reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daffi pokaż jakie łóżka, może i mi się spodobają ;-) ja jeszcze biorę pod uwagę coś takiego : ŁÓŻECZKA - ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE 70X140 SOSNA !!! (1448582594) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Dużo jest ładnych łóżeczek, ale te dla Zuzki nie może być dłuższe niż 150 cm, bo inaczej się nie zmieści, a większość jest 160 albo 180 cm..

lolkak i jak po kaszce? Smakowało Mai? ;-)

Rika Napisz coś więcej o sobie ;-)



Pokażę Wam co zrobiłam dla Przemka na później :-p
Zobacz załącznik 327348
Takie niby obwarzanki, tyle że bez twarogu, ale też dobre i bardzo łatwo się je robi :-p Mam nadzieję, że Przemek będzie zadowolony :tak:
 
reklama
Rika hej, co tak wpadłas bez zadnego przywitania tylko od razu z tym ile masz dzieci :-D hehe ;) nie no spoko, napisz o sobie cos wiecej :tak:
Daffi fajne zakupy miałas....
Mi nie chodzi o to ile kaszki wsypujesz ale ilosciowo to strasznie duzo dajesz jak na troszeczke ponad roczne dziecko... Żołądeczek jej rozciagasz tylko i potem bedzie wiecej jesc.... ale to nic, nie mój problem :sorry:
anetka hehe widac ze cie sie nudzilo :-p daj znac czy smakowalo Przemkowi:-)


A ja dostalam dzis meila ze jutro moja paczka pampersów S&P zostanie wyslana, do tego dostaniemy paczke chusteczek nawilzanych i dla mnie torbe, no ciekawe;-) no i ulotki i pampersy do rozdania dla znajomych :tak: w ciagu 7 dni ma dojsc kurierem :-)
 
Eliza Nudziło mi się strasznie, bo sama w domu byłam :-p
Ale fajnie z tymi pampersami. Całą paczkę dostaniesz?
 
Nom całą:-) mam nadzieje ze malemu podpasują i jak cos to bedziemy je kupowac bo i tansze sa;-)

A mała juz w domku czy jeszcze nie?
 
Eliza mi szczerze mówiąc te S&P nie podpasowały ale tylko dlatego, że te rzepy w ogóle nie chciały się naciągać tak jak w innych pampersach, ale może Tobie się spodobają ;-)
Zuza już w domu, jakiś czas temu wróciła, a teraz Teletubisie ogląda i wyjada serduszka :-p na szczęście zrobiłam trochę więcej, bo przewidziałam, że tak właśnie może być ;-)
 
anetka fajne te łóżeczka:-) moja siostra kupiła małemu takie IKEA | Dzieci | Łóżka dla dzieci | TROFAST | Rama łóżka, reg. dług./podst.szczeb ogólnie fajne, tylko że trzeba dokupić spód żebrowy i materac,więc troche drogawo wychodzi raczej:sorry:
a te ciasteczka - rewelacja, na pewno będą smakowały:-)

Daffi ja też parę razy "zaliczyłam" zakupy bez pieniędzy:szok::-D ale przecież zawsze się może zdarzyć, nie ma się co dołować :* ;-)

Rika witaj:-)

i moje Walentynki też diabli wzięli:wściekła/y: Michał przyjechał ze służby, zjadł obiad no i oczywiście wszystko byłoby cudownie,gdyby nie musiał wracać znowu, bo zadzwonili:-( zawsze psioczy jak go wzywają,ale takiego wkurzonego to go jeszcze nie widziałam, dał mi prezent, powiedział,że nadrobimy i pojechał :-(
 
Daffi pokaż jakie łóżka, może i mi się spodobają ;-) ja jeszcze biorę pod uwagę coś takiego : ŁÓŻECZKA - ŁÓŻECZKO DZIECIĘCE 70X140 SOSNA !!! (1448582594) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Dużo jest ładnych łóżeczek, ale te dla Zuzki nie może być dłuższe niż 150 cm, bo inaczej się nie zmieści, a większość jest 160 albo 180 cm..

lolkak i jak po kaszce? Smakowało Mai? ;-)

Rika Napisz coś więcej o sobie ;-)



Pokażę Wam co zrobiłam dla Przemka na później :-p
Zobacz załącznik 327348
Takie niby obwarzanki, tyle że bez twarogu, ale też dobre i bardzo łatwo się je robi :-p Mam nadzieję, że Przemek będzie zadowolony :tak:

o tak:D te mi sie np podobaja ale wiadomo kazdy ma inny gust..
no i podobaja mi sie skladane lozka rowniez.
my dla Julki takie mamy ze w dzien jest fotelem a na wieczor jej lozeczkiem:D

Eliza chyba nie do konca zle robie.. bo julka majac 3 miesiace pila 260 ml mleka co 3 godz i bylamz tym u lekarza bo wydawalo mi sie to dziwne i kazdy posilek kaszkowy... ale lekarz pwoiedzial ze widocznie dziecko takie potrzeby ma inaczej by tego nie zjadla albo by pozniej ulewala czy wymiotowala a ona nic. wiec teraz jak na noc dostaje 330ml to nie jest to duzo a bodajze Kamcia pisala o miesiac starszej Viktorii ktora je 2 razy po 330ml...
wg mnie to zalezy od dziecka.. kazde je inaczej... elkarze mi powiedzieli ze sa dzieci ktore do roku nie zjeda wiecej jak 120ml mleka a sa takie ktore jeda 3 ray wiecej i to normalne. a w dzien julka wypija 2 razy melko w ilosci 220-240ml.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daffi ok, jak Ci się chce to możesz poszukać ;-) tylko tak jak pisałam, nie może być dłuższe niż 150 cm.. no i też żeby nie kosztowało zbyt dużo :-p myślę, że tak do 400 zł.
 
Do góry