reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

anetka no to koniec laby ;-)

Ehhh ide do małego, juz zaczyna jeczec, zaraz cyc i pewnie po 19 zasnie:tak: zajrze jak juz bede wolniejsza:-p
 
reklama
Daffi ok, jak Ci się chce to możesz poszukać ;-) tylko tak jak pisałam, nie może być dłuższe niż 150 cm.. no i też żeby nie kosztowało zbyt dużo :-p myślę, że tak do 400 zł.

no ba:D ale tak przygladam sie temu lozeczku co ty znalazlas i sama sie w nim zako****e:D
dobrze ze szuflada na posciel jest... z tym ze ja kocham z ciemnego drewna.. no ale zaczyna do mnie przemawiac to lozko:D

edit:

a wiec jak dla mnie to ladne jest to pierwsze na ktore najpierw grymasilam i to ostatnie:D
 
Daffi te pierwsze z obrazkami Ci się podoba? A który obrazek? :-p Mi się podoba tygrysek i jednorożec.
Ale chyba zdecyduję się na te ostatnie, z szufladą :tak: ale jeszcze muszę z Przemkiem pogadać, zresztą do maja jeszcze 3 miesiące :-p
 
Daffi te pierwsze z obrazkami Ci się podoba? A który obrazek? :-p Mi się podoba tygrysek i jednorożec.
Ale chyba zdecyduję się na te ostatnie, z szufladą :tak: ale jeszcze muszę z Przemkiem pogadać, zresztą do maja jeszcze 3 miesiące :-p

hahha dobra zakrecilam cie. te pierwsze jest z obrazkami a ja spojrzalam a inne i pomylilam sie. zaraz wysle ci linki twoje ktore mi sie podobaja.. bo juz cie na maxa zmaieszalam.
 
Anetko o to mi sie podoba najbardziej.... jest w wersji z szuflada

ŁÓŻECZKA - ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE 70X140 SOSNA !!! (1448582594) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

a to na drugim miejscu

ŁÓŻECZKO DLA JUNIORA + BARIERKI + SZUFLADA (1450536021) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Zakrecona jestem bo jak wczensiej wspomnialam Walentynki mielay byc i ich nie ma bo M w delegacje do Belgii jedzie i dopiero w srode wroci.
Ale z kwiatkiem i kartka walentynkowa przyjechal:D
 
paula te z obrazkami ładne, ale nie mam pewności, że po jakimś czasie nie zaczną mi się te obrazki ścierać, tym bardziej, że mam psa :-p A chciałabym, żeby takie łóżeczko posłużyło chociaż do ok. 6 roku życia Zuzki ;-)

Daffi aa te Ci się podobają:-) moim zdaniem oba są fajne, ale z szufladą jednak lepsze :tak:
Współczuję, że mąż wyjechał, ale dobrze, że chociaż nie zapomniał o Walentynkach ;-)
 
Nam się udało rozwiązać sprawę tej nieszczęsnej kołyski - pogadałam z teściami i załatwili

w sklepie zamianę na normalne łóżeczko + materac:-) no i dobrze,kłopot z głowy;-)
 
reklama
Anetka bierz te z szufladą, fajne i praktyczne ;-)

Paula tu nie chodzi o Nią tylko o mojego brata baaardzo go kocham :tak: a poza tym gadałam z mamuśką, złożymy się na nie po połowie, będzie wspólny prezent, więc 100 zł to nie tak strasznie.


Julka już śpi.
Zrobiłam bezę właśnie dochodzi w piekarniku, idę pałaszować :-D
I trochę M podręczę.
 
Do góry