reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja jeszcze niedawno zrobiłam sobie takie fotki - ale na szybciocha, więc niekoniecznie ładne, ale Wy oceńcie.

DSCN1965_800x600.jpgDSCN1968_800x600.jpgDSCN1974_800x600.jpgDSCN1977_800x600.jpgDSCN1980_800x600.jpgDSCN1996_800x600.jpgDSCN2001_800x600.jpgDSCN2019_450x600.jpg


Cherie a czemu nie możesz dźwigac?
 
Ostatnia edycja:
daffi dobrze,że to nic poważnego,tylko ta 3 dniówka:-)

femme super,że się wybawiłaś wczoraj:-) a "Kac Vegas" - zgadzam się, świetny film,też oglądałam go już kilka razy:-)

Cherie witaj:-)

Vegas to Twój mąż ma zdolności fryzjerskie, no no, super;-) i Cherie ma racje z tym powiedzeniem:-)


ja już wróciłam do domku, w sumie to tam jeszcze impreza trwa,ale ja już spasowałam;-) a objadłam się jak dzika:-D a jak

zobaczyłam na stole snikersa, to już w ogóle - dałabym się pokroić za to ciasto:-p teściowie zadowoleni z prezentu i w ogóle

:-)fajnie wyszło
 
Witam się z rana;-)

Netuję teraz póki mam kompa,bo jak się tylko M obudzi to się już nie dotknę :-D
spróbuję nadrobić :-)

Póki co świeci słońce,więc może uda mi się zaliczyć spacer z mają :-)
 
Witam niedzielnie.
ja tylko daje znac że jestem i czytam. Dzisiaj na isanie czasu brak bo zaraz do kościółka trzeba sie szykować. chciałam S wyciągnąc do mojej mamy dizsiaj ale coś mi sie wydaje że nie ma chęci.
Trinaa Super że impreza się udała.
Vegas Super zdjecia. Ślicznie wyglądasz. A Martynka ze zdjęcia na zdęcie coraz to słodsza się robi. :) a te jej włoski, cudo.
 
Daff dobrze,że już wszystko się wyjaśniło i problem moczowy się sam rozwiązał ;-)

Vegas z dłuższą fajniej :tak:

Paula Ty to masz szczęście;-) jak nie paczki z gratisami to samo sprzedające się foteliki ;-)
Ewi udanej wizyty u mamy
 
VEGAS - 2 i 4 zdjęcie super :-)

CHERIE - hej my się chyba nie znamy :-p

PAULA - hehe no nieźle :-p ja dałam ogłoszenie że bym kupiła ciuszki na 98cm i nikt mi póki co nie odpisał :-p


Wszystkie dzisiaj dzień z facetem to pewnie pustki będą a K do pracy idzie :-p rzadko kiedy niedziele ma wolną :dry: :-p


Ale u nas słońce świeci pięknie jest :-) więc zapewne gdzieś z mamą pojedziemy sobie :-p bo aż szkoda w domu siedzieć :-)
 
Ostatnia edycja:
U nas też słonko. Dziś jedziemy do teściów na obiad-więc nie musze się wysilać. Najchętniej bym już pojechała,bo nic mi się nie chce a tak Adaś by się bawił z dziećmi.
 
reklama
Do góry