reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

juz tak usatliłam zreszt zosatnie mi tylko 2 miesiace aby wszystko pozaliczac, 40 dni i bedzie spokoj
 
reklama
hej. Was nadrobic;D

A my mieliśmy wczoraj miiiły wieczór:) ajjj. Winko, czipsy, świetny film, masę czułości i inne takie mmm, no na prawdę tego mi trzeba było, było extra!! to był taki nasz walentynkowy wieczór bo dziś mąż ma na nockę i nie mógłby wieczorem sobie wypic winka. Prezentów sobie nie dajemy, zbyt komercyjne to święto dla J. Rano by podtrzymac atmosferkę zrobiłam mu fajne śniadanko - bułkę na pół przekroiłam, na jednej części szyneczka, na to serek, napis KOCHAM, wokół serduszka z ogórka zielonego, na drugiej szyneczka, serek, napis CIĘ i też serduszka z ogórka. Bardzo mu smakowało i podobało mu się:)

Od wczoraj zrobiłam się znowu czuła, miłe słówka, to jest potrzebne w związku. Nie żeby zalizac kota na śmierc broń Boże, ale musiałam się zmienic bo byłam ostatnio chamska, wredna i jak to określił J liczył się dla mnie tylko wygląd. Siedziałam wiecznie przed lustrem i tylko narzekałam haha;D wczoraj 20min przed lustrem stałam by do teściowej ruszyc. Cóż.. Nie patrzę na wyglądy ludzi, ale ja zawsze chcę się sobie podobac, z różnym skutkiem bo z różnym, no ale... to poprawia humor:)

Nocka za nami dobra, Mała nie budziła się już non stop jak 2 wcześniejsze noce, może z 3 razy dziś się zbudziła - liczę, że będzie już lepiej. Teraz już godzinę śpi.
 
kama no dokładnie :-p
Pewnie, że dam :-):-p

Eliza no to gratulacje dla męża, skoro oduczył ;-):tak:
Trzymam kciuki, żeby przedłużyli umowę :tak:

Vegas jaki film oglądaliście? Pomysłowa jesteś:-p, nie dziwię, że się podobało mężowi :-)
 
co do krzesełek Mała ma 2 do karmienia. Jeden dostała na Chrzciny od Chrzestnych - drewnanie krzesełko. Było na serio idealne, ale nie wiem co to tuman je robił, bez pasów!! Z początku mi to nie wadziło bo jak Mała już siedziała mając te 5,6 miesięcy to nie wstawała mi w nim a potem zaczęła. I to wyglądało tak, że je, je i zaraz siup i już stoi i chce wychodzic. Plusem w tym krzesełku jest to, że można potem z tego miec krzesełko i stoliczek. Tak czy siak na razie to krzesełko jest nieużywane, do roku było używane,

DSCN0014.jpg trochę stare foto:-D:-D, ale widac krzesełko

teraz mamy takie DSCN1902_450x600.jpg plus taki, że Mała go uwielbia, nie chce teraz w drewnianym siedziec, minus taki, że też pasów brak bo to krzesełko jest po synku koleżanki, dałam nam go na okres świąteczny bo bratanica przyjeżdżała do nas na Święta a miała ponad rok ledwo i trzeba było skombinowac jej krzesełko by miała na czym siedziec przy stole wigilijnym. Martynka z racji, że pokochała to krzesełko to koleżanka nam go dała, jej synek już ma prawie 3 lata i go i tak nie używali, a z racji, że pasów nie ma to nic za niego nie chciała nawet. W tym krzesełku też mi Pieronizna wstaje hehe, ale myślę, że niebawem będzie już miała to drewniane przerobione na krzesełko i stoliczek.


Anetka komedia romantyczna, ''odrobinę miłości..'' dalszego ciągu tytułu niestety nie pamiętam. Ale extra:)
Dzięki - starałam się byc pomysłowa bo skoro prezentów sobie nie robiliśmy to chciałam by była taka magia. Ciężko się keczupem pisało, wpierw dałam keczup na talerzyk i uchwytem łyżeczki pisałam, ale grube było to słomką napisałam hehehe:)


czy ktoś tu ostatnio polecał jakieś pampki z allegro? bo muszę zakupic i teraz myślę gdzie kupic co by się opłacało /cena do ilości/
 
Ostatnia edycja:
Vegas kama polecała Happy flexi system chyba z allegro ;-) ja te pampki lubię, więc chyba tez będę musiała pomyśleć o większej ilości :tak:

Ja to pewnie prosto z butelki tym keczupem bym te literki pisała :-D i nic by z tego nie wyszło. Nie pomyślałabym, żeby zrobić tak jak Ty:-p
Ja za to chyba na wieczór zrobię Przemkowi jakieś ciasteczka w kształcie serduszek :-)



Nie wierzę! Co tu tak cicho?! Wszystkie z facetami siedzicie? Tylko ja sama dzisiaj zostałam?
 
Hejka

U nas nocka koszmarna, Zuzia budziła się co chwila z płaczem . Wychodzą jej wszystkie 4 . Do tego nad ranem dostała ogromnego kataru. Teraz spi to nadrabiam i pisze

Ja narazie tez nic nie dostałam na walentynki ale czekam do wieczora hehe

Dziewczyny a ile Wasze dzieci jedzą na kolację?? Tzn ile mleka wypijają?? Bo moja zjada tylko 180 ml i to napewno jej nie starcza do rana , no ale więcej nie daje rady zjeść.

Słoneczko na dworze a mi się spać chcę!!!!
 
Hejka

U nas nocka koszmarna, Zuzia budziła się co chwila z płaczem . Wychodzą jej wszystkie 4 . Do tego nad ranem dostała ogromnego kataru. Teraz spi to nadrabiam i pisze

Ja narazie tez nic nie dostałam na walentynki ale czekam do wieczora hehe

Dziewczyny a ile Wasze dzieci jedzą na kolację?? Tzn ile mleka wypijają?? Bo moja zjada tylko 180 ml i to napewno jej nie starcza do rana , no ale więcej nie daje rady zjeść.

Słoneczko na dworze a mi się spać chcę!!!!

no mi Julka wypija 330ml... zaraz obawiam sie ze bede musiala 2 butle robic....
 
Vegas ja mam takie samo drewniane krzesełko, tylko oparcie krótsze, właśnie też Julka jak tylko skończy jeść to wstaje :no: chciałam je już rozkręcić na stolik i krzesełko ale wątpie że Julka będzie chciała przy stoliczku siedzieć.

Ja kupowałam na allegro pieluchy bella 3d flexi system, za 4 paczki "4" ( 70szt./op.) za 157zł aaa i do tego dorzucili 2 paczki chusteczek.

Za tą samą cenę są 4 paczki "3" (82szt./op.).

E:

Julka zjada 150 ml wody + 4 czubate łychy kaszki ml-ryż.
 
Nooo jestem,
małz dostał umowe na szczescie.... szkoda ze tylko na miesiac no ale teraz jest takie prawo ze daja na tyle ile im sie podoba:dry:

Daff :szok: nie za duzo dajesz jej tej kaszki? mi sie wydaje ze tylko jej brzuszek rozciagasz taka iloscią.... wolałabym dac raz 180 i potem w nocy kolo 150 na spiocha.....
 
reklama
moja maksymalnie wypija 200ml kaszki, / ale rzadko, rzadko do 200 dochodzi / nie chce więcej, więc daję jej jeszcze na wieczór siakąś kanapeczkę czy coś co by też ją nasyciło.
 
Do góry