-)to moja szczesliwa liczba:tak:
Co do spania z dziecmi moja Lena to przez 10 miesiecy nawet nie chciala z nami lezec w lozku, wolalala swoje lozeczko..dostala smoka, przytulanke i jej nie bylo..:-) teraz przychodziw nocy i odwraca sie do mnie pleckami i ciagnie za palec zebym ja tak objela reka i tak spimy:-D moj pieszczechu maly.
a w ogole moje dziecko gada przez sen(ja zreszta tez).. wczoraj sie krecila i krecila i powtarzala nie nie nie... nie ma nie ma i jeszcze taki ruch reka robila:-D:-D:-Dmyslalam, ze padne;-)
 
femme fatal mi niedawno suczka zdechła. Strasznie mi było jej szkoda, bo mam ją od czerwca 2005(czyli kiedy w ciążę zaszłam) i przyniosłam ją od mojego T. Mały to ją uwielbiał. Fakt faktem, że non stop ją męczył, wpychał jej palce gdzie tylko się dało:-D:-D:-D ale ona nigdy go nie ugryzła tylko czasem lekko złapała zębami, ale nie zaciskała ich, a najczęściej to po prostu uciekała jak za bardzo jej dokuczał. Jakoś ponad miesiąc temu coś ją złapało, a że mieszkam na wsi to weterynarz się nawet na psach nie zna no i niestety nie potrafił jej pomóc, a wręcz przeciwnie jak jej dał jakieś zastrzyki na wzmocnienie to przystała już po nich chodzić.

Ja podobnie tak jak wy jak nawet mam czas pisać to zazwyczaj nie mam weny, strasznie dużo do czytania zawsze mam i często później się sama w tym gubię i później nie wiem co miałam napisać:sorry2::sorry2::sorry2:

Trzymam kciuki za koszmarka, żeby wreszcie urodziła.
 
A ja juz po obiadku:) teraz chwilka przerwy a pozniej zrobie te placuszki:)

Basia A u nas w tym roku sie urodziły 3 dziewczynki i tyle chlopców ze szok chyba z 10 jak nic:) Wiec u mnie we wsi przewaga chlopczyków jest:) słodziutka ta Twoja Lenka:)

Ma ktos jakies wiesci od koszmarka????

Ania jak to nie masz wstepu na zamkniety? dziwne... Zywa Cie doda jak tylko sie pojawi na pewno:):) I bedziesz miała ogladania i komentowania cały dzien:):)

Musze sie pochwalić:) Brzuch mi opadł:):) Teraz to zauwazyłam, w koncu cos sie dzieje:) Jak myslicie dlugo jeszcze? hehe To napewnbo przez te schody dzis tez musze sobie pochodzic nie ma co:)

Jak wam mija dzien??
 
Angel to super, ze brzusio odpadl tzn ze dzidzia wstawila sie do kanalu:tak:
A pisalam do Koszmarka ale nie odpisala wiec nie wiem, czy juz po.. czy moze spi.. jak tylko sie czegos dowiem to dam znac..
Aha Angel a Twoj nr ma ktos??
Dziewczyny
KOSZMAREK URODZILA
Weim tylko, ze malutka wazy 3200:-)
Monia rodzila od wczoraj od 20 i mowiela ze niedawno urodzila.. bidulka tyle godzin:-( ale dala rade.. nawet slyszlaam jak malenstwo placze:tak:ahh
Monia opowie jak wroci:tak::-)​
 
Ostatnia edycja:
KOSZMARKU WIELKIE GRATULACJE :0 NARESZCIE CI SIE UDALO. WRACAJCIE DO NAS SZYBCIUTKO
Jejku tu takie wieści a nikogo nie ma... Dziewczyny no... Ależ sie ciesze :) No ale faktycznie sie troche namęczyła... Najważniejsze że wsio oki...
Angel mi to jakiś tydzień temu mówili że mam brzuch nisko, ale ja mam taki cały czas... A u ciebie może sie coś zacznie... teraz twoja kolej...
Famme ja mam termin na 26września, ale chciałabym urodzić 15.09 (bo ja jestem z 15.10, moja mama 15.11 i było by co miesiąc) albo 14.10 (byłoby dzień po dniu, mały 14,ja 15, mój tata 16) no albo 15.10 w urodziny ale ten 14.10 i 15.10 to niemiżliwe raczej...
Ewi a Luteina to też jako na podtrzymanie sie liczy? bo ja brałam dość długo, ale wole urodzić wcześniej...
Baska no właśnie wszyscy mówią że tyle dziewczynek sie rodzi... Np. na wrześniuweczkach to ma być tylko 3 albo 4 chłopczyków reszta dziewczynki a znowu wśród moich znajomych sami chłopcy sie zapowiadają...

Ja do pisania też weny nie mam, ale trzeba pisać bo tak to nam w końcu stanie duskusja tutaj...
A Żywa poszła do nowej pracy, znalazła nowe koleżanki i nas już nie potrzebuje:-( Żarcik... Ciekawe jak jej tam idzie
 
Kasia Luteina też się liczy jako podtrzymnie. Zawiera hormony odpowiedzialne za prawidłowy prebieg ciąży Ja tez cała ciaze ja aplikowałam, a nnna dodatek zastrzyki na rozkurczanie.

Koszmarku gratuluję!!!
 
reklama
ANIU - nie no poprostu dużo rzeczy leżało nie tam gdzie trzeba to najgorzej się zabrać ale poszło szybko ;-)
A kotek 5 lat ma dopiero pewnie że byłam już u 3 weterynarzy z tego w klinice dla zwierząt ... dostaje kroplówki i wspomagacze ale wszyscy kiwają głową ... jak przez ten tydzień nic się nie poprawi to trzeba będzie go uśpić chyba żeby nie cierpiał ... :-(

MADZIK - obyśmy w święto zmarłych się nie rozpakowały bo to dopiero lipa będzie :-p

BAŚKA - Hehe takie gadanie przez sen fajne jest :-) moja siostra gadała nie wiem może dalej gada już z nią nie mieszkam bo swoją rodzinkę ma :-p i też zawsze się buntowała przez sen :-p a ja się tylko śmieje :confused: moja mama zawsze miała ze mnie bekę bo pół nocy potrafiłam się śmiać i weź wyczaj o co chodzi :-p

ANGEL - no no jeszcze troszkę pobiegasz po tych schodach i siup też będziesz miała swojego bąbla przy sobie :-)

GRATULACJE DLA KOSZMARKA !!!! DZIELNA DZIEWCZYNA ! :-)


 
Do góry