reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moja Martynka to aniołek przy Waszych dzieciach:p w dodatku leciutki jak piórko Aniołek hehe. Ale czasem różki też pokazuje a co:D
 
reklama
Vegas pochwal się dziełem męża.
Kaamaa, odkąd Daniel porozrywał całą rolkę papieru i musiałam chodzić po całym domu i zbierać - nie ma dostępu do łazienki beze mnie :-D
 
że wiekowo to zauważyłam , ale że wagowo..
to tez masz klocuszka.. hehe

moja to tak samo że jak złapie papier ... jakikolwiek to cały pogryziony i powypluwany dookoła:szok:

oj jest co dźwigać... a najgorsze jest to, że nie mogę tego robić.
ale Daniel nie jest jakiś pulchny. on jest po prostu ubity, jak tatuś :-D
 
Cherie

DSCN2358_800x600.jpgDSCN2359_800x600.jpgDSCN2365_800x600.jpgDSCN2312_800x600.jpgDSCN2279_800x600.jpg

a to Perła z dziś

DSCN2179_450x600.jpgDSCN2182_450x600.jpgDSCN2212_800x600.jpgDSCN2208_450x600.jpg
 
vegas wstaw na nk to co tu wstawiłaś jako 3:tak: jest zajebis*** :-)


no a cherie ja tez małej nie nosze już od dawna.. na początku ciązy miałam skurcze straszne i miałam zakazane dzwiganie i ją oduczyłam:tak:
teraz jak już ją nosze to góra 5 min:-p i na podłogę... hehe
 


no a cherie ja tez małej nie nosze już od dawna.. na początku ciązy miałam skurcze straszne i miałam zakazane dzwiganie i ją oduczyłam:tak:
teraz jak już ją nosze to góra 5 min:-p i na podłogę... hehe

najgorsze jest to, że odkąd zaczął chodzić to coraz częściej wyciąga ręce do mnie. wcześniej z kolei było na odwrót, tylko podłoga i chodzenie przy meblach, za rączkę.
 
ok ViKamcia, mam nadzieję, że faktycznie ładne:p ale trochę niewyraźne. hehe. Ja moją córę też rzadko noszę, odkąd chodzi sama rzadko chce byc noszona, to taka Zosia Samosia, wszystko sama:) ale to dobrze.
 
reklama
Do góry