reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej :-)

dziś Walentynki :-) każdej z Was życzę miło spędzonego dnia w towarzystwie bliskiej osoby :-)

widzę że temat jedzenia:-)

Kubuś zjada na kolacje około 150-180 ml kaszki zależy jaki ma dzień + kanapeczka z serkiem białym bądź masełkiem i wędlinką:-) i starcza mu na całą noc, choć jak się obudzi w nocy to wiadomo, że na pewno jest głodny kwestia przyzwyczaić dziecko do rytmu jedzenia, że w dzień się je, a w nocy spanie, ewentualnie tylko troszke wody dostanie i nauczył się że nic dobrego nie dostanie poza wodą i śpi mi bezproblemowo calutką noc od 20 do 8 z pobudką na wodę o 23:-) choć od paru dni budzi się z płaczem, potworne dolne czwórki dwie na raz mu wyszły i wciąż się wyżynają :no: masakra :no: ale i tak nie jest źle bo zalicza max 3 pobudki, dostaje letniej wody i śpi :-)

edit.

eliza super że Twój M. dostał umowe, tylko na miesiąc ale dobre i to :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
patrycja dzieki ale mojego to juz nie ma w pracy na 14 pojechal i u nas juz po walentykach, Miki spi a ja ide przygotowac ziemniaki i se frytki zrobie kolo 16 a co... ;] dawno nie jadlam a i dzieciaki z checią pewnie zjedza:-)
 
Laski zaniedbuje was ale czuje sie fatalnie:/ ratuje sie stoperanem bo o ile w piatek było super to od soboty wieczorem mam biegunke, a w sumie to juz nie biegunka tylko po protu lece do wc a nie mam czym za przeproszeniem kupy zrobić:no: do tego strasznie mnie żołądek boli i jestem okropnie opuchnięta. Wczoraj rano wchodziłam normalnie w spódnice a wieczorem juz nie mogłam jej dopiąć brakowało ponad 5 cm:zawstydzona/y:, dzis jest lepiej bo powrotem ja dopinam ale masakra dosłownie:-(
 
cześć dziewczyny:-)

umi wracaj do zdrówka szybko :*

Eliza super,że M dostał umowę i trzymam kciuki,żeby była na dłużej jeszcze :-)

Patrycja dzięki za życzenia, Tobie również miłego dnia :-)

Vegas gratuluje wczorajszego udanego wieczoru i poprawy samopoczucia:-)

paula dzięki za radę;-)

byłam rano w mieście i kupiłam już te buty, czarne botki z zamszu, za kostkę, fajne są

bo luźne,lekko się zakładają:-)

Wchodzę dzisiaj do mojej siostry, a jej synek przyleciał do mnie, szarpie mnie za rękę i mówi
-ciocia Julita, wiesz kim będę w przyszłości?
-no kim będziesz?
-aparatarzem

ja w ciężkim szoku,pytam się sis o co chodzi, a ona mi mówi że aparatarz=fotograf :-D:-D:-D
 
Nooo jestem,
małz dostał umowe na szczescie.... szkoda ze tylko na miesiac no ale teraz jest takie prawo ze daja na tyle ile im sie podoba:dry:

Daff :szok: nie za duzo dajesz jej tej kaszki? mi sie wydaje ze tylko jej brzuszek rozciagasz taka iloscią.... wolałabym dac raz 180 i potem w nocy kolo 150 na spiocha.....

ale julka nie ma robionej kaszki tak jak powinno ze wzgledu na kupki.... do 330 ml ma 3 plaski lyzeczki gdzie na 150ml powinno dawac sie 4-5 lyzeczek.
a po drugie nie cvhce uczyc dziecka jesc w nocy... aprzy jedzeniu niesty wybudzi sie.

umi kobieto zdrowia duzo Ci zycze! niech ta jelitowka idzie precz!!!!

Eliza ja tez ogladalam rozmowy w toku ale musialam zrezygnowac idac do banku.
dzis mi nic nie idzie.
poszlam do banku wplacic kase za kartke walentynkowa dla M i okazalo sie ze prowizji mialo nie byc a byla. do tego chcialam zmienic od razu lilimt na przelewy internetowe i okazuje sie ze mojego dowodu osobistego nie ma.... i nie zalatwilam....
do tego mialam zrobic zakupy i sie okazuje ze poza 15 zl nie wsadzilam nic do portfela... wiec poszlam do domu zla:/
M ma wyjazd do belgii wiec nici z Walentynek wroci dopiero w srode.

Anetko mi si einne lozka podobaja;p
 
Ostatnia edycja:
No dziewczyny myślicie,że nie próbowałam. nawet mu przekręciłam kurek na łóżko ;-) :-D
My dziś po 2 łyżeczkach kaszki mannej jesteśmy ;-)

Elizka fajnie,że ma umowę. Lepiej na miesiąc niż w ogóle;-)

Umi zdrowiej :-)
Daff nie ma to jak "udane" zakupy:dry:
 
reklama
Do góry