reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Aniu współczuję...Teraz coraz młodsi ludzie umierają... A rak to paskudna choroba...Twoja Niunia na pewno jakoś bez Ciebie wytrzyma.Nie martw się,bo jak mus to mus.A jak w ogóle w nowej pracy?No i mnie poproszę do zamkniętego,bo muszę fotki pooglądać:-p
 
reklama
hehe widze ze mlodych mam jest coraz wiecej!!:D tych oczekujacych też:D
mi zostalo jeszcze 15 tygodni:)dzidzia kopie mnie praktycznie caly czas:) ale tez dlugo czekalam na pierwsze ruchy:) teraz zaczynam sie rozgladac za tanimi i dobrymi sklepami bo niedlugo zaczne kompetowac wyprawke:D na bb jest duzo przykladowych.martwi mnie tylko kwestia mojego ubezpieczenia...chyba musze sie zarejestrowac jako bezrobotna,,....orientujecie sie jak to jest??
 
Kasiu jeżeli już się nie uczysz,a nie jesteś nigdzie zatrudniona to musisz zarejestrować się jako bezrobotna.Przynajmniej tak mi się wydaje.A kiedy poczułaś pierwsze ruchy?
 
Czesc Dziewczynki wreszcie znalazlam chwilke zeby cos naskrobac :D:D Dzieciaczki spia wiec chilka odechu :) Ogolnie u mnie wporzdaku tylko mniej czasu na wszystko :p

Femme no Filipke juz tak nie zwaraca uwagi na nia :p takze jest spokoj bo ani nie wlazi do lozeczka jego zainteresowanie siostra szybciutko minelo :p Czasami go bierze na amory to chce jej buzi dawac ale to tylko czasami !! Wiec jestem haooy bo myslalam ze bedzie bardziej zazdrosny :p:-)aaaa.. i jesce mam pytano co do tego kotka :DD: bo slyszalam ze kotki przenosza bardzo rozne choroby i w czasie ciazy nie powinno sie przebywac z kotkami ( ale nie wiem na ile to jest prawda) a najgorsze ponoc sa kuwety ??

Minika witam Cie wsrod nas :)Gratuluje fasolki :) A moja reakcja na ciaze byla podoba placz i szok ale po chwili przeszlo :p , a przy drugiej bylo tak samo tylko nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac :p

Asiowo to gratuluje :) Pewnie bedziesz mama chrzesna ??:D:D: ii mam pytano :p Jak u Was ze spaniem Paulinki ?? Bo moja coraz mniej spi ?? Ile Wam w dzien przesypia i ogolnie ile nie spi ??z gory dziekuje :p

Julita witam Cie :) Gratuluje coreczki :)

Netgirl to napisz jakis dobry sposob na szybkie schudniecie :D:D heheh

Koszmarek trzymam kciukorsy :)

Kasia F87 kolacja to dobry pomysl :) Przez zoladek do serca :p:p:-)

Angel teraz Twoja kolejka i kazda chyba z nas ma takie wrazenie ze przenosi :) Poprostu samo wyczekiwanie jest meczace i nie dziwie sie Tobie bo ja chwilami mialam dosc !! O dzidziusia nie masz sie co martwic kazdy lekarz powie Ci ze nie ma zagrozenie jezeli ciaz przebiega prawidlowo , ale skoro nie masz ochoty to sie nie zmuszaj :);-)mi pomaglo mycie podlogi na kolanach i dzien wczesniej bylam na basenie troszku poplywalam i mysle ze to tez duzo dalo :)

Baska no masarz szyjki to akuart nie bardzo przyjemne ja myslam ze mojego gina rozszarpie :/:angry:

Ewii to wspolczuje :) I kuruj sie kochana szybciutko :) a z tym przenoszeniem to troszke przesadzili chyba 3 tyg :shocked2:

Aniu ja to jak wene zlapie na sprzatanie to caly dzien potrafie sprzatac i uwielbiam pozniej siasc wieczorem i popatrzec jak pieknie wysprzatane :p
 
a to foty z naszych wakacji
910c05a597d85611a4c3753b020b59b7,6,19,0.jpg
29a147ba3445c100d97249cc27b6969a,6,19,0.jpg
e59bd87cb031b8d907dc6c7d04e5ab13,6,19,0.jpg
cbae259cf696abe62463b3acfd701495,6,19,0.jpg
c65f381da11d5472f7574b0e0f6a4010,6,19,0.jpg
e7a8f78e552132cdebf9c795bfbfe2b9,6,19,0.jpg
5ae0b43ac08aae782c759969130cafee,6,19,0.jpg
017f944e7b583333cf734779f93fcff3,6,19,0.jpg
6486fc04b1de06ae5e6da52a9886fa65,6,19,0.jpg
45b1fa84d70312d6f052b285633ffd9a,6,19,0.jpg
2d297a1a8774cb0fb35de8a22b89755f,6,19,0.jpg
 
Witam!
Miska... Paulinka róznie spi... raz ma dzien, ze wstaje tylko na cyca i idzie dalej spać...a raz bryka cały dzien jak wczoraj:nerd: ale ogolnie spi duzo:tak:

Wczoraj sie załamałam... :-( spojrzałam w moje krocze i ... tam gdzie miałam załozony ten szew, który po zdjeciu okazało się, ze rana nie jest do konca zsrosnieta... rozeszło się to:-( i teraz mam otwór na 6cm:-:)-:)-( przeraza mnie to... narazie i tak musze czekac az sie połóg skonczy i mykam do lekarza. Albo mnie zszyją jeszcze raz (w co watpie) albo nie będę w ogole mieć przyjemności z seksu... załamka:-( a ten widok mam cały czas przed oczami, przerazający.
 
Oliwka super fotki:tak: widac ze wyjazd sie udal:-)

Asiowo kurcze to za szybko zdjeli Ci te szwy:confused: bez sensu:wściekła/y: Ja sie do dzis nie odwazylam spojrzec jak to wyglada.. Jak sie myje to czuje jedynie taki zgrubialy sznureczek:confused:wiecie o co mi chodzi taki rulonik.. ale nie odwazylam sie spojrzec.. A widzial i mowil, ze on by w zyciu nie powiedzial, ze cos tam mialam..:zawstydzona/y:
 
Hejo!!

To znów ja!

Asiowo ale kapa, chyba zeszyli to na odwal sie:/ szok:/ Albooo Ty za bardzo sie wyginałaś i sie rozwaliło:/ Zagoi sie na pewno:):)

Basia a ja bym pewnie co chwilke patrzyła czy cos sie zmneiniło w tej ranie, taka jestem:) hehe

Oliwka ale swietne fotki: Miło popatrzec jak sie młoda mamusia dobrze bawi:):) I w ogole nie widać ze masz 2 dzieci:szok::szok: Z taka figurka to na wybieg mozesz isc:):) pozazdroscic:)

Miśka koncówka jest najgorsza....:/ A jak byłam w połowie to tak sie konca nie mogłam doczekac a teraz sie tak wlecze ze szok..... Ten suwaczek mnie dobija hehe:D:) OJ zazdroszcze koszmarkowi ze juz po wszytskim jest, meczarnia bo meczarnmia ale po wszystkiemu juz ma....

I co? Wczoraj to lazenie po schodach mi gowno dało a z 30 min łaziłam i tak sie spociłam ze szok, dzis tylko jak wstałam to mnie tak łydki bolały ze myslałam ze sie nie pozbieram. I to chodzenie to neizle meczace jest chyba juz nie bede chodzi tylko wezme sie za podłogi co tam ze myłam wszystkie przed wczoraj jak bedzie trzeba to 3 razy dziennnie bede myła. Odwala mi... Dobra nei zanudzam:D

Co tam u Was??
 
OLIWKA świetne fotki!!! takie typowo wakacyjne...z dziecmi... ja chce z moim S jechac gdzies na3 dni tak za 2 tyg, niestety tak krotko bo u niego ciezko z wolnym:(ale dobre i to!!!!!!!!!ANGEL no to teraz czas na ciebie, malenstwo napewo lada dzien z ciebie wyskoczy:p KASKA 19 ja akurat jestem w tej samej sytuacji, skonczylam szkole i musze sie zarejestrowac w bezrobotnych. akurat bylam w czoraj, bylam pierwsza w kolejce, babka mowila mi ze mnie poprosi nie miala czasu bo gadala z inna. i tak czekalam 2 godziny w tym czasie bylam sie jej spytac czy moge w koncu sie zarejestrowac a ona za kzazdym razem ze nie ma czasu. na koncu wybuchlam, powiedzialam jej swoje...te mokwy nic nie robia tylko plotkuja...i poszlam! dwie godziny czekania i nic! ile mozna...pojde innym razem moze bedzie ktos inny a nie ta *****
 
reklama
MISKA - ogólnie zwierzaki nie tylko koty od nich się toxoplazma bierze ale od samego przebywania przytulania czy nawet całowania pupila nie można się zarazić trzeba uważać na kuwety no ogólnie kupy kontakt z jakąś krwią czy wymiocinami ... w sumie tak jak z AIDS miej więcej ;-)

OLIWKA - Super foty :-) dobrze że wyjazd się udał :-)

ANGEL - SEXIK ! a nie tam mycie :-p ja słyszałam że to najbardziej skutkuje :-p

OLENKA - też bym wybuchła :wściekła/y::no::angry:

Wczoraj jednak przyjechały do mnie koleżanki beka była straszna :-p
siedziałyśmy plotkowałyśmy bla bla bla mała je skopała aż przyszła godzina 23 i sie zebrały do wyjścia poszłam je odprowadzić do samochodu a tam co ?!
KLUCZYK NIE DZIAŁA :-p :-D nie mogła go otworzyć no i kombinacja co teraz :-p zadzwoniłyśmy do speca od takich przypadków no ale on sobie za taką usługę 130zł krzyknął to stwierdziłyśmy że zanim on przyjedzie i jeszcze pewnie też coś popsuje to lepiej szybę za 50zł wybić :-p to koleżanka wybiła ( skubana jaka twarda nieźle trzeba było pierdzielnąć żeby poszła :baffled: ) no ale sobie rękę pokaleczyła to do mnie do domu żeby to przemyć jakoś czy coś ... no i okazało się że drzwi od klatki się zamknęły :-D:-p Godzina już była koło 24 a Kuba spał z ogromnym bólem głowy więc to że dzwoniłam domofonem wołałam poszłyśmy na około przez ogródek w szybę zaczęłyśmy walić ale oczywiście też nic :-p ale przykukałyśmy że sąsiad nie śpi i otworzył nam domofonem w końcu :-p
Ale beka niesamowita no i wkurz że Kuba tak twardo śpi :wściekła/y::no: niecierpie tego ... go obudzić to graniczy z cudem a jak by się coś działo albo jak np zaczne w nocy rodzić ?! :szok::baffled: więc i mu się opierdol dostał no ale później było już ok :-p

Się rozpisałam :-p
 
Do góry