reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hehe to tak samo masz jak ja,.. nawet jak D mówi że nie będe nosić napewno to i tak kupuję bo nie moge sie powstrzymać :-p
yłam w pl zaledwie 3 dni i i tak kupiłam kolejne buty do kolekcji:-D

ps dałam Ci tam linka w poprzednim poście na płaskie buciki zamszowe , może Ci się spodobaja , ale innych fajnych nie widziałam na allegro
 
reklama
Te ostatnie są super:-) jutro mam wolne,to poszperam jeszcze na tym Allegro może jeszcze coś wynajdę:-)
 
kaamaa fajne to krzesełko wybrałaś:-)


daffi ja też jestem zawsze zwolenniczką rozmowy, a nie takiego chowania się po kątach, jak dla mnie to mega wnerwiające:-(

no otoz to. wiele razy bylo tak ze mu mowilam ze ma zostac i pogadac ale to tak jakby mial gumowe ucho i sie wsyztsko od niego odbijlo i robil dalej swoje czyli ubieral sie do mamusi.
wkur... mnie juz to.. bo naprawde czlwoiek chce wiele wyjasnic bo po co klotnie... i jeszcze bardziej drazni mnie ze po czyms takim nie przyjdzie i nie przeprosi tyko przytula sie i mysli ze wszystko jest super.

Lolkak no tak to wszytsko wytlumacza dla dziecko poszlo ci dzis tak wczesnie spac.... ehhh te chlopy robia wszystko by miec swiety spokoj a ty sie kobieto w nocy mecz.

Dess bardzo mi przykro... miejmy nadzieje ze wsyztsko bedzie dobrze.

U mnie noc ok Julka raz wstala.. chcialabym zeby nie wstala w ogole czy to mozliwe?
do tego snila mi sie babcia.. piekny sen...
jestem ciekawa czemu sie snila... rzadko sie to zdarza ale dzis mialam piekny i dlugi sen o niej.
 
Daff a daj spokój. Wczoraj w dzień chciałam sobie trochę przekimać. Ledwo się położyłam a ten przyleciał z krzykiem,że dziecko głodne i co ja robię zamiast ją karmić. Ja mówię,że nie jest a on oczywiście z gębą,że wie lepiej

Dziś mała wstała o 5 i za nic nie chciała się położyć spać:dry: Po 9 rozpoczynamy testować gluten ;-)
 
hej.
U na sdlipa. S zapommniał że chciałam do mamy jechać to umówił isę z jakimś facetem że do niego pojedzie jaiś sprzet oglądać co chce go kupić. WKurzyłam się.
Jeśłi będzie kasa w tym roku robię prawko mam juz dośc polegania na nim.:wściekła/y:
a dzisiaj randka z dentysta mnie czeka.

ale bym poszła do tej pracy bo wiecie jak ja się zmieniłam od tego siedzenia w domu..? zmierzła, marudna to moje drugie ja. Non stop niezadowolona, chyba mi brakuje przebywania z ludźmi i roboty, wtedy coś można robic i się nie myśli tyle o pierdołach.
ja mam to samo. strasznie mi brakuje kontaktu z ludźmi.
Daffi sKąd ja znam takanieudolnośc u faceta. S co prawda przez ożenkiem siedział sam na tym piętrze a jego rodzice na dole i sam sobie robił jedzenie, podobno. a teraz jak go o coś poprosze to zawsze cos źle zrobi. ale oni wiedza lepiej, co nie?:-D
Mogitka SŁodki Twój Bartuś.

a resztę poczytam później.
 
paula3 hehe no wiesz moje rozmowy i prosby o rozmowy sa bez efektu.. on wie wsyztsko najlepiej. to motto jego rodziny. Oni sa najmadrzejsi nawet nie da sie pogadac bo w rozmowie zwyklej cie zaczynaja pouczacv ze zle mowisz ze to nie tak i jest tak jak oni mowia;p
 
Bry
Temat fotelikowy :-p my mamy taki fotelik juz 4 lata i uwazam ze jest niezniszczalny :-D Baby Design PEPE - najnowsza kolekcja! SPRAWDŹ! (1443591072) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Dess współczuje i trzymam kciuki:*

Co do prawka to mi leci juz kurcze 5 rok jak je mam ;-) (4 lata w pazdzierniku bylo)

No i dzis pojechalam zawiesc recepte do apteki to pocałowalam klamke (urlop do 20ego) :dry: ehhhh
No ale pojechalam sama wreszcie samochodem, poszlam chleb kupilam, odchamilam sie :tak: :-) i teraz jak cos to do biblioteki bede jezdzic bo wreszcie mam odpowiednie auto dla siebie ;-)

Głowa mnie boli.... :dry:
 
hej dziewczyny:)
dzis sobie nawet dluzej pospałam:) hehe;d mały grzeczny w nocy był nie moge narzekać

a widze ze ktos o szpilkach coś hehe mi kuzynka własnie takie śle z Angli

hehehe takie smieszne:-):-D


ps. Bartuś oczywiscie takie słodki po mamusi jest :)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 17
Paula u mnie podobnie jak u Daff . On jest najmądrzejszy,wie wszystko najlepiej. I już nie raz mówiła, ale on twierdzi,że się zajmuje dzieckiem to nic nie musi zmieniać. Przecież z nią siedzi 10minut jak ja wychodzę jeść i mu ja na silę wciskam.

A co do prezentu to może dostaniesz chociaż jakiegoś większego,bo ten mój to mały był i zaraz trafił do żołądka ;-):-D
 
reklama
Lolkak ja bym na Twoim miejscu tak się nie dawała..... wiesz o której M wraca z pracy, więc ubierasz się, karmisz małą, on przychodzi je czy coś tam, Ty mu oznajmiasz że wychodzisz na 30 min- 1h zabierasz telefon ze sobą więc może zadzwonić w razie czego, i koniec gadki. Maja to nie noworodek, duża dziewczynka z Niej M da sobie radę.

On też jest rodzicem waszego dziecka!
 
Do góry